Şimdi Ara

Eksperyans: HP Envy 14 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
11.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP'nin donanımsal özellikleri yanında görünümü ve ses kalitesiyle de fark yaratmayı hedeflediği ünlü müzisyen Dr.Dre işbirliğinde geliştirilen HP Envy 14 eksperyans masasında.

• Tasarım olarak Hp laptoplar genelde çok güzel
    ama bilinen bir gerçek Hp = yüksek sıcaklık quadcore olsun core2duo olsun farketmiyor.
  • Mesut Çevik ve tüm Dh Editörleri'ne ,

Beyler yapmayın lütfen !Size yakışıyor mu? "Eksperyans" nedir? Ne Türkçe ,ne İngilizce.

Tüm yazı ve sunumlarında enfes bir Türkçe'yi kullanan sizlerin ihtiyacı mı var kanımca abuk melez ifadelere ???

Eksperyans yerine Deneyim demiş olsaydınız daha iyi olmaz mıydı? Sizleri dilimizi korumaya davet ediyorum.
    Kolay gelsin.
    Saygılarımla.
  • Bu video makinayı baya kastı:)
  • benim için ısı ve pil ömrü aynı özelliklerideki notebook'larda önem taşıyor bence iyi bir ürün gibi gelmedi gözüme inceleme için teşekkürler
  • Güzel inceleme teşekkürler.Isınmıyorsa diğer hp ler gibi iyi
  • @sendemail

Arkadaşlar Merhaba,

Atatürk'ün kurmuş olduğu Türk Dil Kurumu'nun hazırladığı Türkçe sözlükte yer verilen bir kelimenin Türkçe olmadığı söylenemez. Her dil zamanla yeni kelimeler eklenerek gelişir, TDK sözlükten çıkarttığı anda biz de gerekli değişikliği yaparız.

Konunun dağılmaması için benzer şikayetlerinizi lütfen e-posta veya özel mesaj yoluyla yapınız.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Biraz macbook esinlenmesi olmuş ama gayet de güzel olmuş gibi gözüküyor. Keşke pil ömrü biraz daha uzun olsaymış.

Yeni bölüm için de hayırlı olsun diyelim.
  • Benim Lap-top bu video yu izlerken 70 in üstüne çıkıyor zaten. Bahsedilen 60-70 dereceler ağır yük altındayken ise sorun yok bence.
  • Valla tasarım masarım diyorlar ama, Macbook'ların güzelliğine ve sağlamlığına yaklaşabilen başka hiçbir notebook görmedim/duymadım/kullanmadım.
  • çok güzel makina
  • Bu HP ısınma problemine neden çözüm bulmadı hala acayip, 2007 de ve bu yıl aldığım hp bilgisayarlarda aynı ısnma problemi var ancak hp nin tasarımı çok güzel.
  • Sendemail arkadaşa katılıyorum.
    Ekperyans nedir ya .Bu kelimeyi sözlüğe alan zihniyete şaşarım.
    dil yeni kelimelerle gelişirde böyle çakma kelimelerle gelişicekse hiç gelişmesin.

Laptopa gelince güzel laptop teşke para olsada alsak
  • Isınması çok kötü bir durum mükemmelligine gölge düşürmüş bu arada çok teşekkürler mesut abıye güzel video olmuş ürünü almadan da hakkında herşeyi ögrendik sayenizde abi benim hayal ettigim ve sadece hayelimde sahip oldugum bir netbook var rica etsem siz onu tanıtırmısınz o zaman siz söylersenizki iyi ürün daha çok çalışırım ne yapr eder almaya çalışırım.Netbook bu abi tanıtmanı sabırla bekleyecegim ASUS N53JL CORE I5 460M
  • klavyenin ses kalitesi, ışıklı olması ve hd kamera olması çok hoşuma gitti:DD
  • bu cihazın fiyatı ne kadar acaba?

birde arkadaşım sen burda kullanılan kelimeyi eleştiriyosun ama senin nicknamede (öyle değilse bile) türkçe ing karma bişey olmuş gibi duruyor. başkasından beklediğin dikkati sen göstermiyosun gibi geldi bana
  • kışın el ve dizlerimizi ısıtır umarım fiyatıylada içimizi ısıtır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: floydrose

Tasarım olarak Hp laptoplar genelde çok güzel
    ama bilinen bir gerçek Hp = yüksek sıcaklık quadcore olsun core2duo olsun farketmiyor.

Isınan model olur, ısınan marka olmaz
  • bist audyo mu
    bits audyo mu
    :) :)
  • ısınıyor biraz hp birazda i7 dendir ama bn asus n61jq kullanıyorum işlemcimz aynı ekran kartm hD5730 ısıda sıkıntı yok soldan sıcak çıkıyor başka birşey yok ve aynen sessiz..Tawsiye ederm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.