Şimdi Ara

Kipa'da %50 indirim (parfüm,makyaj,cilt bakım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24-25-26 Aralik tarihlerinde tum cilt bakim, makyaj ve parfumlerde %50 indirim varmis.

http://www.kipa.com.tr/campaigns/20101223200725_24aralik-31aralik.pdf

• Değerlendirmek lazım, Vakit olursa kipaya uğrayayım.
  • gidip bakalım 35 Tl ye satılan Aromel Privacy gerçekten %50 indirimde mi ? dedikleri gibiyse alırız bi set .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 24 Aralık 2010; 10:20:02 >
  • Bugün Çanakkale Kipa'dan aldım Aromel Privacy lerden ylnız indirimli fiyat 18,50 TL tüm bay ve bayan parfümler ile Bayan makyaj ve yüz bakım ürünlerinde %50 indirim vardı fiyatlar gayet güzel, bindirimli indirim yok.

quote:

Orijinalden alıntı: Sol!D SnAk3

gidip bakalım 35 Tl ye satılan Aromel Privacy gerçekten %50 indirimde mi ? dedikleri gibiyse alırız bi set .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalekale

Bugün Çanakkale Kipa'dan aldım Aromel Privacy lerden ylnız indirimli fiyat 18,50 TL tüm bay ve bayan parfümler ile Bayan makyaj ve yüz bakım ürünlerinde %50 indirim vardı fiyatlar gayet güzel, bindirimli indirim yok.

quote:

gidip bakalım 35 Tl ye satılan Aromel Privacy gerçekten %50 indirimde mi ? dedikleri gibiyse alırız bi set .

çok güzel . fiyat bilgilendirmesi için teşekkürler . akşam üzeri iş çıkışı bi uğrayayım
  • http://www.dilaykozmetik.com/store/ProductDetails.aspx?productid=87603

jaglerin bu ürünü 14.93 tl kipa da şu an,
    first class 100 ml 16,84 tl
    Benim aldıklarım bunlar, ama indirimin var olduğu kesin..
  • nivea balsam' larda var mı indrim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

nivea balsam' larda var mı indrim?

Traş jelleri filan da dahil mi acaba aynen, nivea almak lazım ya, boşa gitmiş olmayalım gidenlerden bilgi bekliyoruz =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

nivea balsam' larda var mı indrim?

Traş jelleri filan da dahil mi acaba aynen, nivea almak lazım ya, boşa gitmiş olmayalım gidenlerden bilgi bekliyoruz =))

Sanırım sadece bayan ürünlerinde indirim var...
  • Sadece bay parfümleri ile bayan parfüm, makyaj ve yüz bakım ürünlerinde var. traş malzemeleri, jilet, jel vs de yok.
  • Privacy Let's Party Men EDT 100 ML Erkek Parfümü ürününü Kipa dan 18.90 TL ye aldım az önce

http://www.hepsiburada.com/Liste/privacy-lets-party-men-edt-100-ml-erkek-parfumu/ProductDetails.aspx?productId=sgprvelkoz02&categoryId=26000878

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 24 Aralık 2010; 17:47:45 >
  • quote:

Privacy Let's Party Men EDT 100 ML Erkek Parfümü ürününü Kipa dan 18.90 TL ye aldım az önce

http://www.hepsiburada.com/Liste/privacy-lets-party-men-edt-100-ml-erkek-parfumu/ProductDetails.aspx?productId=sgprvelkoz02&categoryId=26000878

ben lets party nin kokusunu pek beğenmedim, siyah olanından aldım.
  • Neutrogena vesaire gibi kremlerde yok.

Tüm Cilt Bakım Kremleri ne demek acaba !!!

Koca bir Daha ayrıntılı yazsınlar bundan sonra boş yere gittik geldik !!!
  • fondoten ve makyaj mazemesi hanıma alacaz bilgisi olan varmı indirim durumu nedir fondotenlerde
  • hangi markayı önerirsiniz. yaş 22
  • dün akşam gittim pillerde de %50 indirim var yazıyordu fiyatları çok incelemedim
  • Tüm makyaj, bay-bayan parfüm (dikkat edt'ler, deo-stick-roll-on dahil degil) ve cilt bakım (yüze sürülen genelde bayan temizleme ürünleri, nemlendirici ve kırışıklık ürünleri)'ni kapsıyor kampanya. Ben dünyanın no1 kozmetik şirketi çalışanıyım indirimler gerçek fiyatlarından 50% indirim.
  • fırsatı haber veren arkadaşa teşekkür ederim. bir adet caldion aldım. 33 liradan 16.5 a geldi. yalnız özellikle erkek reyonunu resmen yağmalamışlar. son 2 adetten birini aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.