Şimdi Ara

LG'nin Nvidia Tegra 2'li telefonu Optimus 2X ön-sipariş listelerinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG'nin resmi tanıtımını geçtiğimiz günlerde yaptığı Android tabanlı yeni telefonu Optimus 2X ön-sipariş listelerine girmeye başladı. Nvidia Tegra 2 platformunu kullanan ilk telefon olarak çift çekirdekli işlemciye sahip olan Optimus 2X için ilk fiyat bilgisi İskandinav bölgesinden geldi ve listelere 550 Avro seviyesinden girdiği belirtildi.

Nvidia Tegra 2 platformu sayesinde en güçlü akıllı telefon olarak tanımlanan Optimus 2X, 4-inç büyüklüğünde VWGA ekrana sahip. 8MP çözünürlüğündeki kamerası ile yüksek tanımlı video çekebilen ve 1080p video oynatabilen Optimus 2X, Android 2.2 işletim sistemiyle gelirken, Gingerbread kod adlı 2.3 güncellemesini alması da bekleniyor.

LG Optimus 2X'in önümüzdeki aydan itibariyle ilk olarak firmanın anavatanı Güney Kore'de satışa sunulması bekleniyor.

• Iphone Killer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper17 -- 19 Aralık 2010; 15:39:23 >
  • Çok güzel bir telefon özellikleri müthiş. Tek korkum bir LG klasiği olan şarj sürelerinin rezalet olması. Umarım bu kadar güzel bir üründe iyi bir şarj süresi sağlarlar
  • Sarj konusu bence iyi olacaktır. Hem tegra2 hemde 1500mah lık batarya. Benim korkum lg nin cihazlarına desteği.
  • o korku samsungtada vardı ama galaxy ile ortadan kalktı .

lg bu cihaza gerekli desteği vermek zorunda kalcak çünküüü bu cihaz milyon satışını çok kısa bir sürede aşar bu özelleklerde bir cihaz :| iphone'dan , galaxsiden ucuz ^^
  • Satış patlaması yapacağı kesin. Lg de tegra2 li ilk model olma özelliğini iyi kullanmışsa müthiş bir alet çıkmıştır ortaya. O zaman htc dhd yerine tercih edilebilir gibime geliyor.
  • cihaz tasarımı cok güzel olmuş. birde ios işletim sistemi olsa inanılmaz olurdur. apple bu işletim sistemini artık diğerlerine versede adam gibi telefon alsak. dokunmatik olayı nasıl acaba? tasarım gercekten güzel olmuş... fiyatta güzel görünüyor.. hala androide ısınamadım kimse kusura bakmasın... iphone kullanıyorum ama ios üzerine işletim sistemi görmedim henuz...
  • 3G var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Aybek

3G var mı?

güzel soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffaarruukk

quote:

3G var mı?

güzel soru

Cidden diğer konulara da baktım bu telefonla ilgili nedense hiç ondan bahsetmemişler.
  • quote:

3G var mı?

Yok ama 3G'S varmış.

Şaka bir yana geçen sene birisi elindeki 1 hatfalık 3GS modeli iPhone'u 3G modeli ile değiştirmek istiyordu.

Adam manyak Fenerbahçeliymiş. Çevresindeki bütün arkadaşları telefonda GS yazıyor diye alay geçmişler.
    O da onu verip GS olmayanından almak istiyordu. Harbi enteresan bir olay...

Demek ki Apple iPhone5FB çıkartsa tüm Fenerliler atlayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: xense

cihaz tasarımı cok güzel olmuş. birde ios işletim sistemi olsa inanılmaz olurdur. apple bu işletim sistemini artık diğerlerine versede adam gibi telefon alsak. dokunmatik olayı nasıl acaba? tasarım gercekten güzel olmuş... fiyatta güzel görünüyor.. hala androide ısınamadım kimse kusura bakmasın... iphone kullanıyorum ama ios üzerine işletim sistemi görmedim henuz...

steve jobs'a hemen ileteceğim bu önerini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xense
    cihaz tasarımı cok güzel olmuş. birde ios işletim sistemi olsa inanılmaz olurdur. apple bu işletim sistemini artık diğerlerine versede adam gibi telefon alsak. dokunmatik olayı nasıl acaba? tasarım gercekten güzel olmuş... fiyatta güzel görünüyor.. hala androide ısınamadım kimse kusura bakmasın... iphone kullanıyorum ama ios üzerine işletim sistemi görmedim henuz...

MeeGo yu bekle o zaman
  • android 3 çıkıpta tüm telefonlar aynı anda ota update almaya başladığı anda iphone biter.
  • meego ? hugo ? bana pek başarılı olacakmış gibi gelmiyor. nekadar video izlediysem stabil çalışan versiyonu yok. "MeeGo v1.1 for Netbooks (Google Chrome Browser)" bide sitesinde bu yazıyı görünce güldüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

android 3 çıkıpta tüm telefonlar aynı anda ota update almaya başladığı anda iphone biter.

yüzde yüz katılıyorum. biraz önce phonearena ya girdim bir baktım optimus 2x off bu ne yine ezik bişidir diye bir girdim ağzım açık kaldı bu nasıl bir telefondur?? hemen bütün özelliklerine baktım iphone 4 ile karşılaştırmalı 2-3 video izledim.

tam özellikleri:

10.2 mbps 3g
    480x800 4.00 içn kapasitif multi touch
    android 2.2 fakat 2.3 yolda
    Proximity Sensor (mesafe)
    Light sensor (parlaklık)
    1500 mah batarya
    1 ghz çift çekirdek tegra 2 işlemci
    3D Graphics hardware accelerator
    8mp led kamera. ön 1.3.
    1080p video kayıt ve oynatma (mpeg)
    agps
    html flash desteği
    stereo hoparlör
    hdmi tv out
    8gb dahili 32 harici hafıza
    bluetooth 3
    wifi b/g/n

sar değeri ve ekran rengi belli değil sadece.

telefonun grafik performansına hayran kaldım. tvden hdmi bağlıyorsunuz en kaliteli oyunlar tvden oynuyorsunuz. resimleri fln herşey bakabiliyorsunuz. iphone da resim gösteriyor fakat lg zoomlarıda gösteriyor. iphone u tv bağladığınızda oyun oynayamıyorsunuz fakat lg oynatıyor. 1080p videoyu rahatça açıyor.
    video performansı testini 1:30 dakikada tamamlıyor. galaxy s 2 dkyı geçiyor iphone ise çok daha gerilerde.
    internet hızı ise lg>galaxy s>iphone. youtube playerı en hızlı olan yine lg

iphone 5 büyük bomba çıkartmazsa lg lider piyasada. türkiyeye geldiği gibi almayı düşünüyorum ..

• apple en iyisibi yapana kadar en iyisi iphone bundan kacış yok elci melci tırt bunlar
  • bence onumuzdeki yil kapisacak 4 model olucak iphone 5, htc yaparsa,lg optimus 2x ve subata cikicagi soylenen galaxy 2

1-1gb ram

2 super amoled 2 ekran 1280:720 counurluk 4.3 ekran iphonenin cozunurlugunden fazla

3 jiroscop

4 8mp kamera 1080p kayid

5 1ghz cigt cekirdekli orion islemci

6 iphone 4 9.3mm den daha ince tasarim

7 4gb dahili hafiza+32 gb kutu icerigi olarak hafiza karti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan azeri -- 20 Aralık 2010; 0:47:50 >
  • bunu neye dayanarak bu kadar emin söylüyorsunuz? Apple 5 tane telefonu olduğu için ün yapmıs o kadar. Iphone herseyı baskasına yaptırıyor zaten. Samsung wave ın ıslemcısını kullandı 4te. 4 u bılmıyorum ama dıer tum modellerınde lg yapıyor ekranı. Iphone suan ıcın ıyı olabılır ama gelecegı yok. Android in onu acık ..
  • Ben şunu anlamıyorum, gidip 640x960 çözünürlüklü 326dpi'li ekran yapıyorsun, onu satıyorsun ama kendi telefonuna koymuyorsun.Amaç ne burda? 480x800'de bence mükemmel bir çözünürlük ama neden böyle yaparlar hiç anlamam zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.