Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam 1 tane daha ön libero sokuyor.En sonunda Drogba'yı alıp Cech'i koyacak forvete.

Herrera'da Ayhan Akman'dan hallice oynuyor.

ManU'da Rooney Mata dışında sorumluluk alan yok.Shaw Fella Young Falcao çabalıyor sadece.

Adam Mata'yı oyundan aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 18 Nisan 2015; 20:57:59 >
  • Matayi aldi oyundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Falcao kanser edicek.

• Daha fazla kanser olmadan toronto maçına geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Daha fazla kanser olmadan toronto maçına geçtim.

Hocam playoffları nerden izliyon.

• Kusmuntu geldi ağzıma yemin ediyorum ne sıkıldım yahu.Maç bitsin diye bekliyorum.Çelsi yasaklansın abi bu nedir ya.Allah kahretsin böyle futbolu.İçime mutsuzluk çöktü lan.

Falcao'nun finishing 11 olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 18 Nisan 2015; 21:12:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Kusmuntu geldi ağzıma yemin ediyorum ne sıkıldım yahu.Maç bitsin diye bekliyorum.Çelsi yasaklansın abi bu nedir ya.Allah kahretsin böyle futbolu.İçime mutsuzluk çöktü lan.

Falcao'nun finishing 11 olmuş.

Koyu premier lig takipçisiyim bir kere oturup chelsea maçı izlemedim
    +1

• Kaybettik

• Penaltısı verilmedi United'ın ne sövdüm hakeme ama.

İlk yarı 1 MS 0 demiştim..
  • Mou'nun sistemi işe yaradı ve kaybettik.Neyse takımı fazla eleştirmemek lazım.
  • otobüs kazandı :(

• Mourinho beğenirsin beğenmezsin ama adam winner..
  • mou her maçına alt oynayıp geleceğini garanti altına alıyor.
  • http://tr.eurosport.com/futbol/ingiltere-premier-ligi/2014-2015/rodgers-chelsea-ve-manchester-city-liverpool-un-20-yil-gerisinde_sto4683361/story.shtml
    Rodgers:İngiltere'nin en büyük klupleri liverpool ve manchester united.

• Depay kanatları hareketlendirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Penaltısı verilmedi United'ın ne sövdüm hakeme ama.

İlk yarı 1 MS 0 demiştim..

yavaşlatılmış çekimi izlemedin direkt yazdın tabii, kurnaz herrera alıyordu az daha penaltıyı
  • Goal Türkiye @GoalTurkiye 7 dk.7 dakika önce
    Chris Smalling, Manchester United ile sözleşmesini 2019 yılına dek yeniledi.
  • Smalling'ten yeni imza!

Manchester United'ın son dönemdeki çıkışında etkili olan Chris Smalling, bunun ödülünü aldı. Kırmızı Şeytanlar, İngiliz oyuncunun sözleşmesini 2019 Haziran'ına kadar uzattı.

Manchester United'ın defans oyuncusu, kendisini 2019 Haziran ayına kadar Old Trafford'da tutacak yeni sözleşmeyi imzaladı.
    Defansta oynamasına karşın, 2015'te 4 gol atan Wayne Rooney'in ardından 3 golle Manchester United'ın en golcü 2. ismi olan Smalling, Louis van Gaal'in sisteminde kilit oyunculardan biri oldu.

2010'da Fulham'dan Manchester United'a gelen Smalling yeni sözleşmeyle ilgili olarak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Yeni anlaşma nedeniyle onurlu ve gururluyum. Bu United'ta herkes için heyecanlı bir andı ve geleceğe bakıyorum" ifadelerini kullandı.

İngiltere Milli Takım formasını da giyen 25 yaşındaki oyuncu, Manchester United'la 147 maça çıktı ve 9 da gol attı.

• şu 'kıraathane' yi hep yanlış okuyorum
  • Van Gaal İlkayı istiyor !!

Daily Mail'in haberine göre Carrick'in futbol yaşantısının son demlerinde olması sebebiyle Louis Van Gaal'in onun yerine uzun süreli olarak İlkay Gündoğanı istediğini yazdı.
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.