Şimdi Ara

Progressive ve Trance Müzik Ana Konu (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ulwi
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.897
Cevap
80
Favori
229.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bi bak bakalım...

Buda bonus olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc.Speedy ® -- 17 Mart 2014; 4:22:34 >

• Mc.Speedy ® kullanıcısına yanıt
    Bana bunlarla gel vol.2
    John Deere - No Compromise......çok iyi yaw...Bu parçayı duyunca terbiyemi muhafaza etmem için çaba sarfediyorum..Bari kaç yılın setinde onuda yazsaydın da sabah hemen unuttuğum harika sete 5 YILDIZ VERİP vermediğime bakayım..

Menno yu araya katıp kalite çıtamızı aşağıya çekmenin ne lüzumu var şimdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 17 Mart 2014; 4:26:40 >
  • Evolution 038 2009-02-26

Ahahahah bak kaliteli parçaları paylaşınca Menno hakındaki görüşlerin nasıl değişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc.Speedy ® -- 17 Mart 2014; 4:30:06 >
    Kalite derken elektro zevkimizden bahsediyordum..Malum adam trance and progressive kalitesine sahip...Tünele giriyor....---------------no signal........
  • Electro parçalara daha geçmedik başkan trance modundayız hala tabi sen gizliden Armin van Buuren Ping Pong Hardwell Remix'ini dinlemiyorsan
    Üüüüü Faruk Eczanesi..... Hadi uyuyalım yaw..Zaten kirli çamaşırlarımız da saçtın ortaya....
  • Yok be başkan ne saçacam ben onu anlattım sonra sen uyudun
    Sabah 5 nasıl içkiliyim..Siz daha yatmadınız mı ...Ben oğluma mandalinanın en iyisini alırım...
    İyi geceler...
  • House'unda en elektrolusunu dinlersin
    İyi geceler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc.Speedy ® -- 17 Mart 2014; 4:51:05 >
    House mu ..Elektromu..O nedir ki ..İlk kez duyuyorum..Bak gene şaşırttın beni..
  • Uykun gelmiş senin başkan :)) hadi git uyu... İnsan sevdiği şeyleri unutur mu hiç :)
  • 4 Nisan Armada Night biletleri cikti! Trance dolu bir gecede gorusmek uzere!

https://www.biletino.com/event/eventdetail/358/armada-night-istanbul

• Ohoo gece akmışınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niyagara dan aksak akşam ki kadar olmaz dı...
    Küçük markus aka Mc.Speedy ® yüzünden Evolution aşkım kabardı gene...
    Evolution 012 2008-08-28........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 17 Mart 2014; 18:10:23 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert7 -- 18 Mart 2014; 1:02:22 >
  • Küçük Markus derken Seni gidi küçük Guetta seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 18 Mart 2014; 0:42:36 >
  • Kızma be ya :)

Bak bir tanede benden dinlerken fark ettim dedim KhoMha yine akmış... Cue'yi ekledim bi baktım M.I.K.E. yapmış parçayı içine KhoMha kaçmış herhalde şaşırdım... Parça tam bizlik hemde Markus'luk eventlarda bol bol çalar...

https://soundcloud.com/coldharbourrecordings/mikepush-astrolab-preview

Attığın parçaya gelince Sunrise setleri özlemişin sen biraz dinle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc.Speedy ® -- 18 Mart 2014; 0:58:22 >

• Parça egzotik..
    Daha öncede paylaşmıştım fakat yine paylaşmakta fayda görüyorum..Zira son yıllarda buram buram kalite kokan nadir setlerden biriydi..
    Michael Dupré - Heavenly Entranced 2013 - Uplifting....
    http://www.di.fm/trance/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 18 Mart 2014; 18:06:38 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.