Türkiyden kktc yi en uygun arama yolu ?
5 Cevap2447 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3 Mesaj
22 Aralık 2010; 13:56:46 

Başlıktan da anlaşıldığı gibi kıbrıs ile cepten en ucuz konuşma seçeneği nedir bilen var mı acaba? var mı acaba önerisi olan?
tam bilgisi olan var mı

570 Mesaj
22 Aralık 2010; 15:36:40 

Yurtdısı kampanyası yapan operatörlerin hiçbiri kıbrısı dahil etmiyor, kısaca kıbrısla uygun konusma seceneği diye bişey yok.

Biri senin kıbrıs hattını ararsa dk'si 0,80 civarı

kıbrısta ki TR hattını ararsa arandıgın için senden 0,70 civarı para kesiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxim -- 22 Aralık 2010; 15:40:28 >

1098 Mesaj
22 Aralık 2010; 19:47:26 

Benim kardeşim kıbrısta,açıkçası 2 sene ,her ay 150tl den aşağı ev tel gelmiyordu çünkü mecbur cep arıyorsunuz sürekli,ev telefonu orda öğrenci için tam bi kabus sıkıntı...
En sonunda baktık yapacak bişey yok,annemede öğrettim skype ı,netten bedavaya konuşuyoruz,birde voipraider dan 10dolar hesap aldım,3 ay dünyanın tüm sabit hatları bedava...Kardeşim internete girdiğinde voipraider dan türkiye sabit hattını bedava arıyor ve bu şekilde tasarruf yapıyoruz...

ama türkiyeden kıbrısı hesaplı aramak derseniz zor iş...

biliyorum sorunuz cepten kıbrısı aramak dı ama bu tarz yöntemlerde denenebilir açısından bilgilendirmek istedim.
saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csungu -- 22 Aralık 2010; 19:48:57 >

Mefairo Del Mercadal

6256 Mesaj
22 Aralık 2010; 22:39:14 

sabit hattan sabit hattı arasanız ucuza konuşursunuz
veyahut kıbrıstakı sizi arasın

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

853 Mesaj
23 Aralık 2010; 3:34:05 

quote:

Orijinalden alıntı: csungu

Benim kardeşim kıbrısta,açıkçası 2 sene ,her ay 150tl den aşağı ev tel gelmiyordu çünkü mecbur cep arıyorsunuz sürekli,ev telefonu orda öğrenci için tam bi kabus sıkıntı...
En sonunda baktık yapacak bişey yok,annemede öğrettim skype ı,netten bedavaya konuşuyoruz,birde voipraider dan 10dolar hesap aldım,3 ay dünyanın tüm sabit hatları bedava...Kardeşim internete girdiğinde voipraider dan türkiye sabit hattını bedava arıyor ve bu şekilde tasarruf yapıyoruz...

ama türkiyeden kıbrısı hesaplı aramak derseniz zor iş...

biliyorum sorunuz cepten kıbrısı aramak dı ama bu tarz yöntemlerde denenebilir açısından bilgilendirmek istedim.
saygılar

şu an kıbrısta öğrenciyim ve wirofon ilaç gibi tavsiye ederim

570 Mesaj
23 Aralık 2010; 4:47:43 

bnde kıbrıstayım da wirofon hiç gelmedi aklıma :) biraz bilgi versen... daha önce kullanmıstım ama yurtdısında denemek hiç aklıma gelmedi.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Türkiyden kktc yi en uygun arama yolu ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250