Evdeki Modeme Telefonum İle Bağlanamıyorum
44 Cevap98005 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

835 Mesaj
23 Aralık 2010; 22:58:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Modemimdeki şifre Wep mi Wpa mı nasıl öğrenebilirim? Wep'se wpa yapmak istiyorum. Telefonumla evdeki modemden nete giremiyorum (başka yerlerden girebiliyorum), wep'se sıkıntı çıkarabilir Wpa yap diyorlar nasıl yapabilirim? Modem marka: Exper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crn_knk -- 26 Aralık 2010; 14:14:43 >

86 Mesaj
24 Aralık 2010; 15:56:15 

bilgisayardan bağlanabiliyorusan wirelles network connection durumu panelinden kablosuz özelliklerine girerek güvenlik sekmesinden bakabilirsin. Ancak buradan bu modu değiştiremezsin sadece wireless şifreni ve şifreleme yöntemini görebilirsin. Şifre modunu değiştirmek içinse modem yapılandırma sayfasına girmen gerekir. (genelde browsera 198.162.1.1 yazınca çıkar) buradan güvenlik ayarlarından şifreyi ve şifreleme metodunu değiştirebilirsin.

Ceteris Paribus

835 Mesaj
26 Aralık 2010; 0:16:19 

Teşekkür ederim yardımınız için, dediğiniz yere girdim bi kaç ayarıda değiştirdim fakat ayarları kaydettikten sonra bilgisayarlada nete girememeye başlayınca modeme reset attım mecburen. Sonuç olarak hala telefonumla evden nete giremiyorum, tekrar başa dönmüş oldum yani.

242 Mesaj
26 Aralık 2010; 1:08:45 

resetten sonra şifre koymadıysanız şu an şifresiz kullanıyor olabilirsiniz.Eğer tarayıcıdan modem arayüzü çok karışık geliyrsa modemin kolay kurulum için kullanlan programını web adresinden indirin ve oradan şifre türü ve ayarlarını yapın.Bilgisayardan bağlanıp telefondan bağlanamama durumu ise şifre türünden farklı olarak modemin sinyal türünden de kaynaklanabilir.Wireles N türündeki sinyallerde bazı telefonlar sorun yaratabiliyor.Bunu çözmek içinde modemin arayüzünden sinyal türünü karma yada G şeklinde değiştirebilirsiniz.

Phenom 965, Akasa AK-876 ,Asus M5A99X-EVO ,Vengeance 8 gb , TwinFrozr 2 560Tİ , LG W2486L-PF ,High Power 850W ,Cooler Master Centurion RC-534

17697 Mesaj
26 Aralık 2010; 11:11:22 

Fabrika ayarlarına aldıktan sonra modemde herkes ve her cihaz kablosuz olarak bağlanabilir. Eğer telefon bu durumda bile bağlanamıyorsa sorun telefondadır.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

835 Mesaj
26 Aralık 2010; 14:12:48 

Fabrika ayarlarındayken telefon bağlandı modeme fakat modemin internet ışığı yanmıyordu o yüzden nete giremedi, modemin kolay kurulum programını çalıştırdım, ineternet ışığı yanmaya başladı bilgisayarlada girebiliyorum nete fakat telefon bağlanıyor diyor en son bağlanılamadı wlan bulunamadı diyor, bağlanmıyor.

835 Mesaj
26 Aralık 2010; 14:18:14 

quote:

Orijinalden alıntı: SmH_20

resetten sonra şifre koymadıysanız şu an şifresiz kullanıyor olabilirsiniz.Eğer tarayıcıdan modem arayüzü çok karışık geliyrsa modemin kolay kurulum için kullanlan programını web adresinden indirin ve oradan şifre türü ve ayarlarını yapın.Bilgisayardan bağlanıp telefondan bağlanamama durumu ise şifre türünden farklı olarak modemin sinyal türünden de kaynaklanabilir.Wireles N türündeki sinyallerde bazı telefonlar sorun yaratabiliyor.Bunu çözmek içinde modemin arayüzünden sinyal türünü karma yada G şeklinde değiştirebilirsiniz.

Restten sonra kolay kurulum programını çalıştırmıştım dediğiniz gibi, şifresiz kullanmıyorum yani. Dediğiniz ayarları yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim bu konuda zaten ayar değiştirince internete giremez oluyorum, bilgisayardan, anlayan birilerine modemi götürsem telefonla girebileceğim şekilde ayarlayabilir mi acaba?

242 Mesaj
26 Aralık 2010; 17:56:45 

Modeminizin modeli ve telefonunuzun modeli nedir?Ayar konusunda yardım alabileceğiniz biri olabilir fakat internet kullanıcı adınızı ve şifrenizi kimseyle paylaşmayın.

Phenom 965, Akasa AK-876 ,Asus M5A99X-EVO ,Vengeance 8 gb , TwinFrozr 2 560Tİ , LG W2486L-PF ,High Power 850W ,Cooler Master Centurion RC-534

835 Mesaj
26 Aralık 2010; 19:28:12 

Modem; Exper EWM-01
Telefon; Nokia N8
Uyarınız için çok teşekkürler, sorsalar ne olacak ki diye söyleyebilirdim yani.

242 Mesaj
26 Aralık 2010; 21:18:49 

Modemde N sinyal desteği yok o yüzden sinyal kaynaklı sorun değil.
Sorunun çözümü için:
Önce telefonunuzda modeminiz varsayılan erişim noktası olarak ayarlıysa o kaydı silin.N8 menüsü farklı mıdır bilmiyorum ama Telefon ayarlarından >bağlantı > hedefler > internet altında olması gerekiyor.
Telefon ilk başta yeni gördüğü ağda wpa da olsa nedense wep anahtarı girin şeklinde menü çıkartıyor.Bu yüzden modeminize önce wep türünde geçici şifre verin.Sonra telefonla modeme bu wep anahtarı üzerinden bağlanın ve kullanılabilir erişim noktası olarak kaydedin.zaten otomatik kaydediyor olması lazım hatırladığım kadarıyla.
Sonra tekrar modem ayarlarından kablosuz ağ ismini değiştirmeden(burası önemli) wpa yada wpa2 türünde şifre verin.
Tekrar telefon ayarlarından >bağlantı > hedefler > internet altında ağ bağlantınızı seçip seçeneklerden wlan güvenlik modunu wpa/wpa2 olarak değiştirin.alttaki wlan güvenlik ayarlarından ön paylaşımlı anahtar seçili olsun hemen altından da ağa verdiğiniz anahtarı girin ve çıkın.Bu noktada telefondan bağlantı sorununuz kalmamış olması gerekiyor.Biraz uzun karışık oldu gibi aynı sorun bende de olmuştu bu şekilde çözdüm.belki daha kısa yolu vardır ama ben bilmiyorum.

835 Mesaj
26 Aralık 2010; 23:15:43 

Modemin şifresini wep yapmak için 192.168.1.1 sayfasından modem ayarlarına giriş yapmama gerekli değil mi?
Buraya girdim, kablosuz altındaki güvenlik kısmına girdim ama şifreleme seçeneklerinde wep yok.
Bunlar var;
Açık
Paylaşımlı
802.1X
WPA
WPA-PSK
WPA2
WPA2-PSK
WPA2/WPA
WPA2/WPA-PSK

242 Mesaj
26 Aralık 2010; 23:59:29 

evet ordan yapabilirsiniz. açık ya da paylaşımlıyı seçince hemen altta wep etkin-etkin değil şeklinde seçenekler çıkması lazım.etkin yapıp şifre verin tamamdır.

835 Mesaj
27 Aralık 2010; 0:15:12 

Şifreyi wep yaptım artık telefonla nete girebiliyorum hatta bu mesajıda telden yazıyorum ama şimdide bilgisayardan nete giremiyorum. Ben bu modem ayar sayfasında ne zaman değişiklik yapsam bilgisayarda net gidiyor. Kablosuz bağlandı diyor ama sayfa yüklemeye çalışınca web sayfası kullanılamıyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crn_knk -- 27 Aralık 2010; 0:32:49 >

242 Mesaj
27 Aralık 2010; 0:48:11 

Tamam şimdilik açılmasın pcden sayfalar.siz önceki mesajımda anlattığım adımları yapıp deneyin sorun kalmaması lazım.

835 Mesaj
27 Aralık 2010; 1:52:50 

Dediklerinizi yaptım ve şu an hem pc'den hem telefonda nete girebiliyorum.
Size nasıl ve ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum.
Bu sorunda muzdarip olan sadece ben değilim başka bir çok arkadaş var forumda, hepsine konunun linkini vereceğim, sadece bana değil başka bir çok kişiye daha yardım etmiş oldunuz.
Yedi sülalalenizin sağlığına duacıyım valla

242 Mesaj
27 Aralık 2010; 2:42:06 

İşe yaradığına sevindim. Dediğiniz gibi wlan ağı bulunamadı durumundan gerçekten birçok kişi muzdarip malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmH_20 -- 27 Aralık 2010; 3:11:13 >

554 Mesaj
27 Aralık 2010; 9:51:10 

vara olduysa siz bitanesiniz nokiayı arayıp size birşey hediye etmesini isteyeceğim:))akşam olsunda gidip hemen deneyeyim:))

çakallar gücü yettiği yerde vardır ve namımızda buradan gelir....
digital fotograf makinelerim:sony nex-5n
analog fotograf makinelerim:chinon CE-4s, chinon cp-9af
lenslerim:1-18-55 kit, 2-Auto Reveunon 50mm f1.8, 3-berolina 135mm f2.8, 4- yahica dx 50mm f1.7, 5-chinon 28-70mmm f3.5-4.5, 6- chinon 50mm f1.7, 7-vivitar 35-200mm, 2X Teleconverter, m42 macro tup

242 Mesaj
27 Aralık 2010; 15:43:11 

quote:

Orijinalden alıntı: cakalll

vara olduysa siz bitanesiniz nokiayı arayıp size birşey hediye etmesini isteyeceğim:))akşam olsunda gidip hemen deneyeyim:))

Yok ya hediye falan istemez. Ama illaki birşeyler vereceklerse '04 m3 csl falan ayıp olmasın diye geri çevirmem tabi.(Mümkünse siyah olsun )

631 Mesaj
28 Aralık 2010; 0:39:10 

şunu daha iyi anlatabilirseniz sevinirim. modem ayarlarını tamamen bozdum yahu...

..Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni; Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni..

554 Mesaj
28 Aralık 2010; 9:12:22 

yaptım dün akşam tam oldu derken bir baktım yine ağ bulunamadı hatası verdi bende aynı moda başladım nokia senin kaynanı taa derken:))bir yerden anımsadım karma baglantıyı 11g yapın diye sonkez o ayarı yapınca duzeldi:)dun akşam girdim bu sabahta denedim oldu sanırım cözduk bu işi:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakalll -- 28 Aralık 2010; 9:13:26 >

lenslerim:1-18-55 kit, 2-Auto Reveunon 50mm f1.8, 3-berolina 135mm f2.8, 4- yahica dx 50mm f1.7, 5-chinon 28-70mmm f3.5-4.5, 6- chinon 50mm f1.7, 7-vivitar 35-200mm, 2X Teleconverter, m42 macro tup

554 Mesaj
28 Aralık 2010; 9:29:48 

quote:

Orijinalden alıntı: SmH_20

quote:

Orijinalden alıntı: cakalll

Yok ya hediye falan istemez. Ama illaki birşeyler vereceklerse '04 m3 csl falan ayıp olmasın diye geri çevirmem tabi.(Mümkünse siyah olsun )

aşağıda yazan maili gönderdim o jesti yaparlarsa o sana ait müslüman sözü..:))
wlan sorununu sanırım hala bir çözüm üretmediniz ama kullanıcı olarak biz çözdük telefonum şimdi baglanıyor.yazılımsal hatadan dolayı karmaşık bir ayar gerektiriyor ama bu deneyimimi sizinle oyle pat diye paylasmam bana guzel bir jest yapmanız lazım eğer çözemediyseniz bence değer...:))

altta en alt paragraftaki önerimi soracaktım size bu işlem kayıdını silince sadece ileti raporları değil arama kayıtlarıda siliniyor bu baya bir sinir bozucu bu listeyi hem mesajlardan hem arama kayıtlarından bagımsız yapmalısınız yada en azından sorma surdaki kayıtlarda silinsinmi diye sormalı bu önerimi lütfen dikkate alın:((

554 Mesaj
29 Aralık 2010; 9:18:04 

dun akşam baglandım koptu baglanmak istedim olmadı artık gına geldi olmuyo abi..

2 Mesaj
7 Mart 2011; 17:27:54 

benim modemim airties 204 adsl2+ telefonumdan internete bağlanamıyorum şu sinyal çeşidi olayınıda bulmadım nasıl yapabilirim.wep şifresinide denedim fakat yine olmadı.

17697 Mesaj
7 Mart 2011; 18:30:10 

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

11 Mesaj
15 Temmuz 2011; 1:04:47 

bende aynı olaydan sıkıntılıyım modemim Zyxel p 660w wireless Telefon c5 03
şimdi konuyu kısaca anlatayım ben telefonumla kendi modemim hariç bütün modemlerden internete giriyorum ama kendi modemimden giremiyorum modeme res attım şifresiz yaptım ama nafile güvenlik modları degiştirdim oda olmadı şuanki güvenlik modu Wpa2-Psk modemin içinde olan modlar ise (güvenlik yok, statik web ,wpa ,wpa2, wpa psk, wpa2 psk )işin enterasan tarafı başka bir telefonla benim modemden nete girmem kafayı yiyecem ne olur yardım edin....

2006 Mesaj
21 Kasım 2011; 20:26:53 

quote:

Orijinalden alıntı: walkers

bende aynı olaydan sıkıntılıyım modemim Zyxel p 660w wireless Telefon c5 03
şimdi konuyu kısaca anlatayım ben telefonumla kendi modemim hariç bütün modemlerden internete giriyorum ama kendi modemimden giremiyorum modeme res attım şifresiz yaptım ama nafile güvenlik modları degiştirdim oda olmadı şuanki güvenlik modu Wpa2-Psk modemin içinde olan modlar ise (güvenlik yok, statik web ,wpa ,wpa2, wpa psk, wpa2 psk )işin enterasan tarafı başka bir telefonla benim modemden nete girmem kafayı yiyecem ne olur yardım edin....

aynı sorun bendede var yardım edebilcekkimse var mı?
Modem : Zyxel p 660w ,
tel:xperia x10

5768 Mesaj
22 Kasım 2011; 0:30:06 

slm.
1. yapılacak modeminizin wifi ayarlarından sabit bir kanal seçin ki 3 yada 7 öneririm (bazı modemler auto oluyor)
2. yapılacak iş modem muhakkak 802.11/g bandında olsun. g++ yada n felan olmasın. hatta g'de olmazsa bide b bandını deneyin.
3. yapılacak iş telefonunuzda daha önce bu ağ kayıtlı olabilir muhakkak silip tekrar deneyin.

372 Mesaj
24 Kasım 2011; 20:32:23 

arkadaşlar modemin arayüz ekranına girin ve yerel ağ bölümünde ağ>yerel alan ağı gelişmiş kurulum var oraya tıkladığınızda karşınaza gelen sayfada herhangi ip yada any ip seçeneği var onu kaldırıp uygulaya bas sonra yeniden bağlanmayı dene. bu arada modeminin yazılımı güncel değilse mutlaka ftp.zyxel.com.tr adresine girerek modeminin en güncel yazılımını indirip yüklemeni öneririr.

INDIVIDUAL 40 COMPOSE LOEWE LCD TV, VAIO F Serisi VPCF21Z1E/BI, Intel® Core™ i7-2630QM İşlemci, ZyXEL 660HN,Apple iphone 4, Apple ipad2 Kullanıyor....

3 Mesaj
14 Aralık 2011; 21:14:49 

quote:

Orijinalden alıntı: scandelos

arkadaşlar modemin arayüz ekranına girin ve yerel ağ bölümünde ağ>yerel alan ağı gelişmiş kurulum var oraya tıkladığınızda karşınaza gelen sayfada herhangi ip yada any ip seçeneği var onu kaldırıp uygulaya bas sonra yeniden bağlanmayı dene. bu arada modeminin yazılımı güncel değilse mutlaka ftp.zyxel.com.tr adresine girerek modeminin en güncel yazılımını indirip yüklemeni öneririr.

arkadaşım çok teşekkür ederim. gerçekten çok işime yaradı. neredeyse modem alacaktım. sağolasın allah razı olsun...

372 Mesaj
16 Aralık 2011; 9:59:36 

ALLAH senden de razı olsun kardeş, sorununun çözüldüğüne sevindim

INDIVIDUAL 40 COMPOSE LOEWE LCD TV, VAIO F Serisi VPCF21Z1E/BI, Intel® Core™ i7-2630QM İşlemci, ZyXEL 660HN,Apple iphone 4, Apple ipad2 Kullanıyor....

11 Mesaj
31 Mayıs 2012; 2:33:46 

quote:

Bende Bu şekilde denedim oldu çok teşekkürler minnetarım size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walkers -- 31 Mayıs 2012; 2:34:29 >

372 Mesaj
31 Mayıs 2012; 10:42:59 

quote:

quote:

yardımcı olabildiğime sevindim.

1 Mesaj
13 Kasım 2012; 21:52:27 

quote:

quote:

yardımcı olabildiğime sevindim.

Abi yardimci olmak ne demek.... Sırf sana teşekkür etmek için siteye kayıt oldum...

5145 Mesaj
27 Ocak 2013; 0:21:50 

Arkadaşlar 1-2 hafta önce modemim bozuldu ve modemimi değiştirdim. Ondan sonra wireless'e bağlanamıyorum.

Telefon buluyor wi-fi ağından sinyali de görüyor ama **** Ağına Oturum Açın yazısı çıkıyor bildirim ekranında.
Sonra bu konuyu buldum çoğu arkadaşın çözümlerinde telefonda ağı unut yapın öne çıktığı için önce onu yaptım.Sonra tekrar şifreyi girip bağlandım. Şimdi sinyali de almıyor. Wireless devre dışı diyor.

Bilgisayarda hiçbir sıkıntım yok ama telefondan internete ulaşamıyorum malesef. Yardımcı olursanız sevinirim.

''And all the children are ... insane . ''

5145 Mesaj
27 Ocak 2013; 12:26:44 

Cevap yok mudur ?

''And all the children are ... insane . ''

1 Mesaj
11 Mayıs 2013; 23:01:34 

ben de samsung s3 aldım iş yerinde internete girebiliyorum ama evdeki modem ile olmuyo. Bağlantı kuruldu diyo ama internet sayfası açılmıyor. modem superonline ın Pirelli PRG E4202G modeli. lütfen bilen biri varsa yardım etsin

1 Mesaj
24 Haziran 2013; 21:36:43 

arkadaşlar oncelikle merhaba..Acil yardıma ihtiyacım var sorunum biz ortak bir kablosuz modem kullanıyoruz ben hariç evdekilerin hepsi telefonlarından bağlanıyor ben bağlanamıyorum allh rızası için yardım edin bıktım artık Telefonum lg Optimus L7 Sürümü:Jelly Bean 4.1.2 arkadaslar yardım ederseniz cok makbul gecer

1 Mesaj
25 Haziran 2013; 23:39:33 

ya benimde sorum olcak benim modem ZyXEL P-660R-T1 ADSL2+ KABLOLU1 PORT MODEM AMA LEPTOP ALDIM EVDE 2 TANE PC VAR.O YÜZDEN BİTANE DE ROUTUR ALDIM WİFİLİ ONUN MARKASI TP-LİNK TL-WR740N LEPTOPTAN RAHATÇA BAĞLANIYORUM AMA TELEFONDAN BAĞLANAMIYOTUM TELEFON WİFİ Yİ GÖRÜYO AMA 10 SN BAĞLANIYO SORA KESİLİO AMA BAGLANDI OLARAK GÖZÜKÜYO TELEFONDA TELEFONUMUN MARKASI SONY XPERİA U YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

9863 Mesaj
27 Haziran 2013; 18:03:07 

quote:

Orijinalden alıntı: alaaddin84

ya benimde sorum olcak benim modem ZyXEL P-660R-T1 ADSL2+ KABLOLU1 PORT MODEM AMA LEPTOP ALDIM EVDE 2 TANE PC VAR.O YÜZDEN BİTANE DE ROUTUR ALDIM WİFİLİ ONUN MARKASI TP-LİNK TL-WR740N LEPTOPTAN RAHATÇA BAĞLANIYORUM AMA TELEFONDAN BAĞLANAMIYOTUM TELEFON WİFİ Yİ GÖRÜYO AMA 10 SN BAĞLANIYO SORA KESİLİO AMA BAGLANDI OLARAK GÖZÜKÜYO TELEFONDA TELEFONUMUN MARKASI SONY XPERİA U YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

TP-LİNK TL-WR740N

ayarlarını biliyorsanız resimlerle anlatabilirmisiniz ara yüz ingilizce ve ben günlerdir uğraşıyorum bir türlü bağlanamadım modemden kablosuz alacak ve kablosuz dağıtacak şekilde ayarlamak istiyorum

CHEVROLET YENİ AVEO 1.3 D 75 HP LT OLİMPİK BEYAZ -ABS + EBD | ESP | ESC | ASR(TCS)|

İphone 4s siyah - Apple Mini iPad 16 GB Wi-Fi Beyaz MD531TU/A
SAMSUNG NoteBook NP300E5Z-S01TR-Intel® Core™ i5 İşlemci 2450M (2,45 GHz, 3 MB L3 Cache) 8 GB DDR3 1333 MHz (4 GB x 2)
EmekLi Elektrik Teknikeri *Uydunet modem+TPLinK TL-WR1043ND router (Uydunet sürekli kopuyor mu) TıKLa

1 Mesaj
31 Temmuz 2013; 23:13:42 

merhaba... benim wifi güvenlik seçeneği wpa/wpa2 psk .. ve bu moddayken telefonum bağlanmıyor ancak wep yaptığımda ise telefonum bağlanıyor ama bilgisayar bağlanmıyor.. bu sorunu nasıl çözebilirim ?

1 Mesaj
6 Ağustos 2013; 21:33:54 

Bendeki sorun modemi algılıyor ama sonra kullanılmayan kötü internet bağlantıları diyor sizce modemle mi alakalı ? Telefonu yeni aldım aldığımız yere götürdüm orada şıp diye girdi bizde girmiyor . Şimdiden teşekkürler.

16 Mesaj
19 Kasım 2013; 17:49:17 

arkadaslar italyadayim misafir kaldigim evde modemden tlf ile baglandim skype calisiyor whatsapp calisiyor ama ne nete baglaniyor nede face giriyor burda arkadaslarin yazdigi bir cok seyi denedim olmadi hatta korko korka modeme resetde attim tekrar bagladim yine olmadi tabletlerdede durum ayni bilgisayarda sorun yok gerci ben yarin donuyorum ama evdekilerde tabletle giremiyor acil onerisi olan varsa cok makbule gecer bazi arkadaslar cihazlarini yazmis bende yazayim lg l9 tlf tablet samsung galaxy...selamlar

16 Mesaj
19 Kasım 2013; 18:24:30 

bir fikri olan yokmu arkadaslar bende anlamadim ya cok kolay bir ayar var yada cok zor...skype calismasi belki bir fikir verebilir saygilar...

3 Mesaj
28 Mart 2014; 20:41:54 

Aynı sorun bendede var... Telefonum lumia 625. Modem markası airties. Telefon evdeki modem disinda butun wifilere giriyor. Ve butun cihazlarda evdeki wifiye baglanabiliyor. Ama ben baglanamıyorum. Yardıııım!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3 Mesaj
29 Mart 2014; 1:42:38 

Airtieste sorunun cozumu nasıl olur anlatır mısınız!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drndr -- 29 Mart 2014; 1:42:54 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Modem » Evdeki Modeme Telefonum İle Bağlanamıyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344