Yumurtalık (Kasık) Ağrısı
32 Cevap1184 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:48:22 

Merhaba arkadaşlar.

Bu sabah antremandan sonra (futbol) kasıklarımda bir ağrı başladı. 2 haftadır antremanlara yağmurdan ve hastalıktan dolayı gidememiştim. Bundandır diye önemsemedim. Fakat sabah yürümekte bile zorlanıyordum. O bölgedeki kasları sıkıp bırakınca değişik bir ağrı oluyor sanki orda sıkışma varmış gibi. Yumurtalıkların alt bölümünde var sanırım bu ağrı. Sebebi ne olabilir ?

Konu ciddidir.

Saygılar...

1881-193∞

2142 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:49:55 

Fazla doldurmusun git tuvalete işini hallet sonra geçti mi geçmedi mi yaz buraya geçmediyse doktora gidicen

Asosyallik Üzerine

Nedir bu dünyadaki yahudi egemenliği ?

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:54:10 

quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

Fazla doldurmusun git tuvalete işini hallet sonra geçti mi geçmedi mi yaz buraya geçmediyse doktora gidicen

Çiş mi yoksa ihtiyaç giderme mi ?

1881-193∞

653 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:56:01 

Mast. yap 2 kere hafifleme olmazsa doktora gidersin. Genelde bende uzun süre yapmayınca öyle oluyor (Kendime göre uzun süre ) çok fena ağrı oluyor yürüyemiyorum falan.

1 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:56:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

boşal

58 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:56:19 

boşaltım ını yap geçer

tıklarsan bağımlısı olursun :)

2142 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:56:41 

quote:

Nasıl anlatıyım sana ihtiyac giderme (mastir ..)

Herkezin basına gelen bir şey fazla kurcalıyıp dısarı cıkarmamakdan oluyor bende cok korkmusdum da bende ilacı dhde buldum

Asosyallik Üzerine

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:00:19 

İhtiyaç giderme derken onu kastetmiştim. Konunun başka yerlere gitmemesi için öyle söyledim. İhtiyaç gidermeyi dün akşam yaptım en son. Çişi de biraz önce yaptım. Ama bir değişiklik yok gibi. Kasları sıkıp bıraktığımda ağrı azaldı gibi.

1881-193∞

477 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:00:31 

quote:

Nasıl anlatıyım sana ihtiyac giderme (mastir ..)

Herkezin basına gelen bir şey fazla kurcalıyıp dısarı cıkarmamakdan oluyor bende cok korkmusdum da bende ilacı dhde buldum

yeni kayıt olup bu konuya giren yanlış anlıycak

Süleyman Demirel Üniversitesi - Uluborlu Selahattin Karasoy MYO - İnternet ve Ağ Teknolojileri
Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/Medcezir/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./True Blood/
Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/
How I Met Your Mother/South Park/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes

2142 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:02:18 

quote:

İhtiyaç giderme derken onu kastetmiştim. Konunun başka yerlere gitmemesi için öyle söyledim. İhtiyaç gidermeyi dün akşam yaptım en son. Çişi de biraz önce yaptım. Ama bir değişiklik yok gibi. Kasları sıkıp bıraktığımda ağrı azaldı gibi.

Demekki 1 posta yetmemis ağrı suan var ise suan bir kez daha dene

Asosyallik Üzerine

103 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:02:37 

ark.ın olmuştu böyle.Birden oldu seninki gibi.Doktora gitti artık zor yürüyordu.Doktor hemen ameliyata almış normalde bir testisini kaybetmesi gerekiyormuş ama şans eseri testis birşeye dolanmış o dolandığı şey korumuş.Çok önemli bir durum bence gitmelisin doktora.

Hayat cesareti olanındır.

2142 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:04:27 

quote:

Orijinalden alıntı: swashbucker

ark.ın olmuştu böyle.Birden oldu seninki gibi.Doktora gitti artık zor yürüyordu.Doktor hemen ameliyata almış normalde bir testisini kaybetmesi gerekiyormuş ama şans eseri testis birşeye dolanmış o dolandığı şey korumuş.Çok önemli bir durum bence gitmelisin doktora.

Bağırsak o dediğin şey

Body de sakatlanan birinin basına gelmisdi ama o bu değil sanırım 1 posta daha at rahatlamazsan 1 posta daha olmadı doktora gidicen

Asosyallik Üzerine

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:07:57 

quote:

Bağırsak o dediğin şey

Body de sakatlanan birinin basına gelmisdi ama o bu değil sanırım 1 posta daha at rahatlamazsan 1 posta daha olmadı doktora gidicen

Suratımı sivilce ile doldurmaya mı çalışıyorsun ?

Şaka bi yana bikaç resme bakıp hemen gidip deniyorum. Bu arada dün akşam 2 mesai yapmıştım.

1881-193∞

2142 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:13:37 

quote:

Suratımı sivilce ile doldurmaya mı çalışıyorsun ?

Şaka bi yana bikaç resme bakıp hemen gidip deniyorum. Bu arada dün akşam 2 mesai yapmıştım.

Dalge gecmiyorum

Asosyallik Üzerine

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:15:08 

quote:

Dalge gecmiyorum

Ben de geçmiyorum

1881-193∞

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:51:50 

Denemelerime rağmen ağrı devam ediyor. Sabahki gibi normalde birşey olmuyor yürürken falan ama dediğim gibi o bölgenin kaslarını sıkıp bıraktığım zaman çok feci bir ağrı oluyor bir de arada bi anda ağrı oluyor. Doktora gitmeli miyim ? Babama da söyledim biraz önce.

1881-193∞

1333 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:54:34 

boşalma ile falan alakası yok,bir doktora görün.iltihaplanma olabilir üşüttüysen,yumurtalıklarının üzerindede elini gezdir küst gibi bir yumru geliyormu bak bakalım,kist yoksa iltahaplanma vardır.

"toplumumuz sisteme uymayan her hangi düşünce ya da davranış şeklini "hastalık" olarak addetmeye meyillidir ve bu makul bir tutumdur, çünkü birey sisteme uyum sağlamazsa bu onun acı çekmesine sebep olduğu gibi sistem için de sorunlar çıkarır. nitekim bireyin manipüle edilerek sisteme uydurulması "hastalığa deva" gibi görülür."

unabomber manifesto

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Aralık 2010; 19:56:05 

Lan bende 2 hafta antrenmanlara gidememiştim aynısı oldu. Heralde bi anda yüklenince oluyo, futbola ilk başladığımda da olmuştu.
Bu arada benim ağrı yumurtalıklarda değil kaslarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pwnzs -- 25 Aralık 2010; 19:58:03 >

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2010; 19:57:41 

quote:

Denemelerime rağmen ağrı devam ediyor. Sabahki gibi normalde birşey olmuyor yürürken falan ama dediğim gibi o bölgenin kaslarını sıkıp bıraktığım zaman çok feci bir ağrı oluyor bir de arada bi anda ağrı oluyor. Doktora gitmeli miyim ? Babama da söyledim biraz önce.

Belli ki bir sağlık sorunun var. Gelmiş forumda derman arıyorsun. Hadi orası arızalıda kafan da mı çalışmıyor?

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 20:06:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Bach

Belli ki bir sağlık sorunun var. Gelmiş forumda derman arıyorsun. Hadi orası arızalıda kafan da mı çalışmıyor?

Doktorluk birşey yoktur , belki başkasında da olmuştur bi fikri vardır diye konu açtım. Bu saatte de doktora mı gideyim ?

@sekoya81

Birazdan bakıcam , teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frécoß -- 25 Aralık 2010; 20:07:34 >

1881-193∞

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2010; 20:07:19 

geçmiş olsun,canım omlet çekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

241 Mesaj
25 Aralık 2010; 20:29:10 

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Bu sabah antremandan sonra (futbol) kasıklarımda bir ağrı başladı. 2 haftadır antremanlara yağmurdan ve hastalıktan dolayı gidememiştim. Bundandır diye önemsemedim. Fakat sabah yürümekte bile zorlanıyordum. O bölgedeki kasları sıkıp bırakınca değişik bir ağrı oluyor sanki orda sıkışma varmış gibi. Yumurtalıkların alt bölümünde var sanırım bu ağrı. Sebebi ne olabilir ?

Konu ciddidir.

Saygılar...

yumurtalıkların altında pc kası denilen bi kas (çişini tutmak için kullandığın kas) vardır 2 hafta antremanlara hastalık yağmur diye gitmeyip evde cok asıldıysan zorlamıs olabilirsin ama buda pc kasını sıktıgında veya ellediğinde kas ağrısı gibi olur futbol oynadığın için kas ağrısının nasil bir şey olduğunu bilirsin sancı gibi felan batma bir şeyler oluyorsa doktora gitmeni öneririm sonra bi şey cıkar basını taslara vurursun bu işler şakaya gelmez
belki sivilce felan cıkmıs olabilir kontrol et

''The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Feel Tomorrow''

2501 Mesaj
25 Aralık 2010; 20:50:03 

quote:

Orijinalden alıntı: The_VeJaR

yumurtalıkların altında pc kası denilen bi kas (çişini tutmak için kullandığın kas) vardır 2 hafta antremanlara hastalık yağmur diye gitmeyip evde cok asıldıysan zorlamıs olabilirsin ama buda pc kasını sıktıgında veya ellediğinde kas ağrısı gibi olur futbol oynadığın için kas ağrısının nasil bir şey olduğunu bilirsin sancı gibi felan batma bir şeyler oluyorsa doktora gitmeni öneririm sonra bi şey cıkar basını taslara vurursun bu işler şakaya gelmez
belki sivilce felan cıkmıs olabilir kontrol et

Evet , durum aynen böyle hocam. 2 hafta boşluğu değerlendirme de doğru. Kası sıktığımda kas ağrısı gibi ağrıma da doğru. Hemen araştırıyorum , duruma göre yarın hemen doktora gidicem. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frécoß -- 25 Aralık 2010; 20:51:16 >

1881-193∞

2501 Mesaj
26 Aralık 2010; 12:38:22 

Ağrı azaldı gibi. Babamı aradım doktora gitmemize gerek yok diye. Ben zaten nedenini biliyordum , akşam konuşuruz dedi. Sanırım akşam gelip fazla boşalma , sporcusun dicek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frécoß -- 26 Aralık 2010; 12:39:03 >

1881-193∞

1919 Mesaj
26 Aralık 2010; 12:40:16 

Ürolog'a benzer halimiz var mı ?

"Şans, Fransa Bisiklet Turu gibidir.Uzun süre beklersin,sonra hemen geçer."

2501 Mesaj
26 Aralık 2010; 12:40:56 

quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

Ürolog'a benzer halimiz var mı ?

Benziyorsun.

1881-193∞

937 Mesaj
26 Aralık 2010; 12:45:44 

Varikosel( Her erkeğin 8/10 unda görülen hastalık)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

97 Mesaj
26 Aralık 2010; 12:51:14 

quote:

Orijinalden alıntı: chupacabra

Varikosel( Her erkeğin 8/10 unda görülen hastalık)

her erkeğin 8/10 u
oldukça yaratıcı bir ifade

gözlerimden yaşlar aksa

349 Mesaj
26 Aralık 2010; 12:59:39 

quote:

Geçmiş olsun Hocam

AMD Phenom II X6 1055T / ASUS M4A89GTD Pro USB3 / Kingston 4GB DDR3 1333 MHZ / HIS HD5850 / Samsung SH-S223C 33X / WD 3.5 inch 1TB / XIGMATEK Pure Black Edition 700+80W / Asus MS238H 23" Full HD LED / Windows 7 Home Premium Türkçe

1188 Mesaj
26 Aralık 2010; 13:00:54 

senin unutkanlık vardı bi de,doktora gidecektin. noldu gittin mi?

Yaşlı adam sinirlendi, "gelmesin zaten!"

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2010; 13:08:26 

dostum bu işler sakaya gelmez utanılcak sıkınılcak bişe yok,orda bi arkadas dolanma falan demiş tabi hemen abuk subuk konusmuslar.testislerde olabiliyor böle seyler ve sen onun acısını tam anlayamadım tam nerenden bahsediyorsun ama daha farklı biyerde cok uzak olmayan hissedebilirsin.ayriyetten damar genislemesi varmı onada bi bak nasıl yapcagını bilmiyorsan ciddiyim pm at.tıp ögrencisi falan değilim fakat bendede böle bi sorun olmustu gittik doktora damar genişlemesi dedi sonra gecti çok şükür.

69 Mesaj
26 Aralık 2010; 13:14:09 

arkadaşım testislerinde varikosel olabilir.damarların genişlemesi yumurtaya bağlı olan damarların zamanla genişliyor kirli kan vs. gibi şeylerdi sanırım bir araştır.

Sevilmek istiyorsan , Sevmesini bileceksin...!

2501 Mesaj
26 Aralık 2010; 13:57:06 

Tamam araştırıyorum. Hiç olmadı doktora gidicem. Zaten yukarda arkadaşın dediği gibi unutkanlık ve dikkat dağınıklığı için de psikoloğa da gidicektim. Bi türlü gidemedim.

1881-193∞
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Yumurtalık (Kasık) Ağrısı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297