Şimdi Ara

Progressive ve Trance Müzik Ana Konu (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.897
Cevap
80
Favori
229.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir önceki sayfada soruya cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

• Abi insanlar doktora gitmiyor ki nerde kaldı trance dinletmek. Çevrenin eleştireceğinden ya da gurur yüzünden sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Abi insanlar doktora gitmiyor ki nerde kaldı trance dinletmek. Çevrenin eleştireceğinden ya da gurur yüzünden sanırsam.

Cem YLMZ ın İstanbul yahya kemal a....... .....n.... hikayesi işte..
    Herkes farklı anlamlar çıkarıyor..
    Vatandaş düğünde dörde dörtlük halay şarkıları ile kendinden geçiyor..Trance dinletiyorsun bu nasıl bi gürültü diyor..
    Trance dinleyen adamın progressive housa saçma demesi neyse bu onun gibi bir şey işte..Algı şartlanması algılanan şeyin şekli ve miktarını önceden belirler ise öznel-nesnel farketmeden karşındakinde olanı değil istediğini alır..
    Herkes beğenmek zorunda değil böyle şeyleri ama saygı duymak zorunda....
    Sanat mı değil mi..Tartışılır...Tartışılmaz olan matematik ve yaradanın kendisidir ki yaradanı kanıtlamak için sırf matematiğin yeter li olduğuna inanan fizikçi ve matematikçiler mevcut geriye kalan herşey tartışılabilir..
    Konumuz olan trance gibi..Ama birey çıkıp mozart beethoven sanatçı ama trance camiasında bundan bahsemedeyiz derse kendini düşürdüğü komik durmun vay haline..Örnekler çoğaltılabilir...
    Neyse başka konuda laf anlatamadığım saygı değer forum üyemize cevap vermem gerekiyor....
    schiller tangerina dream ve klaus schulze ile kalın.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 24 Mart 2015; 22:04:09 >

• zotacing kullanıcısına yanıt
    önemli değil dostum ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreat

kesinlikle katılıyorum. trance ile geç tanışan biriyim.20'li yaşlarda.Daha önce tanışsaydım daha farklı biri olurdum heralde... Belki bu kadar yıpranmazdım sinir yüzünden.Çünkü yıllardan beri anti-depresan kullanıyorum.İlacımı içmeyi unuttuğum zaman trance müzik dinliyorum.Faydasını gördüm.Her bünyede aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum.
    Trance dinlerken hissedilen ruh hali gerçekten çok güzel.İnsan hayata 4 elle % 100 kapasite ile sarılmış oluyor.Çalışırken dinleyince daha başka oluyor.İster sinirli ol ister moralsiz farketmez.Trance hissedebilene gerçekten çok güzel hazlar yaşatıyor.Sağlığım izin verdiği müddetçe dinlemek istiyorum.İnş uzun yıllar dinleyebilirim.

Aynı şeyleri düşünüyoruz hocam. Benim ruh halimi toparlamakta katkısı çok büyüktür yani. Herkesin bu müzikten aynı hissiyatı ya da etkiyi aldığını düşünmüyorum ama bizim gibi alanlar çok şanslı bence .

• Bir efsane daha atalım o zaman

• https://www.youtube.com/watch?v=dQlxjSm0qU0

Sulu portakal eşliginde schiller atemlos ziyafeti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 25 Mart 2015; 21:47:11 >
  • Ilk sayfa icin elestiri fikri dusuncesi olan herkesten pm bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 25 Mart 2015; 13:29:06 >

• 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayumimi -- 25 Mart 2015; 21:11:24 >

• Tom Colontonio feat. CiBon Rielle - The Sun
    https://www.youtube.com/watch?v=-IBHkdC6bPM&list=RD-IBHkdC6bPM

• kemanın eşliği çok güzel bir hava katmış.
  • Leon bolier başkan kendini edm e kaptırmasa daha iyi olacaktı ama oda günümüzün furyasına katıldı. Benim dinlediğim en iyi 10 trance dj i arasına rahatlıkla girecek sağlam prodüktördür. Hem sert notalarla duyguları öyle güzel harmanlıyordu ki tadından yenmiyordu. Harika mix i herkesin dinlemesinde fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

Leon bolier başkan kendini edm e kaptırmasa daha iyi olacaktı ama oda günümüzün furyasına katıldı. Benim dinlediğim en iyi 10 trance dj i arasına rahatlıkla girecek sağlam prodüktördür. Hem sert notalarla duyguları öyle güzel harmanlıyordu ki tadından yenmiyordu. Harika mix i herkesin dinlemesinde fayda var

26.10 ne güzel bir melodidir o ya.

• The Sound Of White Nights @ Clubberry Trance.............

• SHLD kullanıcısına yanıt

Uzun zaman oldu arnej dinlemeyeli.

• 2015 - Drive Refueled..........
  • arnej'den bizde paylaşalım

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.