Şimdi Ara

Google: Nexus One için Android 2.3 güncellemesi yakında yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yakın zamanda Samsung'la ortak çalışarak hazırladığı, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle donattığı Nexus S'i tanıtan Google, Twitter üzerinden kullanıcıların beklediği açıklamayı sonunda yaptı.

googlenexus hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Google, ilk akıllı telefonu Nexus One'ın Android'in en yeni sürümü 2.3 Gingerbread'e önümüzdeki haftalarda kavuşacağı müjdesini verdi. Böylece Google, ikinci telefonu Nexus S'e rağmen, 1 sene önce gün yüzüne çıkardığı Nexus One'a desteğini sürdüreceğini kesinleştirmiş oldu.

Google'ın bu ayın başında duyurduğu Android 2.3 için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

• Umarım en kısa zamanda hTC Desire için de yeni bir güncelleme yayınlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TecHniSyeN

Umarım en kısa zamanda hTC Desire için de yeni bir güncelleme yayınlanır.

O zor maalesef. Bildiğim kadarıyla yeni telefonlarda ki Sense arayüzünü bile çıkarmadı desire'a.
  • Nexus One la Desire donanım bakımından çok benzer cihazlar ben Desire'a 2.3 ün geleceği kanısındayım. Türkiye'ye vodafone sayesinde yazın gelir ama yinede gelir.
  • 2011 ilk ceyrekte gelicek; suan Desire HD'lerde fabrika cikisi olan o sense ozelligi, desire icin de gelicek. Yabanci forumlarda okumustum android ile ilgili haberler basliginda..
  • 2 aydır birkaç hafta sonra diyorlar. 2011 yazına belki gelir.
  • Desire için çoktan 2.3 tabanlı romlar çıktı bile :) gerçi aralarında hehüz sense tabanlı bir rom yok. ama yakında çıkacaktır. Desire ve Nexus One android habitatının tabiri caizse incileridir, üzerine en çok community çalışması gerçekleştirilen modellerdir. Donanım olarak ikiz oldukları için aralarında kusursuz bir uyum var. O yüzden Nexus a ne gelirse desire a da gelir belki htc den gelmese bile commmunity olarak gelir emin olun.

O yüzden desire sahipleri hiç bir şey için endişe etmesinler....
  • Ben videodan başka bir şey daha öğrendim. Tüm anlatılanların dışında google çalışanlarının traş olmaları gerekmediği.. Bizim ülkemizdeki şirketlerde ufacık sakalların ucu gözükse valla evine traş olmaları için yollayanlarını biliyorum.. Sanırım adamları büyük yapan böyle bir zihniyet.. Demek herşeyden önce zihniyet geliyor. helal olsun valla adamlara. bir kaç gün önce google ofisinde çekilmiş bir video yayınlanmıştı internette ve onu izleyip kendi kendime şöyle dedim.. acaba buradaki çalışanlar google'a ayda kaç para veriyor burada çalışmak için!

Başarının sırrı açık ve net!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 22 Aralık 2010; 16:53:27 >
  • Bravo konu güzel hortlamış
  • firefox OS un çıkmasını bekliyorum !
    en azından o belli markaının 1-2 modeline değilde tüm donanımlara eş zamanlı güncelleme desteği verir ise
    android tarih olabilir ! :)

• forumda değilde sitede hortlayan haber bulmak zorlaştı artık.d

• one m8'e android L ne zaman gelir acaba :ddd

• Shady sadece apple haberi paylaşıyor sanıyordum :O

• quote:

Orijinalden alıntı: ardabeyim

one m8'e android L ne zaman gelir acaba :ddd

Yanlış hatırlamıyorsam HTC, Nexus cihazlara çıkmasının ardından 3 ay içerisinde vereceğini duyurmuştu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.