Şimdi Ara

TTNET Online Islem Merkezine Girebilen var mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
2
Favori
32.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl ya.. online hizmet internet sayfasına ulaşmak için tek tek arayıp arıza kaydı mı yaptırılacak.. oha ttnet oha
  • TTnet i aradım düzeltemediler, arıza kaydı aldılar :)
  • girebilenler bakabilirmi, yeni 16mb olan tarife gelmiş mi onlie işlermelere? malum bende girilmiyor.
  • 2 Gündür tarife bölümü acılmıyordu. Bu gün calisiyor. Yeni tarifeler yok henüz!
  • ben neden giremiyorum bu lanet olası sayfaya
  • hala yeni tarifeler yok.
  • ben temporary internet files + history temizledim girdi....
  • Yeni tarifeleri 1 Ocak'tan itibaren eklerler sanırım.
  • herşeyi denedim girmiyor. ie ve firefox denedim yine olmadı

giriş yapınca burası geliyor

TTNET Online Islem Merkezine Girebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 30 Aralık 2010; 18:50:23 >
  • Lanet olası site tepe taklak olmuş..

bu sene içinde 2. üyeliği aldım sanırım..

neden 2.defa aldım onuda bilmiyorum,aktivasyon gelmiyor..acilen girip tivibuyu iptal ettirmem gerek..
  • ttnetin neyi doğru ki sayfası olsun. bugün de smiledan aradılar, şeytan diyorki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImpuLsiv

Yeni tarifeleri 1 Ocak'tan itibaren eklerler sanırım.

O zamanda 1 mbps limitsizi kapatacaklar var mı böyle birşey ya tarifemizi değişemiyoruz
  • Yeni üyeliği aktif edip,ie ile girdim tivibuyu değiştirdim.
  • Tek Şifre alın. Artık TTnet bütün hizmetlerini Tek Şifre üzerine kurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eneswego

Tek Şifre alın. Artık TTnet bütün hizmetlerini Tek Şifre üzerine kurdu.

tek şifre aldık tamamda. k.adı şifre girip enterliyorum sayfa yenileniyor yeni linkte biryer açılıyor yine ttnet.com.tr ama sondaki isimler vs değişik securelogin vs..

tekrar giriş yaptığımda bu sefer giriyor ama 5 mesaj üstteki verdiğim ss deki sayfa çıkıyor..
  • Bence i.e deki tüm geçmişi silip bir daha online işlem merkezine girmeyi dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eneswego

Bence i.e deki tüm geçmişi silip bir daha online işlem merkezine girmeyi dene

denedim.. hala yok :S

hatta chrome kurdum biraz önce yine fayda etmedi. ne yapacağım bilmiorm .. işletim sistemi lazım olursa : windows 7
  • Daha önce üye olmuştum online işlemlere...Bugün girmeyi denedim şifre hatası falan aldım...Sanırım "Tek Şifre" diye birşey çıkarmışlar...Tekrar üye olmak gerekiyor...

@M_aTRa_X, üyeliğini aktif ettiysen aşağıdaki adrese girip sağ taraftan online işlemleri seç...Direk girecektir...

http://www.ttnet.com.tr/
  • bende giremedim ne saçma iş başlarım tek şifrelerine.düzgün çalışan sayfa yapmayı öğrensinler
  • sanırım anlatamıyorum resimlerle gösteriyim buyrun

TTNET Online Islem Merkezine Girebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.