Şimdi Ara

P3 komple kasa 30lira izmir SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasada p3 anakart işlemci 256+128 ram 10gb hdd ethernet kartı fan cd writer 230watt power herşey fotodaki gibidir.biosta p3 1ghz gözüküyor.kendim çalıştırdım biosu geçiyor windows yüklüyor tam masaüstü gelmesi gereken yerde out of range yazısı çıkıyor lcd 19 ekranda denedim heralde desteklemiyor lcd ekranı.on board denedim.satış sadece izmirde elden olucak kargo yok.izmir hatayda elden teslim edebilirim.

P3 komple kasa 30lira   izmir SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecengiz2002 -- 29 Aralık 2010; 17:47:41 >

• hocam açılışta f8 e bas vga modunda aç de eğer ekrandansa düzelir değilse cd de arıza ola bilir okuyucu da arıza olabilir bi dosyayı yanlış yüklemiştir ama 30 bence ii fiyat valla almayı düşüne bilirim çalışmazsa bile boş kasa niyetine öyle kasalar çankayada 15 e alıom tabi powersız boş halde ramlerin birindede arıza olabilir bide ethernet kartını sökerek dene eski makinalar garipyerlerinden arıza verebilio öyleki makinaya zamanında makinanın hoperlör taktığım için açılmadığını gördüm hoperlörü çıkarınca sorunsuz çalışıodu :D:D:D ...
  • forum dışı satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecengiz2002 -- 29 Aralık 2010; 17:47:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.