Şimdi Ara

AppStore'da indirim rüzgarı; EA, oyun fiyatlarını 0,99 $'a indirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Aralık ayının son dönemine, diğer bir deyişle yılın son günlerine girmiş bulunuyoruz. Her ne kadar bizim için çok bir anlam ifade etmesede Amerika'da bu dönem tatil dönemi olarak geçiyor ve içinde bulunduğumuz bu dönemde alışveriş çılgınlığı pik noktasına ulaşıyor. Oyun dünyasının en önemli firmalarından olan EA da bu çılgınlıktan olabildiğince yararlanmak isteyen firmalardan biri olduğunu AppStore'daki bütün uygulamalarında yaptığı indirimle kanıtladı.

Tatil dönemi için özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında EA; ücretli olarak sattığı eski-yeni bütün oyunların fiyatını 0,99 dolar indirdi. AppStore ekibi de EA'nın bu indirim fırtınası için özel bir sayfa hazırlayarak; indirimdeki uygulamaları tek bir sayfa altında topladı. "EA Games for the Holidays" başlıklı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

• Jailbreaksizler icin super firsat.ciklet parasi:)
  • 2 tane oyun indirdim hemen NFS Hot pursuit ile battlefield bad company :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal
    Jailbreaksizler icin super firsat.ciklet parasi:)

Bende JB var ama paralı uygulamaları bedava kullanma taraftarı değilim. O yüzden parasını verip öyle satın alıyorum.

Monopoly indirip kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim.
  • bu indirim ne zamana kadr sürecekmiş bilgisi olan varmı 1 ocağa kadr mı acaba ? malum 5inde maaş alıoyz da:D
  • güzel kampanya cihazım jb li olmasaydı kaçırmazdım
  • daha once hic ücretli uygulama almayan ben. monopolyi gorunce 1 dolara almak istedim, itunesdan sadece kredı kartı bılgılerını gırerek bu oyunu alabılırmıyım herhangi baska bir islem yapılması gerekıyormu ?
  • guzel indirim. faydalanıp oyun alanlar, aldıkları oyunlarla ilgili görüşlerini belirtirlerse iyi olur
  • bugün arkadaşım real racing 2 aldı 10 dolara. böyle bir oyun yok diyorum PSP falan yalan olmuş özellikle ip4te felaket bende birasdan bir milyon canlı parayı alıcam hem türk developerlara destek olsun

bad company ve fifa 2011 iniyo şuan :D

@pennyilkay

ilk kredi kartı eklediğinde onaylamak için belirli bir ücret çekiyor fakat onu daha sonra geri iade ediyor her ekleyip sildiğinde bunu çeker o yüsden sana tavsiyem sanal kart beliryeip limitini 5 tl yap indir bikaç tane sonra alacağın zaman limitini arttırsın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

bugün arkadaşım real racing 2 aldı 10 dolara. böyle bir oyun yok diyorum PSP falan yalan olmuş özellikle ip4te felaket bende birasdan bir milyon canlı parayı alıcam hem türk developerlara destek olsun

bad company ve fifa 2011 iniyo şuan :D

@pennyilkay

ilk kredi kartı eklediğinde onaylamak için belirli bir ücret çekiyor fakat onu daha sonra geri iade ediyor her ekleyip sildiğinde bunu çeker o yüsden sana tavsiyem sanal kart beliryeip limitini 5 tl yap indir bikaç tane sonra alacağın zaman limitini arttırsın ;)

hocam tavsıyen ıcın sagol, sanal kart belirlemekten kastın sanırım gidip bankadan sanal kart cıkarttırmak oyle degılmı ? yoksa su an netten yapabilcegım bisey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Bende JB var ama paralı uygulamaları bedava kullanma taraftarı değilim. O yüzden parasını verip öyle satın alıyorum.

Ben daha onceden almistim. Oynamasi gayet keyifli ama bazi anlarda oyunun yapay zekasinin daha cok sizin alehinize calistigi hissine kapiliyorsunuz. Bu durum zorluk seviyesinden ziyade iyi ayarlanamamis oyun zekasi gibi.
    Ama yine de guzel bir oyun.
  • netten sanal kart açabilirsin, bankanızın internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. en azından yapı kredi ve garanti bankasında yapılıyor bu işlem
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

netten sanal kart açabilirsin, bankanızın internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. en azından yapı kredi ve garanti bankasında yapılıyor bu işlem

• eywallah beyler,monopoly-here-now-the-world alindi gercekten cok guzel bu fiyatada kaçmaz tavsıye ederım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Ben daha onceden almistim. Oynamasi gayet keyifli ama bazi anlarda oyunun yapay zekasinin daha cok sizin alehinize calistigi hissine kapiliyorsunuz. Bu durum zorluk seviyesinden ziyade iyi ayarlanamamis oyun zekasi gibi.
    Ama yine de guzel bir oyun.

Eyvallah dostum bi alalım bakalım umarım iyi çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 17 Aralık 2010; 23:39:54 >

• Tühh yaa telefondan indiremiyorum 30 küsür MB monopoly umarım indirim devam eder yarına kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 17 Aralık 2010; 23:47:22 >
  • battlefield,nfsler ve monopoly çok zevkli bu arada sevhili haber editörümüz biraz geç olmadımı :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_45279884/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45279884
  • Bad company ve risk aldım :)
  • sadece kredi kartı bilgilerinizi bir kereye mahsus giriyorsunuz, o kadar. her paralı uygulama indirdiğinizde kredi kartından otomatik çekiyor ve sonra sizi bilgilendiren bir mail alıyorsunuz şu program için şu kadar çekildi hesabınızdan diye.
  • ya ogluma iphone4 aldim...simdi gördüm haberi ve yorumlari...itunesden artik indirim bedava diyorlardi yanlismi biliyorum acaba cevaplarsaniz sevinirim...jailbreakden de korkuyorum garanti ölüyormus sanirim..tesekkürler!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.