Şimdi Ara

Optoma PK301: Cebinizdeki Sinema! video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
19.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Optoma'nın cebe sığan projeksiyon cihazı Optomo PK301, taşınabilirliği yanında görüntü kalitesiyle de fark yaratmayı biliyor. Bilgisayar ve analog görüntü cihazlarıyla uyumlu çalışan cihaz Mikro HDMI portu ve iPhone için özelleştirilmiş kablosuyla cep telefonları için de ideal bir çözüm oluyor.

• söle tek videolar hazırlayın 2kisinin konustugu videodan anlamıyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • video sd şekilde açılmıyor ?
  • video acılıyor tanıtım gayet güzel
  • harikaymış gerçekten,düşünsenize devasa monitör taşıyorsunuz yanınızda .fiyat konusundan bahsedilmemiş veya ben kaçırdm
  • Amerika fiyatı amazonda 350 usd.
  • Özellikler arasında belirtilen sanal 1280x800 pixel çözünürlüğün anlamı nedir? Bu konuyu biraz açar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayus

Özellikler arasında belirtilen sanal 1280x800 pixel çözünürlüğün anlamı nedir? Bu konuyu biraz açar mısınız?

Cihazın gerçek çözünürlüğü 854x480 ama bunu 1280x800 e genişleterek çalıştırabiliyor.Bide dalgalanma oluyordu video izlerken o neden oluyor acaba?
  • süper lat yaw
  • alacağım ben bu aleti ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkokorej -- 25 Aralık 2010; 10:55:34 >
  • Şarj olayı nasıl oluyor? ne kadar sürede şarj olabiliyor? kullanırken şarj edebiliyormuyuz?
  • enemyterritory;

Benimde dikkatimi çekti ama kameradan olabilir.Cep telefonuyla tvyi çekerseniz dalgalı dalgalı oluyor,tahminim bu da bundan
  • Çok deli manyak bir alamet bu ya ne küçük yaptığı iş kocaman helal olsun adamlara fiyat biraz daha düşerse bende birtane alabilirim bundan.
  • süper :)
  • Arkadaşlar Merhaba,

Dalgalı görüntünün sebebi kayıt ettiğimiz kameradan kaynaklı. Projeksiyondan görüntü izlerken herhangi bir dalgalanma görülmüyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • vga baglantısı nasıl yapılıyor?
  • ayni kalitede ve boyutlarda baska markalardan tavsiye edebileceginiz modeller var mi ?
  • İşte gerçek bir teknoloji meyvesi. Fİyatı normal projeksiyonlarla nerdeyse aynı, alınabilirliği yüksek. Tahminim ilerde cep bilgisayarı, cep telefonu, mp3 çalar, medya oynatıcı, projektör, kamera, fotoğraf makinesi gibi özelliklerin tamamının bir arada olduğu mobil telefonların üretileceğinden yana. Zaten saydıklarımın birçoğu hali hazırda yeni akıllı telefonlarda birleşti, projeksiyonun da entegre edilmesi yakındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Arkadaşlar Merhaba,

Dalgalı görüntünün sebebi kayıt ettiğimiz kameradan kaynaklı. Projeksiyondan görüntü izlerken herhangi bir dalgalanma görülmüyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Kardeşim Tanıtım için teşekkürler...

TR fiyatları ile ilgilibir bilginiz varmı acaba...
  • Güzel olmuş elinize sağlık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.