Şimdi Ara

Xbox Live üzerinden platformlar arası oyun oynama hizmeti başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alt="Xbox Live üzerinden platformlar arası oyun oynama hizmeti başladı"

Microsoft'un mobil işletim Windows Phone 7'nin en ilgi çekici özelliklerinden bir hiç şüphesiz ki kullanıcılara sunduğu Xbox Live ve oyun deneyimidir.

Windows Phone 7 kullanıcılarının Xbox Live hesaplarını telefonlarında kullanarak bu hizmetten faydalanacağı belirtilmişti. Microsoft, Xbox Live hesaplarının platformlar oyunlarda kullanımını aktif hale getirdi. Windows Phone 7 kullanıcıları, Xbox Live üzerinden karşılarındaki bilgisayar kullanıcılarıyla sıra bazlı (turn based) oyunlar oynayabilecek.

Bilgisayarları üzerinden bu hizmeti kullanan Windows Phone 7 işletim sistemli telefon sahipleri, istedikleri anda telefona geçiş yapıp oyuna kaldığı yerde devam edebilecek.

Web tabanlı bir oyun olan Game Chest Chess, Windows Phone 7 kullanıcılarını ve bilgisayar sahibi Xbox Live kullanıcılarını bir araya getiriyor.

İlgili siteye ulaşmak için buraya tıklayınız.

• off yaa ne büyük özellik..!!!
  • Microsoft yapar.Yakında pc+xbox kapışmaları da yaşanabilir.Tabii oyunlara klavye+mouse desteği gelirse.Yoksa konsolcuların hali içler acısı.
  • neden direk xbox ile pc arasındaki baglantıyı yapmazlarki banane karşımdaki ile satranç oynamak farklı yöntemle!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogdu1453

Microsoft yapar.Yakında pc+xbox kapışmaları da yaşanabilir.Tabii oyunlara klavye+mouse desteği gelirse.Yoksa ****ın hali içler acısı.

Bunu denediler zaten. Pc' ciler konsolcuların eline verince joystickleri Microsoft geri adım attı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.