Şimdi Ara

Beyaz renkli Samsung Galaxy S, 649 Euro'dan Almanya pazarına giriş yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gerek ana vatanında gerek küresel pazarda yedi haneli satış rakamlarına ulaşan Android işletim sistemli Samsung i9000 Galaxy S'nin beyaz renkli versiyonunun Almanya'ya dağıtımına başlandı.

649 Euro fiyat etiketine sahip olması beklenen akıllı telefonun tamamında değil; arka kapağında renk değişiminin yapıldığını görüyoruz. Galaxy S'nin teknik özelliklerini kısaca özetlersek telefon, 1 GHz saat hızında çalışan ARM Cortex A8 işlemci, 512 MB RAM, PowerVR SGX grafik işlemcisi, quadband GSM / HSDPA (7.2 Mbps) / HSUPA desteği, 4.0 inç boyutunda 480x800 piksel SuperAMOLED dokunmatik ekran, TouchWIZ 3.0 arayüzü, ivme / mesafe sensörü, 3.5 mm kulaklık girişi, 8 GB / 16 GB dahili bellek seçenekleri, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, 5 megapiksel otomatik odaklamalı kamera, 720p video kaydı, WI-FI 802.11b/g/n, aGPS, Bluetooth 3.0, RDS'li FM radyo ve 1500 mAh batarya ile göz dolduruyor.

• ben siyahını 460  ya aldım..hemen hemen 200  fark bi kapak için çok abartı çok gereksiz..
  • bende katılıyorum sadece bi arka kapak beyaz, tabi zevk meselesi ama ön konsolda beyaz olsa daha iyi olurdu sani :/
  • Sanki işportadan arka kapak aınıp takılmış gibi duruyor ön konsol siyah olması sadece beşiktaşlıların işine gelecektir :D
  • HTC ve iphone harici guzel tasarımlı kasa yapan yok....
  • bu telefon neyi bu kadar para ediyor hala anlamadım
  • iphone taklidi ya, en kötü tasarımlı android telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramicevic

HTC ve iphone harici guzel tasarımlı kasa yapan yok....

+1

Galaxy S güzel telefon olmasına rağmen malzeme kalitesi, tasarımı ve adının Samsung olması telefonu almama sebeplerimden.

HTC Desire HD gelsin bakalım beklediğimize değecekmi. 3 yıllık u700'ü değiştirme zamanı gelmişti.
  • iphone'dan sonra galaxy s'e gecis yaptım. Bence çok guzel bi cihaz phone'u bi daha elime alasım gelmiyor. Zaten piyasada beyaz arka kapak var hemde orjinalden daha kaliteli bence. 1 aydır beyaz olarak kullanıyorum. En guzel yanı istedigin zaman kapagını degistirebilmen
  • 2 tane iphone3gs + 1 tane iphone4----- 1 tane galaxy s e denk değildir :D lütfen arabanızı çekin iphonecular kıskanmayalım ;)
  • Sadece arka beyaz kapaktan bulup değişikli kullanmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihaky

iphone'dan sonra galaxy s'e gecis yaptım. Bence çok guzel bi cihaz phone'u bi daha elime alasım gelmiyor. Zaten piyasada beyaz arka kapak var hemde orjinalden daha kaliteli bence. 1 aydır beyaz olarak kullanıyorum. En guzel yanı istedigin zaman kapagını degistirebilmen

ben bulamadım hiç bir yerde yok.

siz nerden buldunuz ?

netten nerden alabiliriz ?

• telefonumu seviyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nassair

bende katılıyorum sadece bi arka kapak beyaz, tabi zevk meselesi ama ön konsolda beyaz olsa daha iyi olurdu sani :/

Bence de böyle olmamış sadece arka kapak beyaz yapılıp piyasa sürülür mü yahu?
  • dikkatli bakarsanız ses açma-kapama ve power tuşlarıda beyaz oysa siyah galaxy lerde bunlar siyah :D yani beyaz kapak taksak bile çok sırıtıcak
  • Selamlar...

Türkiye'de de bu ürün satışa sunulmuş... Ben bugün almayı düşünüyorum ama nasıl göründüğü konusunda tam emin olamadım. Satışa sunulan internet sitesinde de detaylı resimler yok. Alan arkadaşlar varsa en azından birkaç resim koyabilirler mi ? İnternet üzerinde arattığınız zaman farklı bir çok beyaz kapak çıkıyor. Kimini sadece arka kapağı , kiminin tuş takımları bile beyaz. En azından bilgimiz olması açısından yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Saygılar...
  • Bu haberin bence dogru olma ihtimali cok ama cok düsük
  • İnternet adresi vermemde bir sakınca yoksa sizde bakabilirsiniz... İhtimalleri o zaman değerlendirebiliriz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.