Şimdi Ara

20.000 Tl'ye kadar alınabilecek 2.el araba tavsiyesi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle çok çok selamlar,başlıkta da olduğu gibi max 20.000 tlye kadar 2. el araba arıyorum ve bu benim ilk aracım olucak ve haliyle nesine dikkat etmeliyim?Misal:Kilometresi kaç olmalı,modeli hangi yıl olmalı?bu konuda baya biliçsizim...Tavsiyeleriniz bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

NOT: şu marka bu marka bağımlısı değilim.Amacım sadece 20.000 Tlye kadar alıncabilcek en mantıklı araba.

• Hocam ilk arabam olacak diyorsun ve anlamıyorum diyorsun burada sana herkes kendi sattığı arabayı önerecek bunu al iyi falan ben satıcı falan değilim biraz tecrübem var yardımcı olayım yapacağın en mantıklı seçim megane yada boradır modeline çok takılma temiz olsun yeter km ve değişeni boya falan varmı iyi bak ama bu iki aracın çok dışına çıkmamaya çalış çünkü ilk arabam diyorsun bunun ufakta olsa kazası var satmak istesen satman ne kadar sürecek vs bunları düşünmen lazım hem bu arabalar seni yarı yolda bırakmaz beklentini fazlasıyla karşılar. Umarım yardımcı olabilmişimdir
  • hocam bence 1.4 tdci fiesta al 06-07 model
    hem kullanması güzel ve pratiktir hemde cidden çok ekonomiktir...
  • İlk araba için fazla bir bütçe.Bence daha düşük rakamlara bir araç alsan daha iyi olur.Biraz tecrübe edinirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Arkadaşlar öncelikle çok çok selamlar,başlıkta da olduğu gibi max 20.000 tlye kadar 2. el araba arıyorum ve bu benim ilk aracım olucak ve haliyle nesine dikkat etmeliyim?Misal:Kilometresi kaç olmalı,modeli hangi yıl olmalı?bu konuda baya biliçsizim...Tavsiyeleriniz bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

NOT: şu marka bu marka bağımlısı değilim.Amacım sadece 20.000 Tlye kadar alıncabilcek en mantıklı araba.

Merhaba
    ilandaki aracım satılıktır. Bilginize

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-fabia-garantili-fabia-36346144/detay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.