Şimdi Ara

GTA 5'i Böyle Görmek İster misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
20.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Rockstar'dan sıradaki GTA duyurusu bekleniyor. Bu esnada GTA IV'ün PC sürümü ise çeşitli modlamalarla farklı şekillere büründürülerek oyun ömrü uzatılmaya çalışılıyor. Aşağıda görüntülerden de göz atabileceğiniz üzere GTA IV, üzerinde oynanarak çok daha farklı bir görünüme büründürülmüş. GTA V'i böyle görmek isteyip istemeyeceğinizi bilmiyorum ama bir deneme sürüşüne sokmak isteyebilirsiniz büyük ihtimalle.

Görüntülerde araçların lisanslı, çevredeki dükkanların ise gerçek markalar olduğunu görüyoruz. Rockstar, bu markalarla anlaşarak oyun içinde çeşitli reklamları yeni GTA'da tüketici ve oyun severlerin beğenisine sunabilir. Neden Olmasın?

Görüntülerin dışında bir de CryEngine ile oluşturulmuş hayran yapımı GTA V videosu var, bunu da sayfanın en altından izleyebilir ve düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Gerçekten GTA V, nasıl görünmeli? Bu video ve görüntüler aklımızda bir düşünce doğurabilir belki... Sizin de öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.

• Ama,ama,ama nasıl ya?
    ENB ötesi...
  • Dehşet olmuş!
  • Arabalar süper ama çevre detayları(binalar,yollar vs.) GTA 4'ün aynısı
  • wtf aboo mükemmel ötesi
  • Bunu indirebilcemiz bi yer warmı ?
  • bunu kim yapmışsa rockstar bu adamı almalı :)
  • Şahsen böyle görmek istemem:) GTX470 var, 5 ayda eskidi yahu, yavaş! :D
  • Benzer görüntüleri elde etmeye çalışanlar var.
    http://www.gtaturk.com/forum/gta-iv-mod-galerisi/melo'nun-toplama-grafik-modlari/

Haberdeki görüntülerde sadece 1 mod ile olacak iş değil texturelerinden çevresine kadar herşey değişmiş.
  • GTA IV'ü 1000 saat üzeri oynamamın sebebi =) ENBSeries 0.079 SORA + Shader Effect + Better City Textures , Onlarca kıyafet, araba, silah modları...
  • fevkaladeninde fevkinde (umarım doğru yazmışımdır :D )
  • son videonun cryengine ile yapıldığından eminmisiniz?
  • http://i.imgur.com/nxT3g.jpg
    http://i.imgur.com/tDotg.jpg

ENBSeries'e yeni başladığımda çektiğim resimler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah55

Arabalar süper ama çevre detayları(binalar,yollar vs.) GTA 4'ün aynısı

+1
    Böyle olacaksa hiç olmasın
  • Şehir oldukça iyi detaylandırılmış ama kendimi içinde hissedemiyorum çünkü damın boyutu küçük ama 'Mafia II' de öylemi kendimi oyunda hissediyordum birde koca şehirde kullandığın bir araç yoksa sende yoksun ve bu çok saçma oluyor keşke serbest olabilseydik 5.ci oyunda Assassin'S Creed deki gibi serbest olabilseydik diyorum ama tabi yamakaşi gibi yoksa ezio gibi olsa saçma olur .Düşünsenize o kadar esneksiniz ki David Belle gibi çatı'dan çatıYa atlıyıp evine yayan gidebiliyorsun çok zevkli olurdu. Birde artık orjinal markalar sponsorluğu alınsa çok daha şekil olur ve oyunun ömrü uzar diye düşünüyorum tabi herkes farklı düşünebilir ama serbest koşucu olmak çoğu oyuncuların dikkatini çekebilir.
  • Gerçektenn böyle bi mod var mı ?? Varsa nerden indirebilirizzz ..
  • Yakında gerçekten daha gerçek yapacaklar.
  • iide karakterler yerlerde sürünüyor sadece arka plan ve arabamı.
    daha iilerinide göeceğiz
  • Bazı araçlar GT5'ten iyi :D
  • Cryengine ile olduğunu kim yumurtladı, biraz makyaj + internette bulabileceğiniz binlerce üzretsiz 3dsmax modellinin oyuna importlanmış hali, Burada araçlar da dahil cryengine lık bişey yok bacım...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.