Şimdi Ara

## Nokia C5-03 İncelemesi | S^1 - 3.2' - 3G - GPS - WLAN - GPS - İNCE TASARIM ## (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
149.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: minimalist83

Telefonun e-posta programını 15 dakikada bir posta sunucusundan güncelleme yapacak şekilde ayarladım. 15 dakikada bir GPRS bağlantısı kurup güncelleme yaptıktan sonra bağlantıyı kesiyor. Fakat belirli bir süre sonra (bazen 3-4 saat, bazen yarım gün), o bağlantı hiç kesilmiyor. Telefon sürekli internet bağlantısında kalıyor. Bağlantıyı yapan e-posta programı, ondan eminim. Herhangi bir bilgi alışverişi olmuyor güncelleme yapana kadar. İnternet paketim de olduğu için parası da sorun değil ama pili yiyordur mutlaka. Buna benzer sıkıntı yaşayan çok kişi duydum. Çözebilen var mı?

aynı sorun bende de vardı kaldırdım e posta programını
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

Telefonun e-posta programını 15 dakikada bir posta sunucusundan güncelleme yapacak şekilde ayarladım. 15 dakikada bir GPRS bağlantısı kurup güncelleme yaptıktan sonra bağlantıyı kesiyor. Fakat belirli bir süre sonra (bazen 3-4 saat, bazen yarım gün), o bağlantı hiç kesilmiyor. Telefon sürekli internet bağlantısında kalıyor. Bağlantıyı yapan e-posta programı, ondan eminim. Herhangi bir bilgi alışverişi olmuyor güncelleme yapana kadar. İnternet paketim de olduğu için parası da sorun değil ama pili yiyordur mutlaka. Buna benzer sıkıntı yaşayan çok kişi duydum. Çözebilen var mı?

aynı sorun bende de vardı kaldırdım e posta programını

Peki ne kullanıyorsunuz e-posta için? Ben başka bir program bulamadım OVI'de.

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Menüde web simgesine tıklayınca direkt tarayıcıya gidiyor ve ana sayfayı açıyor. Ben ise; web simgesine tıkladığımda yer imlerine gitsin istiyorum ama ayarını bulamadım. 5800'da oluyordu ama bunda yapamadım yardım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Arkadaşlar bir sorum olacak. Menüde web simgesine tıklayınca direkt tarayıcıya gidiyor ve ana sayfayı açıyor. Ben ise; web simgesine tıkladığımda yer imlerine gitsin istiyorum ama ayarını bulamadım. 5800'da oluyordu ama bunda yapamadım yardım lütfen.

Bu telefonda yok sanırım. Ben "about://blank" yaptım. En azından boş sayfa geliyor bu şekilde, açar açmaz internete bağlanmıyor. Oradan menüye gidip yer imlerine ulaşabilirsiniz herhangi bir sayfaya bulaşmadan.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir sorum olacak. Menüde web simgesine tıklayınca direkt tarayıcıya gidiyor ve ana sayfayı açıyor. Ben ise; web simgesine tıkladığımda yer imlerine gitsin istiyorum ama ayarını bulamadım. 5800'da oluyordu ama bunda yapamadım yardım lütfen.

Bu telefonda yok sanırım. Ben "about://blank" yaptım. En azından boş sayfa geliyor bu şekilde, açar açmaz internete bağlanmıyor. Oradan menüye gidip yer imlerine ulaşabilirsiniz herhangi bir sayfaya bulaşmadan.

Teşekkürler ben de öyle yapayım
  • quote:

quote:

Ben de bugün 2. el bir c5-03 alarak aranıza katıldım arkadaşlar. Paylaşımlar gerçekten çok iyi emeği geçenlere teşekkürler.

hayırlı olsun gule gule kullan

güle güle kullann
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefalonely

quote:

quote:

Ben de bugün 2. el bir c5-03 alarak aranıza katıldım arkadaşlar. Paylaşımlar gerçekten çok iyi emeği geçenlere teşekkürler.

hayırlı olsun gule gule kullan

güle güle kullann

Teşekkür ederim

• Arkadaşlar çok güzel bir program buldum. Kurdum ve yükledim sorunsuz çalışıyor. İsmi "Smart Settings" Telefona kurduğunuzda başlat çubuğunuz oluyor. Ve istediğiniz kadar programın kısayolunu oraya ekleyerek uğraşmadan programlara ulaşabiliyorsunuz. Ekran görüntüleri ve indirme linki aşağıda. Linkteki (-) işaretini silerek açın.

http://www.multi-upload.com/UYWXS19ZZ8

http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/jurd49qc/4.jpg.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkolmurat -- 12 Ekim 2011; 20:27:36 >

• nedense bugünlerde şarjı az gidiyor
  • quote:

Arkadaşlar çok güzel bir program buldum. Kurdum ve yükledim sorunsuz çalışıyor. İsmi "Smart Settings" Telefona kurduğunuzda başlat çubuğunuz oluyor. Ve istediğiniz kadar programın kısayolunu oraya ekleyerek uğraşmadan programlara ulaşabiliyorsunuz. Ekran görüntüleri ve indirme linki aşağıda. Linkteki (-) işaretini silerek açın.

http://www.multi-upload.com/UYWXS19ZZ8

http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/jurd49qc/4.jpg.html

Paylaşım için teşekkürler!

@sefalonely

Son zamanlarda yüklediğiniz bir program buna neden oluyur olabilir...

• Telefonumu alalı 2 ay oldu aşırı memnunum fakat bi sorunum var wifi ile internte baglandıgımda 1-2 linkten sonra duruyor bunu nasıl uzatcam ?
  • c5-03'e cfw olayını çözmüşlerde benim merak ettiğim S60v5 yerine anna'yı kurunca nasıl bir avantajı olacak bizim tlf lar için yani sonuçta donanım aynı donanım dokunmatiğin hassasiyetinde ya da program açılış hızında bir iyileştirme oluyomu annayı yükleyince...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

c5-03'e cfw olayını çözmüşlerde benim merak ettiğim S60v5 yerine anna'yı kurunca nasıl bir avantajı olacak bizim tlf lar için yani sonuçta donanım aynı donanım dokunmatiğin hassasiyetinde ya da program açılış hızında bir iyileştirme oluyomu annayı yükleyince...

bizzat kendim kurdum. Ayni donanim olabilir ama, orjinal yazilimin yaptigi sacma RAM doldurmalari ve on bellegin gereksiz sisirilmesi geciyor.

Inanmiyorsaniz, buyrun link vermis olmaliyim yukarida. Hizi ve farki hissedeceksiniz.

Ornek: sensorler aninda dnuyor.
    Menu tikladiginiz gibi aciliyor.

Temel ev ekraninda 63 MB RAM ' e ulastim. Normalinde en fazla 57 MB'i gordum...

CFW her zaman iyidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Orijinalden alıntı: skynet

c5-03'e cfw olayını çözmüşlerde benim merak ettiğim S60v5 yerine anna'yı kurunca nasıl bir avantajı olacak bizim tlf lar için yani sonuçta donanım aynı donanım dokunmatiğin hassasiyetinde ya da program açılış hızında bir iyileştirme oluyomu annayı yükleyince...

bizzat kendim kurdum. Ayni donanim olabilir ama, orjinal yazilimin yaptigi sacma RAM doldurmalari ve on bellegin gereksiz sisirilmesi geciyor.

Inanmiyorsaniz, buyrun link vermis olmaliyim yukarida. Hizi ve farki hissedeceksiniz.

Ornek: sensorler aninda dnuyor.
    Menu tikladiginiz gibi aciliyor.

Temel ev ekraninda 63 MB RAM ' e ulastim. Normalinde en fazla 57 MB'i gordum...

CFW her zaman iyidir...

cevap için teşekkürler.peki daha sonra orjinal yazılıma dönmek mümkünmüdür.

• tabi kide. Phoenix ile tekrardan orijinal yazilimi yukleyebilirsiniz...

Hatta telefonunuz cokse bile olu telefona yazilim atabiliyorsunuz..
  • selamlar,
    ben Anna için link göremedim.
    navifirmden mi indiriyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hfs

selamlar,
    ben Anna için link göremedim.
    navifirmden mi indiriyoruz

a kusura bakmayın arkadaşlar link vermemişim. PC' ye geçince anlatımlı bir link vereceğim...
  • bugün bimekste bu telefon kampanyaya girmiş

kdv dahil 409 tl olmuş ne diyosunuz alınabilir mi?
  • 400 tlye android telefon elbet vardır onlara bakın...
  • babam kullanacak da android falan çözemez ya

piyasaya baktım fiyat olarak baya uygun ya ben de gittim aldım

yalnız ana ekranda wlan tarama yazan kısmı nasıl kaldırıcam onu bulamadım
    bir de hangi ayarları yapmam lazım en uygun kullanım için bana bilgi verebilir misiniz bu konuda?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.