Şimdi Ara

Samsung'un dokunmatik ekranlı yıldızı S5230, dünya çapında 30 milyondan fazla sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Samsung'un dokunmatik ekranlı yıldızı S5230, dünya çapında 30 milyondan fazla sattı"

Güney Kore'nin en büyük cep telefonu üreticisi konumundaki Samsung, kısa bir süre önce 10 milyon adet Galaxy S satışı için geri sayımın başladığını, şu anki satış seviyesinin geçen cuma itibariyle 9.3 milyona ulaştığını duyurmasının ardından, bugün yeni bir satış başarısını daha basınla paylaştı. Ancak bu sefer yaşanan gelişme beklenenin aksine Android işletim sistemini kullanan Galaxy S veya muadili bir modelle bağlantılı değildi. İlk kez 2009 yılının mayıs ayında teknoloji severlerle buluşan S5230 / S5233 Star'ın, dünya çapında 30 milyondan fazla satıldığı açıklandı. Telefonun satışa sunulduktan 6 ay sonra 10 milyon seviyesine, 1 yıl sonra da 20 milyon seviyesine ulaştığı yetkililerce açıklamalara eklendi.

30 milyonluk satışın 15 milyonunu Avrupa ülkeleri, 5 milyonunu Latin Amerika, 1 milyonunu Çin, 3 milyonunu Rusya ve kalanını ise diğer ülkeler oluşturuyor. Samsung S5230 / S5233 Star'ın teknik özellikleri merak edenler için şu şekilde;

• Dört band (850, 900, 1800, 1900 MHz) GSM şebekesi desteği

• EDGE

• TouchWIZ arayüzü

• 104.0 x 53.0 x 11.9 mm boyutlarında ve 93,5 gram ağırlığında monoblok tasarım

• 3.0 inç ebatında 240x400 piksel (WQVGA) çözünürlüğünde dokunmatik resistif ekran

• microSD kart girişi (16 GB'a kadar)

• Bluetooth 2.1

• RDS özellikli FM radyo

• 3.2 megapiksel kamera

• QVGA@15 FPS video kaydı

• 1000 mAh batarya

alt="Samsung'un dokunmatik ekranlı yıldızı S5230, dünya çapında 30 milyondan fazla sattı"

• güzel telefon..şu an hala kullanıyorum..
  • Tam öğrenci telefonu ucuz ve fonksiyonel.
  • Samsungun tasarımları çok hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FYL -- 24 Aralık 2010; 0:16:56 >
  • İyi rakam. Telefon pazarı sadece yüksek performanslı telefonlardan oluşmuyor. Bir haberde görmüştüm. 3. Dünya Ülkelerinde en çok satılan telefon Nokia'nın renksiz ekranlı, darbeye dayanıklı ve el fenerli olan telefonu imiş. Fiziksel şartlar kötü olduğu için o tür telefonlar çok işe yarıyormuş. Dağ başında yaşayanlar iPhone'nu ne yapsın?
  • 300 e indiği an 5233w yi almayı düşünüyorum
  • Ah birde görüntülü konuşma olsaydı 75tl fazla olsaydı alırdım kesin!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

Ah birde görüntülü konuşma olsaydı 75tl fazla olsaydı alırdım kesin!!

75tl fazla olsaydı ben almazdım!
  • Samsung telefonlarını bir türlü sevemedim galiba her kızda gördüğümden dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Samsung telefonlarını bir türlü sevemedim galiba her kızda gördüğümden dolayı.

Kız gibi telefon üretiyo adamlar
  • bende 1 yıldır kullanıyorum dahada uzun süre kullancam gibi o kadar performanslı kaliteli bir telefon değil ama aldığım paraya kesinlikle değer
  • 5233w candır,kandır. Tam bir öğrenci telefonu gerçekten, çok memnunum.
  • ne zaman samsung aldım hep anormal zarar ettim onun için dğerleri diyorum
  • Telefon güzel benim çevremde 3-4 kişide var hepside memnun.
  • Samsung iyi yapmış güzel yapmışta fotoğraf çekmede nedense otomatik fokus koymamış. o yüzden düzgün resim çekeceğim diye 4-5 defa denemem gerekiyor. Tek rahatsız eden özelliği bu. onun dışından çok güzel telefon.
  • Telefonları ikinci elde aşırı değer kaybediyor. Satıp üst model almak isteseniz küllüm zarar. Nokia telefonları bu kadar arar ettirmiyor.
  • bu telefonu arkadaşımda kullanıyor kazık gibi telefon
  • hangi sitede satılıyor şu an bu telefon
  • wifi var mı ya
  • kapak değiştirilebiliyo mu bu telefonda ya. bilen var mı??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.