Şimdi Ara

Haftanın en iyi 5 Android uygulaması -12-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
43.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın en iyi Android uygulamaları videomuzda sizler için birbirinden başarılı 5 uygulamaya yer verdik.

• uzun zamandır gelmiyodu vide iyi oldu:)
  • teşekkürler.. birde tanıtılan uygulama sayısını artırabilirseniz daha iyi olur..
  • emeğe sağlık.
  • Xperia X10'da Google Maps barcode okuttuğumda markette bulamıyor. Nasıl yükleriz acaba? Tel 2.1'e yükseltildi.
  • @omkkio

Merhaba, marketi aktif hale getirdiniz mi?
  • Sizler için seçtiğimiz iphone uygulamaları/oyunlarına ne oldu ?
  • @Chrome

Bu hafta içinde iPhone/ipod touch için oyun ve uygulama videosu yayınlanmış olacak.

İyi akşamlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

@Chrome

Bu hafta içinde iPhone/ipod touch için oyun ve uygulama videosu yayınlanmış olacak.

İyi akşamlar :)

Teşekkürler gözümüz yollarda kaldı
    İyi akşamlar
  • Fon Müziğini Bilen Varmı ?
    Arıyorum 2 haftadır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnS! -- 20 Aralık 2010; 18:25:18 >
  • @Chromer

iPod ve iPhone oyunları videosu oldukça iddialı geliyor :)

Fakat bu video Android videosu :) o yüzden konu dışına çıkmayalım :)

Herkese iyi forumlar :)
  • What's Up çok kullandığım ve sevdiğim bir uygulama. Hatta uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımı kontak listesinde gördüm :)
  • 3d biraz çakma gibi geldi o nexus s deki gibi olmadı bende görüntü amerikalara gittim genede olmadı ben 2.3 de var desire kullanıyorum ama olmadı sanki çok kullanıcam ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

@omkkio

Merhaba, marketi aktif hale getirdiniz mi?

Telefonu İsveçten getirttim. Market zaten yüklüydü ve kullanıyordum. Ekstra bişey yapmam gerekli mi?

teşk.
  • Apk atarak hallettim. şimdilik multitouch yok ama mevcut haliyle bile çok heyecan verici. compass olayı süper olmuş.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnS!
    Fon Müziğini Bilen Varmı ?
    Arıyorum 2 haftadır...

SoundHound diye bir program var Android için, şarkıyı dinletiyorsunuz telefona size şarkının adını, söyleyenini, şarkı sözlerini falan veriyor. Denemenizi öneririm
  • bu barkod olayı nedır ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu barkod olayı nedır ya

Teknoloji katili geldi açılın :)

Şaka bir yana

Şimdi arkadaş bu barkod olayı Android ve İphone tarzı telefondlarda barcod scanner adında bi yazılım sayesinde telefonun kamerası bir scannera dönüşüyor herhangi bir yerde kare barkodu görünce uygulamayı çalıştır ve kameranı barkoda doğru götür ekranda barkod görünecek ve tarayacak sonra seni uygulamaya yönlendircek :)

Kısa link atmak
  • ben telefonumu aldığımda içinde yüklü olan bazı yazılımları silemiyorum. örneğin telefonumda hicri takvim yüklü ve kaldıramıyorum. nasıl silicem acaba ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.