Şimdi Ara

LG Optimus 2X'in Avrupa satış tarihi netleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı telefonlar başta olmak üzere tüketici elektroniği ürünleri için 2011'de agresif bir strateji takip etmeye hazırlanan ve 12 milyar dolar seviyesinde yatırım yapacağını açıklayan LG'nin merakla beklenen telefonu Optimus 2X'in Avrupa satış tarihi netleşiyor. Nvidia'nın çift çekirdekli Tegra 2 platformunu kullanan ilk telefon olarak merak uyandırmaya başaran Optimus 2X'in Avrupa'daki resmi satışının Şubat ayında başlaması bekleniyor. LG'nin anavatanı Güney Kore'de Ocak ayı ile birlikte kullanıma sunulacak yeni nesil akıllı telefon için Avrupa satışı muhtemelen İspanya'da yapılacak Mobil Dünya Kongresi 2011 etkinliği ile birlikte başlayacak.

4-inç büyüklüğünde çoklu dokunmatik kapasitif ekrana ve 1080p video kaydı yapabilen 8MP kameraya sahip olan Android işletim sistemli Optimus 2X'in, 3D grafik ve HD video oynatımı konusunda sınıfındaki en iyi telefon olacağı iddia ediliyor. Henüz resmi satış tarihi açıklanmasa da İsveç'te ortaya çıkan ön-sipariş fiyatı LG Optimus 2X'in Avrupa'da 550 Avro civarında bir fiyatlandırma ile sunulacağını işaret ediyor.

• beynimi bulandırıyor bu telefon
  • arayüzü galaxy s'den .alıntı yapmışlar.
  • her optimus 2x haberlerinde nokia 5800 reklamlariyla karsilasmak ciddi bir ironi yaratiyor. yani en azindan benim nazarimda optimus 2x neyse, nokia 5800 hepsinin tersini temsil ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazaman

beynimi bulandırıyor bu telefon

• Telefonun HDMI üzerinden panel televizyonlarda film ve oyun oynatması şahane bir özellik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazaman

beynimi bulandırıyor bu telefon

fiyatı da benim beynimi bulandırıyo :D:D
  • internette web browser hizina baktim artik hani tamamlanmamis yazilim midir nedir bilmem fakat flash acik iken browser biraz laggy di.bu telefonu almak icin en onemli sebebim ilk bilgileri geldiginde nvidia tegra 2 nin 4 kat daha hizli bir browser deneyimi vadettigiydi.eger tamamlanmis halide ayni olursa buyuk bir hayal kirikligi olur benim icin.
  • jawa'si noolcak bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibulten

internette web browser hizina baktim artik hani tamamlanmamis yazilim midir nedir bilmem fakat flash acik iken browser biraz laggy di.bu telefonu almak icin en onemli sebebim ilk bilgileri geldiginde nvidia tegra 2 nin 4 kat daha hizli bir browser deneyimi vadettigiydi.eger tamamlanmis halide ayni olursa buyuk bir hayal kirikligi olur benim icin.

dediginiz durum flashda ne acik olduguna bagli. oyle flashlar varki kuvvetli masaustulere can cekistiriyorlar.
    iphone4 ve glaxy s ile karsilastirmali videosu var. browser ve youtube kullaniliyor. optimus ikisindende belirgin sekilde daha hizli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibulten

internette web browser hizina baktim artik hani tamamlanmamis yazilim midir nedir bilmem fakat flash acik iken browser biraz laggy di.bu telefonu almak icin en onemli sebebim ilk bilgileri geldiginde nvidia tegra 2 nin 4 kat daha hizli bir browser deneyimi vadettigiydi.eger tamamlanmis halide ayni olursa buyuk bir hayal kirikligi olur benim icin.

dediginiz durum flashda ne acik olduguna bagli. oyle flashlar varki kuvvetli masaustulere can cekistiriyorlar.
    iphone4 ve glaxy s ile karsilastirmali videosu var. browser ve youtube kullaniliyor. optimus ikisindende belirgin sekilde daha hizli.

Youtube un durumu orada biraz farkli cunku application uzerinden calisitiriyor.diger turlu hakli olabilirsiniz fakat sanirim mobile version flash bir masaustunun versiyonun aynisi olmaz.bir sekilde daha hafifletilmis versiyon olmasi lazim.

• bu arada telefon ocak ayinda avrupa da satisa sunulacakmis.
  • kendim flash animasyonlarla ugrasiyorum. obje sayisiyla hareketi biraz artirdinmi bilgisayarlarin ne hale geldigi ortada.
    hafifletilmis bir flash surumu kursaniz bile gene masaustulerle ayni animasyonlari menuleri oynatmasini istiyorsunuz. istediginiz kadar hafifletin gene can cekistircek animasyonlar cikacaktir.

Ham guc olarak su anki en guclu telefon acik ara bu. Yazilimdan kaynaklanan problemler olursa LG nin bu kadar buyuk yatirim yaptikdan sonra ortada birakacagina ihtimal vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

kendim flash animasyonlarla ugrasiyorum. obje sayisiyla hareketi biraz artirdinmi bilgisayarlarin ne hale geldigi ortada.
    hafifletilmis bir flash surumu kursaniz bile gene masaustulerle ayni animasyonlari menuleri oynatmasini istiyorsunuz. istediginiz kadar hafifletin gene can cekistircek animasyonlar cikacaktir.

Ham guc olarak su anki en guclu telefon acik ara bu. Yazilimdan kaynaklanan problemler olursa LG nin bu kadar buyuk yatirim yaptikdan sonra ortada birakacagina ihtimal vermiyorum.

peki grafik hizlandiricilarin flash objelerin acilmasina bir yardimi olur mu? flash yeni versiyonunda bildigim kadariyla grafik hizlandiricilara destek saglayacak.yada direct bir destek saglamasa bile yine de bir faydasi olur mu?
  • illaki faydasi olur. ama tecrubeyle sabittir islem gucu ne kadar artarsa yapilan islerin agirligida o kadar artar.
  • Sayın D.E.K;

LG Optimus 2X modeli Türkiye pazarına nisan ayı sonlarına doğru çıkıcaktır.

Saygılarımızla.

‘ LG Markalı Notebook ve “smart phone” özellikli Cep Telefonlarınız için çağrı merkezimizden uzaktan erişim ile destek alabilirsiniz’

Lg den gelen maili aynen paylaşııyorum..
  • 1 ay önce 15ootlye alınan telefonlar bugün 600-850tl arası zor alıcı buluyor :D

pazar feci şekilde karıştı ve karışacak :D

tegra 2 bu hızla gidese 6. ayda

1ghz tek çekirdekli telefonlar xpress müzik fiyatına satamayız bence :D

her neyse tegra 2'yi iple çekiyoruz -.-

tegra 2 tek kelime ile iphone killerin finali olcak :D

iphone devri artık androidle beraber kapanıyorrrr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.E.K.

Sayın D.E.K;

LG Optimus 2X modeli Türkiye pazarına nisan ayı sonlarına doğru çıkıcaktır.

Saygılarımızla.

‘ LG Markalı Notebook ve “smart phone” özellikli Cep Telefonlarınız için çağrı merkezimizden uzaktan erişim ile destek alabilirsiniz’

Lg den gelen maili aynen paylaşııyorum..

İnşallah nisan sonu gibi gelir.

quote:

Orijinalden alıntı: vsclub

1 ay önce 15ootlye alınan telefonlar bugün 600-850tl arası zor alıcı buluyor :D
    --Örnek verin?
    pazar feci şekilde karıştı ve karışacak :D
    --Pazar karışmadı ve karışmayacak.

tegra 2 bu hızla gidese 6. ayda

1ghz tek çekirdekli telefonlar xpress müzik fiyatına satamayız bence :D
    --Tek çekirdekle çift çekirdek arasında öyle abartılacak hız farkı yok.Tek çekirdekler 1000 TL altına düşmez.Çift çekirdeklerde 1400 1500 TL civarında satılır.
    her neyse tegra 2'yi iple çekiyoruz -.-

tegra 2 tek kelime ile iphone killerin finali olcak :D
    -İphone ' un sırtı kolay kolay yere gelmez.İphone 5 olmadı iphone 6 da çift çekirdeğe geçerler.Uygulama sayısıda çok fazla giderekte artıyor.Android ios u geçecek.WP7 de android i geçecek.

iphone devri artık androidle beraber kapanıyorrrr.

• elimdeki iphone 4 ve nexus S'ye dayanarak diyorumki apple daha çok ekmek yer bu piyasadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

elimdeki iphone 4 ve nexus S'ye dayanarak diyorumki apple daha çok ekmek yer bu piyasadan.

apple turkiye de ve 3. dunya ulkelerinden ekmek yer artik.amerika avrupa ve dogu asyada en cok satilan isletim sisteminin, urunlerin istatistiklerine bir goz atmanizi oneririm.

LG Optimus 2X'in Avrupa satış tarihi netleşiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirmizibulten -- 4 Ocak 2011; 16:12:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.