Şimdi Ara

Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
20.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nostalji seven teknoloji tutkunları için hizmet veren Fransız tasarım firması Lëkki, dönemine damga vurmuş "eski" telefonları yeniden satışa sunmaya devam ediyor. Ekim ayında Motorola'nın efsanevi StarTAC modelini yeniden satışa sunan firmanın son hamlesi ise kimilerince Nokia tarihinin en başarılı modeli olarak gösterilen 3210 oldu.

90'ların sonunda piyasaya çıkan ve ulaştığı 160 milyon adetlik satış rakamıyla telefon dünyasına damgasını vuran Nokia 3210, ülkemizde de çok tutulan bir model olmuştu. 150 gram ağırlığında ve 22mm kalınlığında olan telefon, sahip olduğu pil ile 4 saate kadar konuşma süresi sunuyor ve antensiz tasarımı ile dikkat çekiyordu.

Lëkki tarafından yeniden satışa sunulan Nokia 3210'un, Avrupa'da 75 Avro seviyesinden fiyatlandırılıyor. Bakalım Lëkki'nin üçüncü hamlesi hangi model üzerine olacak, bekleyip göreceğiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Nokia 3210
    Nokia 3210
    Nokia 3210
    Nokia 3210

• Bune ya
  • bende bı ara 2000 yılında kullanmıstım cok guzel bı telefondu severek kullanmıstım
  • Zeki müren de bizi görecekmi
  • benim 3310 um hala çalışıyor kullanıyorum.sağlamlık konusunda şimdiki telefonlara 10 basar :D
  • 75 euro çok ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

Zeki müren de bizi görecekmi

• hayatımda kullandığım en iyi telefon 7110 şu an satılsa 150 lira veririm....
  • çinliler eski cihazlara mtk işlemci basıp piyasaya veriyo zaten

bi ton 8310 6310 görüyorum bu aralar

yenı kasa sıfır kapak batarya ama içini aç board eskı sadece flah yada işlemci yeni
  • Üretimi durmuş şeyi nasıl satıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

bende bı ara 2000 yılında kullanmıstım cok guzel bı telefondu severek kullanmıstım

aynen, 75 euro vermem ama tekrar sağda solda görmek güzel olurdu
  • Vay beeeeeeee.........

Ulan Nokia 8.... Serisini yeniden yapsinlar Yemin ediyorum alirim bi şekilde temin ederim..
  • Benim gibi teknolojik telefonlardan nefret edenler için iyi haber diğerleri içinde bi marjinallik kaynagı sistem içinse gelir kapısı falan:D hadi sağlıcakla. beyin bedava:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skatterbireyin -- 23 Aralık 2010; 1:02:53 >
  • Elimin altındaydı sandalyeden bile kalkmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Elimin altındaydı sandalyeden bile kalkmadım

hacu sarılık mısın yoksa foruma fazla takılmaktan mı oldu
  • quote:

asdashdlkjhdlkasdsa :D:D:D
  • aramızda bu tarz bir nostalji seven var mıdır acaba???
  • bence nokia tarihinin en başarılı telefonudur. şimdi olsa şimdide kullanırdım.. keşke eski telefonlarımı saklasaydım.. O zamana göre bu telefonun menüsü çok basit, anlaşılırdı ve tuşları oldukça hafif ve hızlı sms yazmaya imkan verirdi. (küt küt diye bastırmatik erricssonlar vardı tabi diğer tarafta) içim tuhaf oldu resmi görünce!! vallahi kullanasım geldi..
  • quote:

Kardeş sen tam nostalji takılıyorsun ya. Telefon 3210, Ampül klasik sarı, monitör tüplü
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

http://img688.imageshack.us/img688/5128/dsc00489j.jpg

hacu sarılık mısın yoksa foruma fazla takılmaktan mı oldu

Fotoğrafla ilgili birşeyden bahsediyorsan telefonun kamerasıyla çektim led flaşların rengi sarı olduğunda farklı şeyler görmüş olabilirsin ama ben hâlâ sorunu anlamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.