Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
14
Favori
100.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: boragoren

merhabalar 2 sorum var
    - Samsung i 9000 im var. Fransadan aldım 2.1 den 2.3 nasıl yapabilirim ?
    - wifi ile internete girebiliyorum. 3G li görüşme yapabiliyorum.Ama 3 G ile internete giremiyorum. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not: Pasaporta işlenmiş Ve Türkcell den açılmış ve kullanmaktayım.

İmzalarımızdaki linklerden yeterince bilgi alabilirsiniz. ODIN ile JVB yada JVH versiyonlarını yükleyebilirsiniz. Custom Rom'lar kullanabilirsiniz. APN ayarları yeni romlarda artık otomatik yapıldığı için internette de sorun olmaz. Nasıl rom yüklerim diye sormayın, ilgili linklerde hem resimlerle, hem video ile hem de anlatımlarla mevcut.

Teşekkür ederim

• Düzeltme: Mesaj yanlış yere atılmış, ana konuya taşıdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeryasin -- 18 Mayıs 2011; 10:28:58 >
  • Bir sorum olacak.

Titanium Backup la yedek almak ıstıyorum, fakat açıldıgında bana şöyle bır hata verıyor

"Üzgünüm, Kök dizine erişim hakkım yok. Uygulama çalışmayacak. Rom'unuzun root erişimli oldugundan ve busybox içerdıgınden emın olup tekrar deneyınız"

nasıl çözebılırım bunu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerfaller

Bir sorum olacak.

Titanium Backup la yedek almak ıstıyorum, fakat açıldıgında bana şöyle bır hata verıyor

"Üzgünüm, Kök dizine erişim hakkım yok. Uygulama çalışmayacak. Rom'unuzun root erişimli oldugundan ve busybox içerdıgınden emın olup tekrar deneyınız"

nasıl çözebılırım bunu acaba?

Uyarı mesajında zaten yazıyor.
    1. İhtimal: Root erişiminiz yok. Yani root yapmamışsınız. Bu programı kullanabilmeniz için Root yapmış olmanız gerekiyor.
    2. İhtimal: Root yapmışsınız ama busybox bir şekilde yüklenmemiş yada farklı bir sürüm yüklenmiş (nasıl olmuştur bir fikrim yok). Titanium Backup'ı açtığınızda Sağ alt köşede "sorun mu yaşıyorsunuz?" butonu vardır. Ona tıklayın ve gelen pencerede BusyBox indir butonuna tıklayın.

Eğer yazdıklarım size yabancı geldiyse lütfen imzalarımızdaki linklere bir göz atın.

• Arkadaşlar bir kaç sorum var cevaplıyabilirseniz çok memnun kalırım.Galaxy I9003 telefonuna sahibim fakat :

1-Pcden telefonuma kies aracılığı ile video atıyorum tamamlandı diyor fakat video telefonda yok

2-Telefonum .gif uzantılı resimleri oynatmıyor

Cevaplarsanız çok minnettar kalırım teşekkürler.
  • java uygulamaları nasıl yükleyecegiz??
  • odinle android 2.2 yüklemesi yaptım fotoğaraf kalitesi inanılmaz düştü.. bu sorunu nasıl hallederiz
  • Diğer konuyada yazdım burayada yazıyorum.Belki farklı yorumlar gelir diye umut ediyorum.
    Arkadaşlar ses kalitesi nasıl acaba? Kalabalık ortamlarda müzik açıp net bir şekilde duyabilirmiyiz? Müzik son seste dinlendiği zaman cızırtılar , yırtılmamı deniyor herneyse onlardan oluyormu ? Kısaca ses bozuluyormu?
    Ben müzik dinlemeyi çok severim.Kulaklıkla olsun telefonun hoparlörüyle olsun her yerde dinlerim.N73'ümü aratmayacak kalitede ses sunabilirmi bana?
    Birde arka kameranın flashının olmaması ne kadar etkiliyor.Hafif karanlık bir ortamda video , fotoğraf çekerken büyük sorun yaratıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavimetre

odinle android 2.2 yüklemesi yaptım fotoğaraf kalitesi inanılmaz düştü.. bu sorunu nasıl hallederiz

2.3.3 yükle.
  • Arkadaşlar merhaba, Androidtelefonlari.com'dan SGS alan var mı? Aşağıdaki linkteki fiyat 919 tek çekim iyi midir? Bir de buradan pil ömrünü artırma ile popüler uygulamalar, oyunları yükle seçeneğini seçeceğim. Sorum şudur: 2.2 froyo mu 2.3 gingerbread mi yükleteyim?
    http://androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-i9000/

sitede yazanlardan örnek:
    NOT: Bizim temin ettiğimiz Galaxy S telefonlarında, Türkcell, Vodafone yada distribütörlerin yüklediği hiç bir ek yazılım, arayüz, kısıtlama veya yazılım sorunu yoktur. Tamamen orjinali verilmektedir, 3 tuş problemi yoktur ve orjinal Android Market yüklüdür.

Not: Teknik işlem isteklerinizde, teknik servisimiz tarafından Root veya Android versiyonu güncellenmiş cihazların 2 yıllık garantileri iptal edilmemektedir.

En son Android versiyonu güncellemesinde modifiye edilmemiş orjinal Android 2.2 Froyo yüklenmektedir. Türkçe desteklemektedir.
    Android 2.3 Gingerbread yüklemesi en son Android versiyonu olan Android 2.3 Gingerbread ile gelmektedir. Türkçe desteklemektedir.

• Samsung Galaxy S kullanıcısıyım. Takvim'e bir etkinlik eklemek istediğimde iki adet uyarı alıyorum.
    1. Google takvimi Samsung Kies ile senkr olamıyor. Kies ile senkr için Takvimim'i kullan.
    2. Yerel Takvim Google Takvim ile senkr olamıyor. Bir Google hesabına ihtiyacınız var.
    Hesaba git ve senkr et
    Bir daha gösterme

Telefonumda google hesabı tanımlı ve etkin olarak kullanabiliyorum. Telefona ya da bilgisayara takvime eklediğim etkinlikler senkr olabiliyor. Ama uyarı iletisi sürekli çıkıyor. Ayrıca son yazılım güncellemesinden önce Rehber'deki kişilere kaydedilen \doğumgünü\ \yıldönümü\ gibi tarihler takvime otomatik eklenirken artık bu ekleme işlemi de yapılmıyor.
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • 3 tuş çözümü ile ilgilli

birşey sorcam bu yolu kullanırsam download modu çalışıyor dediniz eywallah
    fakat recovery moduda çalıştırıyormu ?

ona göre alcam telefonu yarın alıcam

biri net cevap verirse sevinirim

+ bu telefonu darkys romunu kullanarak yada başka türlü ile overclock yapan oldumu

bana darky sağlam dedilerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inimicus

Arkadaşlar merhaba, Androidtelefonlari.com'dan SGS alan var mı? Aşağıdaki linkteki fiyat 919 tek çekim iyi midir? Bir de buradan pil ömrünü artırma ile popüler uygulamalar, oyunları yükle seçeneğini seçeceğim. Sorum şudur: 2.2 froyo mu 2.3 gingerbread mi yükleteyim?
    http://androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-i9000/

sitede yazanlardan örnek:
    NOT: Bizim temin ettiğimiz Galaxy S telefonlarında, Türkcell, Vodafone yada distribütörlerin yüklediği hiç bir ek yazılım, arayüz, kısıtlama veya yazılım sorunu yoktur. Tamamen orjinali verilmektedir, 3 tuş problemi yoktur ve orjinal Android Market yüklüdür.

Not: Teknik işlem isteklerinizde, teknik servisimiz tarafından Root veya Android versiyonu güncellenmiş cihazların 2 yıllık garantileri iptal edilmemektedir.

En son Android versiyonu güncellemesinde modifiye edilmemiş orjinal Android 2.2 Froyo yüklenmektedir. Türkçe desteklemektedir.
    Android 2.3 Gingerbread yüklemesi en son Android versiyonu olan Android 2.3 Gingerbread ile gelmektedir. Türkçe desteklemektedir.

+1

cevap veren olursa sevinirim

bende burdan almayı düşünüyorum. ama program vs. yükletince cihaz açılmış oluyor. açılmış cihazda katakulli olmasın?

• benim 3 sorum olacak:
    1- benim cihazım kayıtdışı görünüyor aldığım yerden imei değiştirilecek 3g bir telefon ile, ancak sorum şu: bu imei değiştirme işlemi yapıldıktan sonra ben telefonumu update edersem imei eski çalışmayan haline döner mi? (yani kayıtdışı olana)
    2- güncellemeyi kies le yapmak istiyorum, kies in fake imei yi bulma olasılığı var mı?
    3- şu anda telefonumun versiyonu 2.1 eclair, gingerbread e geçiş için en iyi yöntem olarak ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [][][]

benim 3 sorum olacak:
    1- benim cihazım kayıtdışı görünüyor aldığım yerden imei değiştirilecek 3g bir telefon ile, ancak sorum şu: bu imei değiştirme işlemi yapıldıktan sonra ben telefonumu update edersem imei eski çalışmayan haline döner mi? (yani kayıtdışı olana)
    2- güncellemeyi kies le yapmak istiyorum, kies in fake imei yi bulma olasılığı var mı?
    3- şu anda telefonumun versiyonu 2.1 eclair, gingerbread e geçiş için en iyi yöntem olarak ne tavsiye edersiniz?

Ama böyle her yere yazarsanız hem sizin neler yazıldığını takip etmeniz zorlaşır, hem de kimse aynı şeyleri her yere yazamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimovichs

atatürk havalimanı geliş gidiş bilgilerini gösteren android programı var mı arkadaşlar ?

Yanliz Ataturk degil tum hava alanlari icin benim kullandigim bir yazilim var.

"Flightstats"
  • Arkadaşlar,

İşyerinden bir arkadaşım yurtdışından SGS getirtti. Kaydını yine bir arkadaşın pasaportuna yaptırttı ve cihaz kayıtlı olarak görünmekte. İlk gün kurcalarken fabrika ayarlarına dönmüş ve şu an telefon simi görüyor ancak şebekeye bağlanamıyormuş. Bunun nasıl bir çözümü olabilir, bilgisi olan var mı acaba? Bu durumla ilgili birkaç kişi soru sormuş ama nasıl hallettikleri konusunda yazan olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanglm

Arkadaşlar,

İşyerinden bir arkadaşım yurtdışından SGS getirtti. Kaydını yine bir arkadaşın pasaportuna yaptırttı ve cihaz kayıtlı olarak görünmekte. İlk gün kurcalarken fabrika ayarlarına dönmüş ve şu an telefon simi görüyor ancak şebekeye bağlanamıyormuş. Bunun nasıl bir çözümü olabilir, bilgisi olan var mı acaba? Bu durumla ilgili birkaç kişi soru sormuş ama nasıl hallettikleri konusunda yazan olmamış.

IMEI numarasını kontrol edin. IMEI klonlanmış olabilir. Reset'te eski haline dönebiliyor. Alırken, telefonun içindeki etikette, paket etiketinde ve *#06# yaptığınızda ekranda yazan IMEI numaralarını kontrol etmişmiydiniz?
  • Doğrudur imei numarasını kontrol ettik, sorun yok. Ayrıca telefon rusca olmuş fabrika ayarlarından sonra. Değişik sim kartlarla denendi, tekrar fabrika ayarlarına getirildi, değişme yok. Arıca kies'i de görmüyor telefon
  • Merhaba. Samsung Galaxy S için root yerine şu şekilde bir çözüm önermişler.

http://www.serhatatik.com/samsung-telefonlarda-android-market-nasil-acilir.html

Sizce garanti açısından ya da başka açıdan problem olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.