Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
40.421
Cevap
65
Favori
1.208.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Premier Lig'de üst üste kazandığı maçlarla zirveye yaklaşan Manchester United'da, kaptan Wayne Rooney umut dolu mesajlar verdi.
    Ligde oynadığı son 6 maçı da kazanan Kırmızı Şeytanlar, lider Chelsea'nin 8 puan gerisinde 3. sıraya kadar yükseldi.

Wayne Rooney ise, 2012-2013 sezonunda 11 puan geriden gelip Manchester City'nin önünde şampiyonluğa ulaştıklarını hatırlatarak, camiayı yeniden şampiyonluk havasına sokacak mesajlar verdi.

29 yaşındaki futbolcu, Manchester United kulübünün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Şampiyonluğa inanmalıyız. 8 puan gerideyiz ve zor bir döneme giriyoruz. Kendi maçlarımızı kazanır rakiplerimiz de kötü sonuçlar alırsa arada hiçbir şey kalmaz. Galibiyet serimizi sürdürürsek zirveye yeniden geliriz. Her şey olabilir, bunu asla bilemezsiniz.

2 sezon önce şampiyon olmuştuk ve çoğu maçta iyi olmamamıza rağmen istediğimiz puanları almıştık. Bu sezon şu ana kadar müthiş bir direnç gösterdik. Bazı maçlar istediğimiz gibi geçmedi ancak o maçları kazandık ve bu da kalitemizi gösteriyor.

Kadroda birçok yeni isim var. Ancak ben, Michael Carrick ve Darren Fletcher tecrübelerimizi diğer arkadaşlarımıza aktarmak için buradayız."

"VAN GAAL'İN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUZ"

Kaptan Rooney, Hollandalı teknik adam Louis van Gaal ile ilgili ise, "Hepimiz onun saha içi ve saha dışında neler istediğini biliyoruz. Artık onun yoluna girmiş durumdayız. Harika bir teknik direktör ve oyuncularla ilişkisi süper. Herkese karşı çok açık ve dürüst. Müthiş bir takım ruhumuz var. Herkes birbiri için oynuyor. Hepimiz başarılı olmak istiyoruz ve bu şekilde çalışmayı sürdürürsek de başarı bize uzak değil" dedi.

İngiliz yıldız, bu sezon ligde 12 maçta görev alırken, 6 gol atıp 3 de asist yaptı.

Rooney, Kırmızı Şeytanlar'da toplam 454 resmi maçta 222 kez fileleri havalandırarak, kulüp tarihinin en golcü 3. ismi konumunda bulunuyor. Bu alanda, 758 maçta 249 gol kaydeden efsane isim Sir Bobby Charlton zirvede yer alırken, Denis Law'un ise 404 maçta 237 golü bulunuyor.
    #goal.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 16 Aralık 2014; 22:19:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son dönemlerde adı Real Madrid ile anılan Manchester United'ın İspanyol file bekçisi, yakın çevresine takımdan ayrılmayı kesinlikle istemediğini söylüyor.

Kaynak: The Sun

-----

Real Madrid'den ayrılmayı düşünmeyen Gareth Bale için Manchester United dev bir teklif sunmayı düşünüyor. Kırmızı Şeytanlar, Real Madrid'in aklını 90 milyon avroluk teklifle çelmeyi düşünüyor.

Kaynak: Fichajes.net
  • Aston Villa maçımız var bu hafta bi up çekelim

• BİLGİ: Di Maria, hafta sonu oynayacağımız maç için %90 hazır duruma geldi. Van Gaal, şans vermesi halinde oynayabilir - ‪#‎mufc‬

• Manchester United continue to make contingency plans should their second attempt to lure Mats Hammels away from Germany fail. The Red Devils are looking at Valencia defender Nicolas Otamendi as a January purchase should they be priced out of a bidding war for Hummels – or indeed if he decides to stay at Dortmund. (Daily Express)
  • Angel Di Maria, Arjantin Spor Yazarları Derneği tarafından ülkesinde yılın futbolcusu seçildi.
  • ilk yarıyı 1-0 yenik kapattık.fellaininin olmayışı çok etkiledi takımı.heleki fellanın yerine fletcher'ın oynaması dahada etkiledi takımı.fletcher bitmişte okeye dönüyor.değişiklik şart ikinci yarıya başlarken.
  • hakeme çarpma sonucu gol pozisyonu olacaktı az kalsın
  • falcaooo

• bizde olsa faul bile çalmazdi hakem

• young iyi tekme yedi bu maçta

• 10 kişi kalan rakibe karşı iyi oynamıyoruz bence, maçı kazansak bile ben memnun değilim pek.
  • United gibi bir takım Wilson gibi bir adamdan medet umarak oyuna sokuyor. Adamın etkisi kocaman bir 0.
  • yaratıcılık yok kii takımda sürekli orta açıyoruz...içeri girebilecek adam lazım..
  • LVG ikinci yarı değişiklik yaptığı zaman takım hep kötü etkileniyor.bugünde böyle oldu.ikinci yarı başlamadan doğru değişiklik ile fletcher'ı çıkardın ne güzel ama soldan perişan eden young'ı sağa çekmek nedir?rakip 10 kişi kalmış rakibi boğuyorsun niye takımla sistemle oynuyorsun anlamak mümkün değil.
  • Ben olsam Gaal'ı hiç getirmezdim.Kloop'u getirir Vidal, Reus ve Hummels'ı alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Ben olsam Gaal'ı hiç getirmezdim.Kloop'u getirir Vidal, Reus ve Hummels'ı alırdım.

Oldu Jurgen Klopp Gelmeye Meraklıydı zaten

• Zaten Van Gaal'den önce, Klopp ile Glazer İtalya'da buluşup "Başkanım beni al" demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 23 Aralık 2014; 17:25:21 >
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.