Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
14
Favori
100.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kntrli

öncelikle selamlar arkdaşlar sıfır galaxy s aldım aldğım kişi kayıtlı dedi ancak fake imei atılmış Bende bugun gidip kendi imeisini pasaportuma kayıt ettim ancak orninal imeiye nasıl dönebilirim bilmiyorum

Genelde üyeler Galaxy S Ana Konuyu takip ediyorlar. Buralara çok fazla bakan yok. Zaten oraya da yazmıştınız. Hatta yanlış saymadıysam 3 kere. Henüz bilen çıkmadı demekki. Forumda birkaç arkadaşta benzer durumlar yaşanmıştı. Ama sizinkiyle tam olarak aynı değil. Onlarda, telefonu fabrika ayarlarına döndürdüklerinde IMEI numaralarının değiştiği ve kayıtsız duruma düştükleri ile ilgili mesajlar vardı. Hakkımda delil olarak kullanmayın ama eğer denemeyi göze alırsanız bir fabrika ayarlarına dönün. Belki orjinal IMEI'ye döner. Bir de IMEI numaralarının saklandığı efs klasörü var ama bilgi sahibi olmadan sizi yanlış yönlendirmek istemem. Sonunda anakart değişimine kadar gidiyor çünkü.

• hım yanıtladığınız için teşekkür ederim hocam evet iki gündür yazıyorum kimse cevap vermek istemiyor :( Peki fabrika ayarlarına döndüğümde herhangi bir kayıp yaşanırmı yüklenen uyg vs
  • quote:

hım yanıtladığınız için teşekkür ederim hocam evet iki gündür yazıyorum kimse cevap vermek istemiyor :( Peki fabrika ayarlarına döndüğümde herhangi bir kayıp yaşanırmı yüklenen uyg vs

Tabiki. Tüm ayarlar, uygulamalar v.s. gidecektir.
  • hocam peki fabrika ayarlarına dönünce fabrikanın yüklediği rom a mı döner muhtemelen andro 2.1 dir? Şuan içinde 2.2 yüklü
    quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

hım yanıtladığınız için teşekkür ederim hocam evet iki gündür yazıyorum kimse cevap vermek istemiyor :( Peki fabrika ayarlarına döndüğümde herhangi bir kayıp yaşanırmı yüklenen uyg vs

quote:

quote:

• quote:

hocam peki fabrika ayarlarına dönünce fabrikanın yüklediği rom a mı döner muhtemelen andro 2.1 dir? Şuan içinde 2.2 yüklü
    quote:

quote:

Fabrika çıkışına dönmez. İçerisinde bulunan Rom'u yeniden kurar.

• hımm anladım hocam çok sağolun denemekte yarar var sanırım bakalım orjinal imei sine dönecek mi
    quote:

quote:

hocam peki fabrika ayarlarına dönünce fabrikanın yüklediği rom a mı döner muhtemelen andro 2.1 dir? Şuan içinde 2.2 yüklü
    quote:

quote:

Fabrika çıkışına dönmez. İçerisinde bulunan Rom'u yeniden kurar.

• Merhabalar,
    konuyu okumaya çalıştım, birçok soruma cevap buldum ancak teknolojiden hiç anlamayan biri olarak daha detaylı bilgilendirilmeye ihtiyacım var. Neyi sorduğumu bile anlatamayacak kadar bilgim yok desem yeridir :)
    vakti olan biri telefonun ayarlarını yapmamda bana yardım edebilirse çok sevinirim. Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mervy

Merhabalar,
    konuyu okumaya çalıştım, birçok soruma cevap buldum ancak teknolojiden hiç anlamayan biri olarak daha detaylı bilgilendirilmeye ihtiyacım var. Neyi sorduğumu bile anlatamayacak kadar bilgim yok desem yeridir :)
    vakti olan biri telefonun ayarlarını yapmamda bana yardım edebilirse çok sevinirim. Teşekkür ederim

İyi güzel hoş ta ne yapmamızı istiyorsunuz ki? Telepati ile mi anlaşacağız? Ne yapmak istediğinizi yazmamışsınız ki? Forumlarda MSN yada chat gibi sen yaz, ben yazayım şeklinde olmaz. Siz sorunuzu yazarsınız, okuyan ve cevap verebilecek olan birisi de cevap verir.
    Sorularınızı bekliyoruz.

• merhabalar.
    telefonuma önce I9000XWJS8 rom yükledim üzerine speedmod-kernel-k13c-500hz.tar kurdum gps diye bişey kalmadı.ortalama 3 dakika içinde bağlanan igo 1 sattir hala arıyor.
    baktım olmıycak hazırda yakalanmışken bu room yükleme hastalığına GT_I9000_XXJVK_XXJVK_OXAJVK_Sbl romu kurayım dedim.içinden 3 dosya çıktı.pıt dosyası çıkmadı.aslında çıkması gerekekiyor diye beklentim vardı dün bayada sordum galaxy s ana kanu başlığı altında nedir ne değildir diye baktım bişey değilmiş :) yükledim gitti.
    gps uçuyor şaşırdım işte budur dedim ki hızlı aramaya atadığım numaraları arıyamadığımı farkettim :( hata veriyor bazen kafasına göre veri ağı arıyor bulunamadı diyor kapanıyor.neyse dedim ama oda ne 1 gün boyunca şarzı bitmeyen telefon 6 saat sonucunda batarya uyarısı verdi.şok oldum.
    bunları yazma nedenim benim gibi room yükleme işine giren acemi arkadaşlara yardımcı olmak.en azından hangi iki dosyayı şimdilik yüklemiyceklerini biliyorlar bunları hemen de yapamadım 2 kere telefonu brick ettim (logoda titreyerek kaldı) sanırım 3 kertede yarı brick oldu (tel . ve ünlem işaretinde kaldı.)
    korkmayın formu iyi okuyun denilenleri yapın kolay kolay bişey olcanı sanmıyorum :)

• Arkdaşlar telefonum brick oldu sanırım nasıl kurtarabilirim,yardımcı olursanız sevinirim.Cihaz açılıyor,Galaxy S logosu çıkıyor,sonra da titreyip titreyip duruyor.Kies'e de bağlayamadım.Nasıl kurtarabilirim Brick'ten bu cihazı.Lütfen acil yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Arkdaşlar telefonum brick oldu sanırım nasıl kurtarabilirim,yardımcı olursanız sevinirim.Cihaz açılıyor,Galaxy S logosu çıkıyor,sonra da titreyip titreyip duruyor.Kies'e de bağlayamadım.Nasıl kurtarabilirim Brick'ten bu cihazı.Lütfen acil yardım.

3 tuş recovery modunu açtım,soft format yemedi,ben de fabrika ayarlarına döndürdüm,ne var ne yok gitti ama cihaz normale döndü:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mervy

Merhabalar,

İyi güzel hoş ta ne yapmamızı istiyorsunuz ki? Telepati ile mi anlaşacağız? Ne yapmak istediğinizi yazmamışsınız ki? Forumlarda MSN yada chat gibi sen yaz, ben yazayım şeklinde olmaz. Siz sorunuzu yazarsınız, okuyan ve cevap verebilecek olan birisi de cevap verir.
    Sorularınızı bekliyoruz.

Bende vatandan aldım cihazı henüz elime ulaşmadı bu sayfaları (+ ana konu vs.) çok okumam gerekiyor çookkk bakalım hayırlısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 18 Nisan 2011; 0:15:43 >

• Slmlr,

Telf umda Vodafone 3G baglantisi (3636 ya basvuru ile) mevcut olmasina ve 3G kapsama alaninda bulunmama ragmen neden goruntulu konusma yapamiyorum.?

video aramaya basar basmaz, 'baglanamiyor' seklinde mesaj aliyorum..
    Cevabi bilen var mi?

Rom GB 3.2.2 original...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 19 Nisan 2011; 15:34:08 >
  • basishandversion I9000XXJPU
    Kernel version 2.6.32.9 root@sep-55 #1
    Buildnummer FROYO.XXJPU

sammfirmwarede 2.3 cikmis avrupa icin(almanyadayim zaten)

JVB-JV3-JVK olani indirdim.

uygunmudur ?

tam temiz bir yükleme icin hangi islemleri yapiyorduk ?

simdiden tesekkürler

edit: birde bu r-partiton olayini ne zaman yapicaz ne zaman yapmicaz ? etti 3 :)
  • konu lazım olacak.
  • Evet telefonum geldi turkcell romlu en son versiyon yüklü gelmiş...
  • selam arkadaslar bi konu hakkinda yardiminiza ihtiyacim var galaxy s telefonumla hisse senedi ali p satmak ıstiyorum yapikredinin internet sitesine giriyorum internet bankaciligi diyorum sayfa mevcut sayfanin ustunde aciliyor ve kullanici kodumu yazamiyorum sonrada sayfa kapaniyo telefonla boyle bir ıslem yapilmiyormu yapilabiliyorsa yada yapan varsa yardim ederse cok sevinirim simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_iltus

selam arkadaslar bi konu hakkinda yardiminiza ihtiyacim var galaxy s telefonumla hisse senedi ali p satmak ıstiyorum yapikredinin internet sitesine giriyorum internet bankaciligi diyorum sayfa mevcut sayfanin ustunde aciliyor ve kullanici kodumu yazamiyorum sonrada sayfa kapaniyo telefonla boyle bir ıslem yapilmiyormu yapilabiliyorsa yada yapan varsa yardim ederse cok sevinirim simdiden tesekkurler

Ben denemedim. Bakalım bende yapıkredi ve garantinin şifrematiklerini kurup aktive etmem gerekli...
  • Arkadaşlar market gelecek mi?
  • Arkadaşlar ben de samsung Galaxy S I9000 Almayı düşünüyordum. Fakat şu son yarım saatte yaptığım araştırmalar sonucu android markete girememe , 3tus sorunları , rom sorunları vs vs. bunların gibi daha birçok sorunlar olduğunu gördüm telefonda. Ama bu sorunlar bundan 6-7 ay önce falanmış. Şuan gidip Turkcell'den Galaxy i9000 alsam bu sorunları çözülmüş bi cihaz mı verirler bana yoksa bu sorunları benim mi çözmem gerekir ?? Lütfen bu konuda bana yardımcı olup beni aydınlatırsanız çok sevinirim , kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.