Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.715
Cevap
56
Favori
541.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jermaine723

Son çeyrekte Sphaija'ya anında teknik faul çalındı. Mahmuti bilmem kaç kat itiraz etmesine rağmen. Acaba küfür mü etti bilemiyorum. Orada döndü maç.

Yuh be adam pota altındaki hakemin yanına kadar gitti saldırdı açın gözünüzü biraz.
  • Yanlız harbiden Galatasaray cCc
  • quote:

Orijinalden alıntı: canus

quote:

Son çeyrekte Sphaija'ya anında teknik faul çalındı. Mahmuti bilmem kaç kat itiraz etmesine rağmen. Acaba küfür mü etti bilemiyorum. Orada döndü maç.

Yuh be adam pota altındaki hakemin yanına kadar gitti saldırdı açın gözünüzü biraz.

Düzgün yazıyoruz sen de düzgün yaz bir zahmet. Diğer yerleri niye alıntılamıyorsun? İşinize gelen yer sadece.

Boşa adam gibi yazmaya çalışıyoruz demek ki.

Mahmudi çok kez yaptı aynısını. Ona da çalınabilirdi bence. Eğer küfür falan etmediyse yanlış yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Yanlız harbiden Galatasaray cCc

yazdırma bana facedeki yazıyı şimdi buraya
  • quote:

quote:

quote:

Düzgün yazıyoruz sen de düzgün yaz bir zahmet. Diğer yerleri niye alıntılamıyorsun? İşinize gelen yer sadece.

Mahmudi çok kez yaptı aynısını. Ona da çalınabilirdi bence. Eğer küfür falan etmediyse yanlış yani.

Taraflı olmuş yorumun biraz. Mahmudi'nin yaptıkları kendi çizgileri içerisinde hakeme itiraz etmekti. Sizin koç o çizgilerin dışına çıktığı için aldı. Yerinde yapsaydı bu itirazını teknik faul almayacaktı. Sapla samanı karıştırmamak lazım. Yenilginin nedeni sizin koçun oyunu okuyamaması. Tek yaptığı etki alan savunmasıydı oyuna yönelik. Bunun dışında varlığıyla yokluğu belli değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Yanlız harbiden Galatasaray cCc

yazdırma bana facedeki yazıyı şimdi buraya

Yazda gör.

Fenerbahçeli arkadaşlarla kavgaya girmeye gerek yok hak ettiğimiz bir galibiyet aldık, seviyesiz yorum da yapmıyorlar.Sebepsiz kavga etmeyelim.

• Bu ses bombası dedikleri bildiğimiz torpil oluyor di mi
  • Sphaija teknik faulu hakettim demiş. Ömer'in faulu atlandı. Ona sinirlenmiş.

Çok kritik noktaydı.

Ben Sphaija haketmediden ziyade, Mahmuti de çok itiraz etti, ona da teknik çalınabilirdiyi savunuyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Aynısını mı yaptı
    İzlenir de bu kadar kötü izlenmez pozisyonu görmeden korumaya çalışıyorsun.Ömerin 5 dakika durmadan savurduğu küfürleri görmeyen hakemleri mi görmüyorsunuz.

• Bugünleri de gördük :)

@Jermaine

Abi 56 sayı atabilmişiz daha fazla konuşacak bişey yok bence bu maç hiç yakışmadı, karizma fena çizildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firenze -- 29 Aralık 2010; 22:10:09 >
  •  Galatasaray Basketbol Ana Konusu
  • Valla Mahmudinin ettigi kadar itirazi Omer onan falanda etti o zaman onada calinirdi. Sizin koc sinirlari asti teknik faul yedi. Macin kopma noktasida bence o teknik faul du.

Tebrikler Aslanlar cok guzel bir galibiyet aldik. Muthis savunma yaptik.
  • aslanlar gene kükrediler.lideriz...
  • Evet uzatmaya gerek yok.

Teknik faulun sebebi o çizgiyi geçmesiyse ok, ama itiraza çalındıysa Mahmuti'ye de çıkabilirdi bence. Sphaija haketmedi demedim zaten.

Firenze

Karizma çizilme değil. Erdemir'i de yenemiyorduk, zar zor uzatıp aldık maçı. Bugün hiç şut sokamadı güvendiğimiz eller. İŞte tek maç olunca şans faktörü falan olabilir. Seride işler değişir. Sinan Erdem'deki maçta da.
  • Ha tebrik edelim Galatasaray'ı tekrar.

Kırılma anlarında şanslı olan, ya da iyi olan taraftı. Ancak ilk 9 dakika hariç başa baş oynadılar. Son 7-8 dakika da üstün oynadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidfb -- 29 Aralık 2010; 22:25:58 >
  • ses bombası dedikleri şey bildiğin kız kaçırandı
  • En son Galatasaray için bu kadar umutlu olduğum sezon sanırım 99-00 sezonuydu. Lige fırtına gibi girmişlerdi. Tofaş-Ülker-Efes filan duman attırıyorduk hepsine. Oyun kurucumuz Orhun Ene ve Kerem Tunçeri'ydi yanlışım yoksa. Çok iyi başlamıştık ama playofflarda yarı finalde gitmiştik sanırım Efes'e elenip öyle birşeyler olmuştu.
  • Bizim pivot diye geçinen Andric çoğu pozisyonda Marko Tomas'ın savunmasına takıldı pota altında. Tomas 4 ya da 5 numara olsa sorun yok da 2-3 numara oynuyor. Yapıştırdı blokları

Bizimkiler eğer final hedefliyorsa mutlaka bir uzun almalı. Hem uzun rotasyonumuz dar hem de ribaundlarda her takım bize üstünlük kurabiliyor.
  •  Galatasaray Basketbol Ana Konusu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.