Şimdi Ara

Evkur´dan cep telefonu alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
62.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar konuyu 2010 da acmisim... 4 yil gecmis uzerinden cevap atmayin artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şair-i Maderzat -- 22 Ocak 2014; 16:50:50 >

• hiç konu hakkında yorum yapmicagim hocam cunku kesinlikle almayin hayatinizin en büyük hatasini yaparsaniz cok pahali ürünler
  • 15 ay taksit için 200 lira fazladan ödemeyi göze aldım napayım
  • sen bilirsin hocam yine 200 olsa iyi .
    abimler 6700 470 e aldı evkurda anlasmali 807 liraydi..
  • 3,4 Ay bir kenara koyup almak çok daha mantıklı olur.
  • o kadar çok mu fark ediyor yahu

470 neresi 800 neresi.. 2 katı be

böyle satış yapmalarına devlet neden izin veriyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15Haziran2006

15 ay taksit için 200 lira fazladan ödemeyi göze aldım napayım

sadece 200 tl olsa iyi ya geçen gün sordum x6 yı 999tl normalde orda bana 1600 tl dedi
  • evkur en pahalısı kredi bile çeksen senden iki katı para almıyorlar evkur gibi
  • usta kafanmı güzel paranmı çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitkrmn

quote:

15 ay taksit için 200 lira fazladan ödemeyi göze aldım napayım

sadece 200 tl olsa iyi ya geçen gün sordum x6 yı 999tl normalde orda bana 1600 tl dedi

X6 Normalde 600 bilemedin 700 Lira ortada hatrı sayılır bir kazık söz konusu.
  • evkurdan mal alınır mı hiç kardeş! enayilik olur kusura bakma ama.biriktir peşin al.
  • quote:

o kadar çok mu fark ediyor yahu

470 neresi 800 neresi.. 2 katı be

böyle satış yapmalarına devlet neden izin veriyor anlamadım

işte hocam böyle malesef. arkasi saglam heralde
  • biraz araştırdım da 300 lira falan vade farkı koyuyormuş.. vazgeçtim, para biriktireceğim.
  • quote:

biraz araştırdım da 300 lira falan vade farkı koyuyormuş.. vazgeçtim, para biriktireceğim.

en güzeli hocam
  • dün n8 sordum şu an piyasada 1000 lira adam 24 ay taksitle 1690 dedi zamanında anneme hediye almıştım ordan yüzde 2 indirim yaptı 1650 dedi dedim hocam hangi enayi alıyor dediki şu ana kadar 9 tane sattım dedi 1 tane kaldı dedi verelim sana dedi dedim ben aklımı peynir ekmekle yemedim kusura bakma. adam bozuldu ama yapacağım bir şey yok ama arkadaşım aldı 5800 aldı 730 tl ye 24 ay taksitle normalde 480 falan piyasada. 250tl vade farkı ödedi dedim alma diye ama dinlemedi beni. okur belki yazımı şimdiden geçmiş olsun kanka sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

dün n8 sordum şu an piyasada 1000 lira adam 24 ay taksitle 1690 dedi zamanında anneme hediye almıştım ordan yüzde 2 indirim yaptı 1650 dedi dedim hocam hangi enayi alıyor dediki şu ana kadar 9 tane sattım dedi 1 tane kaldı dedi verelim sana dedi dedim ben aklımı peynir ekmekle yemedim kusura bakma. adam bozuldu ama yapacağım bir şey yok ama arkadaşım aldı 5800 aldı 730 tl ye 24 ay taksitle normalde 480 falan piyasada. 250tl vade farkı ödedi dedim alma diye ama dinlemedi beni. okur belki yazımı şimdiden geçmiş olsun kanka sana

iştede evkur bu kadar kazikci bir firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 26 Aralık 2010; 1:04:57 >

• Evkurdan sakız bile almam.
  • n 8 ALMAK IÇIN TELEFONCULARI DOLASIRKEN EVKURA UGRADIM DEDİ KAPORA BIRAKIRSAN İKİ ÜÇGÜNE GETİRİRİZ PEKİ FİYATI NE DEDİM 1650 TL E BUNU HER YER 1000 TL YE SATIYOR BUNU BU FİYATA ALAN VARMI DİYE SORDUM ADAM LİSTEYİ GÖSTERDİ LİSTE YAPMIŞLAR 12 - 13 KİŞİ KAPORA VERİP LİSTE YAPMIŞ LAR BEN O KADAR KERİZ ARIYORUM BİRTANE BULAMADIM DEMEKKİ YANLIŞ YERLERDE ARAMIŞIM (KİMSE ÜSTÜNE ALINIP POLEMİK YAPMASIN DA) BU TELEFONU 1650/24 TAKSIT ALACAGINA BE KARDEŞİM 1050/12 TAKSIT ALSANA YA ARADAKI FARK A BAK BIRI KREDI KARTI BIRI SENETLI ŞU MEMLEKETTE HALA BÖYLE TÜKETİCİLER VAR ÇOK HAYRETLER İÇİNDEYİM VE ÇOK ŞAŞKINIM BU KAFADA Kİ İNSANLAR PARAYI ÇOK RAHAT KAZANIYOR HERALDE HERKESİN KENDİ PARASI BİRŞEY DENİLMEZ AMA ENAYİLİGİN DE BÖYLESİ
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Sniper -- 5 Şubat 2021; 17:54:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popescu

Zaten telefon ülkemize girerken 2 ye katlanıyor evkurla 3 e katlanıyor,beyin bedava

Kesinlikle katiliyorum hocam sana
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.