- x
===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <===
423 Cevap92953 Görüntüleme18 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 [5] 7 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1542 Mesaj
17 Ağustos 2011; 22:39:48 

beyler telefonumda yeniyim biraz geç kaldım biliyorum ama sormak istedigim bir soru var...versyonum 2.3.3 telefonumda gorev yoneticisine girdigimde ram 153/329 yazıyor yani ram 329 ben bunu alırken 512 ram diye almıstım...?? Sizdede aynı mıdır?

Bugünler kötü olsa bile hep yarınlar güzel olacak derler peki bugünler dünlerin yarınları değil mi?

Büyük randevu bilsem nerede saat kaçta,Tabutumun tahtası bilsem hangi ağaçta.. ((( Necip Fazıl Kısakürek )))

3 Mesaj
18 Ağustos 2011; 0:10:20 

Arkadaşlar merhaba galaxy s2 bugün aldım ama size birkaç sorum olacak acil yardım ederseniz sevinirim rehberde simkartımdaki numaraları göremiyorum nasıl numaralara erişecem zil seslerini nasıl yapacam belki sizin için çocukca sorular olabilir ama yapamadım bi türlü bide bu rom root yapmam gerekiyormu faydaları ne zararları ne umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler

413 Mesaj
19 Ağustos 2011; 12:36:52 

quote:

Orijinalden alıntı: gurol

Resimler ve linkler için rezerve mesaj.

Gerekli linkler için bir alt mesaja bakınız.

3 Tuş nasıl basılır?

0

Sonforum tarafından yapılmış Rom'un ekran görüntüleri ve linki: http://forum.donanimhaber.com/m_44933578/tm.htm

0
0
0

Dostum benim sorum var şimdi ben sahibinden de tel buldum 1.5 yıl garantili ama adam ısınıodu bi naktırcam bence büyük bir sorunu yok dedi sizce ne yapmalıyım ısnıma sorunu başımı ağrıtırmı yada sizdede bu sorun var mı?

Bir de yukarıdaki sürümleri siz kurabildinizmi memnunmusunuz

Son olarak touchwiz arayüzünü deiştirebiliyormuyuz....

İlginize TEŞEKKÜRLER...

48 Mesaj
20 Ağustos 2011; 2:07:57 

Selamlar öncelikle.

Sabahtan beri babamın Turkcellden aldığı Galaxy s'e market yüklemeye çalışıyorum.

http://www.teknolojiher...t-page-2/#comment-47722

buradan anlatıldığı gibi iyi gidiyordu ta ki 15. adıma kadar. arkadaşların dediği gibi permission denied hatasında takıldım. daha sonra çözümü görüp superuser dosyasını csc halinde telefona entegre etmeyi denedim. ancak telefon odin’de işlem yapılıp tekrar başladıktan sonra “installation aborted” gibi hatalar veriyor.

nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

teşekkürler.

3939 Mesaj
21 Ağustos 2011; 12:24:28 

kies ustunden update edersen market gelir zaten

Samsung Galaxy Note3 32+16gb CANON EOS 6D 24-105 f4L Canon Ef 50mm f1.8-Prime ,METZ 50 AF1 TTL HSS Flash--toyota corolla 2013 HakanLevent Bursa/Osmangazi http://500px.com/hakanlevent

9544 Mesaj
28 Ağustos 2011; 19:32:36 

Arkadaşlar bugün gingerbread 2.3.3 ten 2.3.4 e geçiş yaptım, ardından rootladım cihazı, cihaz versiyonu 2.3.4 JVP

Quadrand benchmark test sonuçları

Gingerbread 2.3.3 JVK 1.010-1.040 puan arası

Gingerbread 2.3.4 JVP 1.600-1.750 puan arası***

Programmı sapıttı acaba, 2.3.4 JVP ile yakın puan alan var mı? Cihaz i9000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 28 Ağustos 2011; 19:33:48 >

İntel Core i7 4790K - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 - Evga GTX 760 SC Dual Bios - Seasonic X-750 - Corsair H100i - Samsung PRO 840 256 GB - Corsair Obsidian 750D - Asus Transformer Book T100 Atom 3775

387 Mesaj
29 Ağustos 2011; 22:34:15 

Herkese merhaba. Birkaç gün önce ürünü aldım ancak bazı sorunlarım var öncelikle bu yazılım işlemi bana çok karışık geliyor çünkü daha önce bu tip şeylerle uğraşmadım.
İlk sorunum cihazın adroid sistemini güncellemek istiyorum ancak şu Kies denen programla cihazın bağlantısını bir türlü yapamadım cihazı bigisayara bağladığımda kies "cihazın bilgileri alınamadı" diyor...
2. sorunum adroid marketten bir şey indiremiyorum indirmeye çalıştığımda " ugulama kısa süre içinde cihazınıza yüklenecektir" diyor ama hiçbir şey olmuyor.Android market apk indirip kurdum tam ugulamayı indirmeye çalıştığımda hata veriyor "kapatmaya zorla" seçeneği çıkıyor.
Yardım ederseniz sevinirim , şimdiden teşekkürler.

387 Mesaj
30 Ağustos 2011; 1:25:25 

Sorunu odin ile hallettim igtx sayesinde.Teşekkürler.

10 Mesaj
30 Ağustos 2011; 17:08:58 

merhabalar
yurtdısından gsm operatoruyle birlikte alınan bir galaxy s im var. oncelikle simlock olmadıgı soylendi bunu telefonda nasıl kontrol edebilirim. baska bir turk sim kartı takınca sim i goruyor fakat arama falan yapamıyorum.

alınan gsm operatorunden bu telefonda kullanmak uzere internet uzerinden ucretsiz arama dakikaları var ve buna gore ayar yapılmıs. turkiye siimn kart kullanamamın sebebi bu sanırım. bu ayarları nasıl degistirebilirim?

bununla ilgli yardımınız lazım telefondaki karısıklıgı tam anlatamadıysam farklı bir sekilde acıklamaya calısıyım onu da haber edin
tesekkurler..

5 Mesaj
31 Ağustos 2011; 9:53:19 

merhaba arkadaşlar
yaklaşık 2-3 ay dır galaxy s kulalnıyorum gayet memnunum herseyinden
bişi sorucam sizlere gelen aramalrı goruntu resim koymak istiyorum yani biri beni arayınca resimi ekrana cıksın oyle bir ozelligi varmıdır varsa nasl yaparım rehbere giriyorum ayarlara bakıyorum resim koyma göremedim
yardımlarınızi çin teşekkürler

2369 Mesaj
2 Eylül 2011; 22:02:09 

Merhaba arkadaşlar bugün bu telefondan edindim. Çok hoş bir telefon, çözmeye çalışıyorum. Merak ettiğim birşey var.

Bu telefonda Mesajlar kısmına ve rehber bölümüne şifre koyabiliyormuyuz ? Koyabiliyorsak nasıl ? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler...

96 Mesaj
6 Eylül 2011; 19:05:08 

arkadaşlar bende 2.3.3 yukü ..son zamanlarda biri beni arayınca telefon çalmıyor yani ne ses çıkıyor nede titriyor..buna çözümü olan yada problemi yaşayan varmı?
saygılarr

1941 Mesaj
6 Eylül 2011; 19:24:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Yolların Sonu

Merhaba arkadaşlar bugün bu telefondan edindim. Çok hoş bir telefon, çözmeye çalışıyorum. Merak ettiğim birşey var.

Bu telefonda Mesajlar kısmına ve rehber bölümüne şifre koyabiliyormuyuz ? Koyabiliyorsak nasıl ? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler...

markette APPLOCK olarak arama yap orda çıkan programlardan biri işini görür...istediğin uygulamayı şifrelersin

"The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open."
- Jordan Maxwell

1941 Mesaj
8 Eylül 2011; 12:08:39 

arkadaşlar MIUI kurulumu yapmak istiyorum ve aşağıdaki işlemleri sırasıyla takip ediyorum ama telefona Lippols ardından Twooey i yükledikten sonra devamlı reset atmaya başlıyo kendi kendine...ikidir beceremiyorum yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun olurum...

daha doğrusu şimdi telefonu nasıl düzelticem???

Telefonu kapatıp Download moda(ses kısma+home+power tuşlarına basılı tutarak) geçiyoruz. Odini Pc mizde açıyoruz. Daha sonra PDA kısmına EZBoot Gingerbread Bootloader.md5 dosyasını tanıtıyoruz. Auto-reboot seçili OLMAYACAK. Ve Phone Bootloader Update seçili OLACAK. Bunlar hazır olduğunda telefonumuz download modda iken Pcye usb vasıtasıyla bağlıyoruz. Odini Start diyerek işlemi başlatıyoruz. İşlem tamamlandığında telefonumuzun bataryasını çıkarıp tekrar takarak bu sefer telefonu Recovery Moda(ses açma+home+power tuşlarına basarak) alıyoruz. Burada install zip menüsünde önce Lippols Kernel cleaning Script i yüklüyoruz. Geri demeden hemen aynı sayfadayken Twooey Kernel i yüklüyoruz. Ve reboot diyoruz.(bu reboot tan sonra reset atmaya başlıyo cihaz ve devam edemiyorum)

Telefonumuz açıldığında da tekrar kapatıp Recovery Moda alıyoruz. Son olarak Romu yüklemeden evvel Bu Twooey Romu için Wipe yapmamız gerekiyor. Wipe data/factory Reset diyoruz. Tabi bu işlem uygulamalarımız ayarlarımız kayıtlı herşeyimizi sileceği için son bu aşamadan evvel backup yapmanız sizin açınızdan faydalı olabilir. Wipe işlemini de yaptıktan sonra install zip menüsünden Romu yüklüyoruz ve reboot diyoruz.

- Jordan Maxwell

128 Mesaj
9 Eylül 2011; 10:53:54 

merhabalar

bilindiği üzere tel. kamera flaşı yok
acaba alternetif çözüm olarak bişeyler yapılabilirmi
android yazılımı,aksesuar..vs

46 Mesaj
12 Eylül 2011; 23:06:31 

Merhaba , bir konu hakkında yardımınızı bekliyorum. froyo xxjpo(anabant sürüm : xxjpp) kurulu bunun dışında bir rom kurduğum zaman kamera çalışmıyor. Ne kadar uğraştıysam da çözüm bulamadım maalesef. Servise yolladım froyo xxjpo kurup yollamışlar. Ben nasıl 2.3.4 veya 2.3.3'e geçiş yapabilirim sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilirmisiniz ?

Sorunu çözüm teşekküler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufaslan44 -- 13 Eylül 2011; 13:30:34 >

İnsanoğlu hakikaten Nankör!

18 Mesaj
13 Eylül 2011; 20:50:15 

arkadaşım,

bu telefonda sesle arama var diyorlar.sesle arama nokialar gibi telefonun kendisinde mi var, yoksa kendimiz mi ses atıyoruz.buna cevap verirseniz sevinirim.çünkü görüşmelerimin çoğunu direksiyon başında yapıyorum o sebepten benim için önemli.
teşekkür ederim

daha önce bu soruyu sormuştum cevap veren yokmu

Değer verdiğin kişi sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın

1941 Mesaj
14 Eylül 2011; 9:53:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Factotum.

merhabalar

arkada lensten başka bişey olmadığı için çözemezsin flaş olayını...

- Jordan Maxwell

1941 Mesaj
14 Eylül 2011; 9:54:48 

quote:

Orijinalden alıntı: yusufaslan44

Merhaba , bir konu hakkında yardımınızı bekliyorum. froyo xxjpo(anabant sürüm : xxjpp) kurulu bunun dışında bir rom kurduğum zaman kamera çalışmıyor. Ne kadar uğraştıysam da çözüm bulamadım maalesef. Servise yolladım froyo xxjpo kurup yollamışlar. Ben nasıl 2.3.4 veya 2.3.3'e geçiş yapabilirim sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilirmisiniz ?

Sorunu çözüm teşekküler..

kies ten güncelleme yapmıyor mu otomatik???

eğer yapmıyorsa ODIN programı ile istediğin romu indirip kurabilirsin cihaza...

- Jordan Maxwell

46 Mesaj
14 Eylül 2011; 11:48:04 

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

kies ten güncelleme yapmıyor mu otomatik???

eğer yapmıyorsa ODIN programı ile istediğin romu indirip kurabilirsin cihaza...

Kies ile yapmıyordu , odin ile tekrar froyo kurdum sonrada cm7 kurdum iyi şimdi ses yoktu ses problemi vardı. Voodoo'yu kurdum düzeldi. İlginiz için teşekkür ederim.

İnsanoğlu hakikaten Nankör!

14 Mesaj
17 Eylül 2011; 11:03:18 

Arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum sonunda Samsung I9003 almaya karar verdim.

Aklıma tek takılan konu şu:
- Samsung I9003'ün 4 GB Dahili Hafıza'ya sahip olması. Bazı web sitelerinde 16gb olarak söylense de Samsung'un resmi sitesinde 4gb olarak gözüküyor. Bu yüzden bende 4gb'ı baz aldım

Şimdi benim size sormak istediğim ise;
Bu 4 gb dahili hafıza bana yeterli olacak mı?
Telefonda yavaşlamalara yol açacak mı?

Bilgilendirirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

2 Mesaj
18 Eylül 2011; 11:56:13 

quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

ilkönce rehbere gir menu -diğer-ekran ayarları-görüntülenecek kişileri seçin var ordan telefon sim ve google var hangisini seçersen o gözükür ben google rehberi kullanıyorum hem yedekte duruyor hemde sekronize ediyorum kolay oluyor tavsiye ederim. Umarım yardımcı olmuşumdur.

evet teşekkür ederim

yeni bir sorum daha olacak. telefonu şarjdan çıkardığım halde şarjdaymış gibi gösteriyor ya da şarja taktığımda usb bağlantısı olarak görüyor. telefonu kapatıyorum. ekran ışığı yanıyor, pil simgesi çıkıyor ve telefon açılmıyor. şarj kablosunu tekrar taktığımda açabiliyorum telefonu sadece :/

145 Mesaj
18 Eylül 2011; 17:01:14 

Merhaba arkdaşlar,
uzun zamandır severek kullandığım samsung galaxy s gecen gün 50 cm yükseklikten düştü ve ekran kırıldı. hiç görüntü gelmiyor.
servise götürdüm 450 TL istediler.

50 cm düşen telefonun ekranının kırılması kabul edilebilir değil.
servis de bana gelmiş bu telefonlar çok hassas diyor. gerçekten çok acı.
resmen samsung dan soğuttular.

siz siz olun telefonu kılıfsız korumasız kullanmayın

9179 Mesaj
18 Eylül 2011; 18:24:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Factotum.

merhabalar

Eğer eliniz yatkınsa telefona bir led takabilir ve pilden bu led'e bir kablo çekerek araya da bir anahtar takıp açma-kapamayı kontrol edebilirsiniz. Böyle bir soru sorduğunuza göre telefonun arkasında led takacak bir yer yok diyecek birisi de değilsiniz.
Aksesuar olarak küçük el lambaları da kullanılabilir belki.

LG Optimus G2(D802) 16GB 4.4.2 KK Rom: MIUI-4.9.26 KOT49I.D80220c
ASUS New Nexus7 (2013) 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Rom: MIUI-4.8.22
Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Motorola Moto G 16GB 4.4.4 KitKat LG 4X HD(LG-P880) 16GB 4.1.2 JB GT-I9000 Galaxy S 8GB 4.1.1 JB Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
ASUS Nexus7 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Ainol Novo7 Aurora II 16GB 4.1.2 JB Apple iPad 32GB Wifi+3G IOS 5.0.1 (9A405) Jailbreak

9 Mesaj
19 Eylül 2011; 2:05:19 

selamlar benim size samsung galaxy s hakkında birkaç sorum olacakdı.ben kıbrıstan bu siteye yazıyorum ve geçenlerde kıbrıstan yeni bir galaxy s aldım.sürekli 3 tuş sorununu okudum sonra kendi telefonumda denedim ve gördüm ki sorun yok ama bu denemeleri yapdıkdan sonra telefonumun menüsünde garanti bankası,S-android(android market) ve sam 4.0 die üç yeni program çıkdı.bunların ne işe yaradıklarını az çok biliyorum ama android marketim wireless bağlantıda bağlantı kurmuyor ve otomatik olarak wireless kapanıyor sizce bunun nedeni ne olabilir? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

9179 Mesaj
20 Eylül 2011; 22:56:27 

quote:

Orijinalden alıntı: mentes87

selamlar benim size samsung galaxy s hakkında birkaç sorum olacakdı.ben kıbrıstan bu siteye yazıyorum ve geçenlerde kıbrıstan yeni bir galaxy s aldım.sürekli 3 tuş sorununu okudum sonra kendi telefonumda denedim ve gördüm ki sorun yok ama bu denemeleri yapdıkdan sonra telefonumun menüsünde garanti bankası,S-android(android market) ve sam 4.0 die üç yeni program çıkdı.bunların ne işe yaradıklarını az çok biliyorum ama android marketim wireless bağlantıda bağlantı kurmuyor ve otomatik olarak wireless kapanıyor sizce bunun nedeni ne olabilir? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

Sam market olduğuna göre Samsung Android Market var. Yani muhtemelen Turkcell Rom'u yüklü sizde. Market indirmelerini 3G yada Edge bağlantı üzerinden yapması bir arıza değil Turkcell'in yaptığı bir uygulamadır. Wifi'yi kapatır, 3G'yi yada Edge'yi açar.

Motorola Moto G 16GB 4.4.4 KitKat LG 4X HD(LG-P880) 16GB 4.1.2 JB GT-I9000 Galaxy S 8GB 4.1.1 JB Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
ASUS Nexus7 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Ainol Novo7 Aurora II 16GB 4.1.2 JB Apple iPad 32GB Wifi+3G IOS 5.0.1 (9A405) Jailbreak

99 Mesaj
22 Eylül 2011; 0:48:30 

arkadaşlar merhaba bende bir samsung galaxy s2 kullanıcısıyım..

android sürümünü 2.3.4 yükseltmek istiyorum fakat yasal yollardan ve garantiyi bozmadan elde etmek istiyorum kies programı gereklı guncellemeyı yaptı ama aynı şeyi yükledi büyük ihtimalle, sürüm hala 2.3.3 gözüküyor nasıl yapabılırım bilgi verebilirmisiniz?

4 Mesaj
29 Eylül 2011; 3:04:12 

Telefonumun garanti süresi henüz dolmadığından Kies dışında bir yükleme yapmak istemiyorum. ancak, şöyle bir sorunum var:

Telefon Kies'e bağlanıyor ve Kies telefonu görüyor, ancak "Üretici yazılımı bilgileri" kısmında bulunan "Geçerli üretici yazılımı sürümü" boş gözüküyor. Bu durumda sol sekmede telefon modeli üzerine sağ tıkladığımda "üretici yazılmı yükseltme" kısmı da silik-seçilemez görünüyor. Konu hakkında bilgisi olan, yardımcı olabilecek varsa çok memnun olacağım.

1628 Mesaj
1 Ekim 2011; 18:20:49 

mesajım bulunsun konuya kolay ulasmak adına

1628 Mesaj
1 Ekim 2011; 23:22:51 

arkadaslar 2.3.3 - 2.3.5 e gectıkten sonra kulaklıgım calısmamaya basladı, bununla beraber ses acma kapama tuslarımın ıslevlerıde degıstı

problem hakkında tecrubesı olan arkdaslardan yardım beklıyorum

1 Mesaj
7 Ekim 2011; 15:56:18 

Arkadaşlar selam,
Benim basit olduğuna inandığım bir sorum olacak.

İlk defa i9000 kullanıyorum ve ikinci el aldığımda farkettim ki üzerine ROM yüklenmiş. Sanırım zamanında Android market vb. işlevler için yapılmış.
Artık bu tarz Romların bir faydası var mı? (Geçen ay LG Optimus Black kullanıyordum ve hiç bir Rom olmamasına rağmen gayet güzel ve normal bir şekilde Android Market'e girebiliyordu)
Benim telefonumda Darky's ROM yüklü. (Ne halta yaratıdığını da bilmiyorum ya neyse.)
Tabii Harita ve navigasyon yalan durumda. Bana göre harita ve navigasyon olmayınca telefon tam işleviyle çalışmıyor demektir.

Sorum. Ben telefondaki ROM'u kaldırtabilir miyim? Kaldırtırsam Android Market'e girebilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

243 Mesaj
7 Ekim 2011; 22:59:35 

Orijinal ROM-u ODIN ile yükleyerek kaldırabilirsiniz.

Apple rMBP 13" (OS X 10.9 Mavericks Developer Preview 8)
Sandisk Sansa Clip+ (Rockbox 3.13)

50 Mesaj
14 Ekim 2011; 15:19:37 

quote:

Orijinalden alıntı: gurol

Kullanışlı linkler:

lord__of_darkness'dan Samsung Galaxy S i9000 ana konu: http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/tm.htm

ROM yükleme:

igtx'den KIES ile JPY: http://forum.donanimhaber.com/m_43803179/tm.htm
Sonforum mod: http://forum.donanimhaber.com/m_44933578/tm.htm
spdrmn'in açıklaması ile Darky's 9.1 yükleme : http://forum.donanimhaber.com/m_41812685/tm.htm
hempre_'den Odin ile JPX yükleme: http://forum.donanimhaber.com/m_45101860/tm.htm
erhangulsum'ün Darkys ve custom rom yuklemeleri icin yaptigi videolu anlatimlar:
http://www.youtube.com/watch?v=2wbp1twIKjI
http://www.youtube.com/watch?v=Ntdy0CwG3Wo

Odin mi Kies mi? http://forum.donanimhaber.com/m_43803179/tm.htm

Diğer:

Kullandığımız bazı programlar: http://forum.donanimhaber.com/m_42652245/tm.htm
Ekran görüntüleri: http://forum.donanimhaber.com/m_43802589/tm.htm
Ülkelere göre ürün kodları: http://forum.donanimhaber.com/m_44361248/tm.htm
Brick telefonu evde kurtarma: http://forum.donanimhaber.com/m_45181807/tm.htm

bu widgetin adı nedir saat hava durumu çok güzelmiş

86 Mesaj
16 Ekim 2011; 1:07:56 

ya bnde i9003 var. telefonu ayarlar fabrika ayarlarına döndür diyorm herşeyi sil diyorum telefonu eski haline alıyor :S uygulamalar duvar kağıdı aynı değişmiyor. dahili sd kartı formatlamıyor :S 3 tuş yöntemini denedim olmadı hata ayıklama moduyla bilgisayardan sildim vs. olmadı nasıl yapıcam yaa :S flash yaptım telefona gingerbeard 2.3.4 versiyonunu kurdum versiyon vs. tamam ama telefondaki uygulamalar felan yine eski halini alıyor neden böyle oldu :S nasıl düzeltebilriim :(

86 Mesaj
16 Ekim 2011; 1:09:18 

yani dahili sd kartı biçimlendiremiyorum. dosyalarımdan vs. siliyorum yeniden başlatınca sildiğim dosyalar yine karşıma çıkyıor

430 Mesaj
24 Ekim 2011; 20:44:07 

Bir arkadaştan telefon aldım ayarlarda telefon hakkında bölümünde şunlar yazıyor

2.2.1
I9000JXJPF

Kernel sürümü
2.6.32.9
root@SE-S606#12

FROYO.JVJPJ

LÜTFEN YARDIM EDİN BEN ROOT VE ROMDAN ANLAMIYORUM BU İŞLEMLER Mİ YAPILMIŞ NE YAPMAM LAZIM KIESLE GÜNCELLEME YAPABİLMEK İÇİN.
ALDIĞIM KİŞİ SERVİSTEN YAZILIM GÜNCELLETMİŞ SERVİS BÖYLE YAPAR MI??

16 Mesaj
25 Ekim 2011; 19:33:10 

arkadaslar 3tus sorunu varsa iade yada degisim mumkun mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9 Mesaj
27 Ekim 2011; 16:26:39 

ürün bilgi sürümü: 2.2
ana bant sürümü: I9000JXJPD
karnel:2.6.32.9
root@SE-S606 #73
FROYA.JVJPF

benim galaxy s telefonumda bu sürümler mevcuttur ama tabi eğer varsa daha güncel ve yararlı sürümler istiyorum. yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

430 Mesaj
27 Ekim 2011; 20:24:44 

quote:

Orijinalden alıntı: mentes87

ürün bilgi sürümü: 2.2
ana bant sürümü: I9000JXJPD
karnel:2.6.32.9
root@SE-S606 #73
FROYA.JVJPF

benim galaxy s telefonumda bu sürümler mevcuttur ama tabi eğer varsa daha güncel ve yararlı sürümler istiyorum. yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

1 haftadır kimse yardımcı olmadı bana keşke yardım etseler :/

613 Mesaj
31 Ekim 2011; 15:45:00 

Arkadaşlar bugün SGS i 9003 aldım. Telefonda Android 2.2 yüklü. Kies üzerinden resmi 2.3 gingerbread güncellemesi yapılabiliyormu?
Yoksa 2.2 de mi kalacak? Teşekkürler.

645 Mesaj
3 Kasım 2011; 23:03:38 

Arkadaslar telefonun alt tarafinda ana ekranda sabit bulunan 4 simgeden 3 u kayboldu sadece uygulamalar kaldi. Rehber mesaj arama secenekleri kayboldu telefon cebimdeyken. Nasil gecelegini bilen var mi?

645 Mesaj
3 Kasım 2011; 23:06:32 

quote:

Orijinalden alıntı: barancir

Merhaba arkdaşlar,
uzun zamandır severek kullandığım samsung galaxy s gecen gün 50 cm yükseklikten düştü ve ekran kırıldı. hiç görüntü gelmiyor.
servise götürdüm 450 TL istediler.

50 cm düşen telefonun ekranının kırılması kabul edilebilir değil.
servis de bana gelmiş bu telefonlar çok hassas diyor. gerçekten çok acı.
resmen samsung dan soğuttular.

siz siz olun telefonu kılıfsız korumasız kullanmayın

Benimki de 1 metreden daha yuksekten betona cakildi ama cizik bile olusmadi. Sanirim sizinki sanssizlik olmus.

9 Mesaj
10 Kasım 2011; 11:59:22 

ürün bilgi sürümü:2.3.5
ana bant sürümü:İ9000XXJVS
karnel:2.6.35.7-I9000XXJVS-CL565837 se.infra@SEP-73 #2
yapım numarası:GINGERBREAD.XXJVS

selamlar ben bu sürümü yükleyeli 1 kaç hafta oldu ama ufak tefek şikayetlerim var. bazen her hangi bir yerden çıkmaya çalışırken ekrana kapamaya zorla mesajı çıkıyor ve 1 kerede telefonum tamamen kapandı ekran karardı açalmadı pili söküp tekrar taktım ozaman açıldı.sizde ne sorunu olabilir yoksa romların uyuşmazlığımız var??? çok teşekkürler

169 Mesaj
10 Kasım 2011; 21:39:53 

Arkadaşlar soruma cevap alabilecekmiyim acıkcası bilmiyorum.genelde cevap gelmiyor.sormak istediğime gelince.Ben telefonu gold bilgisayardan aldım.bildiğiniz üzeri yeni orjinal sürüm cıktı.Ama kies ile bağlandığımda cihazınız kies aracılığı ile yazılım yüklemeye izin vermiyor diye bir ibare cıkıyor.Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim.Orjinal bir yazılım yuklemek istiyorum.odin ile yükleme yapmak istemiyorum.Cukbu bu tarz cıhazları acıkcası pek bilmiyorum.LÜtfen bana acıl yardım.

Birde daha önce cihazıma bir yükleme yapmadım orjinal 2.2.1 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expe -- 10 Kasım 2011; 21:41:30 >

psn/expesss

1569 Mesaj
27 Kasım 2011; 16:54:34 

arkadaşlar benim galaxy s te yazılar piksel piksel görünüyor.bir internet sayfasında yada mesaj yazarken yazılar hiç keskin değil.acaba bunun çözümü var mı ?yada tüm galaxy s lerde böyle mi ?

38 Mesaj
30 Kasım 2011; 17:38:58 

tam anlayamadım.

150 Mesaj
3 Aralık 2011; 17:29:52 

3-4 Gün önce sorunsuz kullandığım GPS şimdi uydu ile bağlantı kuramıyor sorun nerededir? lisanslı Ndrive da google haritalarında ve sports tracker'da denedim 3ün dede bağlanamadım.

2.3.3 gingerbread ,XXJVK ,2.6.35.7 kernel sürümü

yardımcı olursanız sevinirim.

569 Mesaj
7 Aralık 2011; 0:07:36 

Merhabalar/ Galaxy S v'brantima aldigim (i9000 icin) kulakligi taktigimda sadece kulaklik isaretini goruyorum, i phone kulakliginda sorun yok. ayrica bendeki kullaklik iphonedada sorunsuz calisiyor. ben anlam veremedim. miui rom kurulu. daha once basina gelen oldumu acaba? ayrica kulaklik uzerindeki tus gelen aramaya cevap veya konusmayi sonlandirmayi yapmioyor. muzik dinlerken kulaklik uzerindeki tusa basarsam bu sefer stero ses alabiliyorum. diger turllu cok boguk.

|| AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz / 3.3 Ghz Turbo Core ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || Asus M4A89GTD PRO USB3 || 2X HIS HD4830 1GB || G.SKILL Ripjaws 4GB DDR3 1600Mhz (F3-12800CL9S-4GBRL) || Segate Baracuda 250GB NCQ 410AS Raid0 || High Power 500W 80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || Philips M460 5+1 || TP-LINK W8901G || Logitech Mause+ Klavye || Logitech G940

9179 Mesaj
7 Aralık 2011; 8:52:10 

quote:

Orijinalden alıntı: teote01

Merhabalar/ Galaxy S v'brantima aldigim (i9000 icin) kulakligi taktigimda sadece kulaklik isaretini goruyorum, i phone kulakliginda sorun yok. ayrica bendeki kullaklik iphonedada sorunsuz calisiyor. ben anlam veremedim. miui rom kurulu. daha once basina gelen oldumu acaba? ayrica kulaklik uzerindeki tus gelen aramaya cevap veya konusmayi sonlandirmayi yapmioyor. muzik dinlerken kulaklik uzerindeki tusa basarsam bu sefer stero ses alabiliyorum. diger turllu cok boguk.

Kulaklığın jack'ının telefona iyi oturduğuna emin olun. Bu tip sorunla karşılaşan herkes, Jack tam oturunca sorunlarının kalmadığını yazıyorlar.

10 Mesaj
7 Aralık 2011; 11:24:47 

Gayet memnun kaldım buradaki açıklamaları okuyunca. SGS2 ile mutluydum ama artık, daha da mutluyum.

569 Mesaj
7 Aralık 2011; 11:38:45 

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Kulaklığın jack'ının telefona iyi oturduğuna emin olun. Bu tip sorunla karşılaşan herkes, Jack tam oturunca sorunlarının kalmadığını yazıyorlar.

jak tam oturuyor.

|| AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz / 3.3 Ghz Turbo Core ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || Asus M4A89GTD PRO USB3 || 2X HIS HD4830 1GB || G.SKILL Ripjaws 4GB DDR3 1600Mhz (F3-12800CL9S-4GBRL) || Segate Baracuda 250GB NCQ 410AS Raid0 || High Power 500W 80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || Philips M460 5+1 || TP-LINK W8901G || Logitech Mause+ Klavye || Logitech G940

1071 Mesaj
15 Aralık 2011; 14:34:28 

Galaxy S deki allahın belası iğrenç Turkcell romundan nasıl kurtulabilirim? kiesden yapılmıyor malesef
ne bu ya tekel gibi Turkcell rom ile kullanmak zorundamıyım, diğer bir sorum da bu cihazların Turkiye garantili olanlarının hepsinde turkcell rom mu var ? normal kies uzerinden update edilebilecek bir cihaz satılmıyor mu?

HYUNDAİ İ30 MODE 1.6 CVVT OTOMATİK SİYAH
SONY 40EX500 -TOSHIBA A300-15A (**SATILIK**)-
* IPHONE4 16GB *

72 Mesaj
16 Aralık 2011; 16:53:09 

"odin ile rom yükleme" google da bu şekilde arama yaptığında gerekli her türlü bilgiye ulaşabilirsin...

Yüzeyde hazine bulamazsın...

14 Mesaj
17 Aralık 2011; 6:42:19 

Bilgi İçin Sağol :)

690 Mesaj
20 Aralık 2011; 19:06:47 

quote:

Orijinalden alıntı: grcim

Galaxy S deki allahın belası iğrenç Turkcell romundan nasıl kurtulabilirim? kiesden yapılmıyor malesef
ne bu ya tekel gibi Turkcell rom ile kullanmak zorundamıyım, diğer bir sorum da bu cihazların Turkiye garantili olanlarının hepsinde turkcell rom mu var ? normal kies uzerinden update edilebilecek bir cihaz satılmıyor mu?

2.3.5 XXJVT rom u yuklersen kurtulursun. Kiesle olmaz odinle yuklemen lazım. Forumda odinin kullanımı var Galaxy S ana konuda ordan bakabilirsin.

3 Mesaj
24 Aralık 2011; 13:50:20