Şimdi Ara

Ninjaların Google Nexus S savaşı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Grafik-Animasyon sanatçısı Patrick Boivin bir kez daha dehasını gösterdi ve Google'ın Nexus S isimli ikinci telefonu için hazırladığı yeni "Ninjalar" videosunu yayınladı. Yaklaşık bir sene kadar önce Google'ın ilk telefonu Nexus One için aralıklarla filme alma (stop-motion) teknolojisini kullanarak hazırladığı özel çalışma ile ses getirmeyi başaran Patrick Boivin, Google için hazırladığı ikinci çalışmada çıtayı biraz daha yukarı taşıyor ve video oynatıcısının da dışına taşan daha interaktif bir çalışmaya imza atmış.

Samsung tarafından Google için hazırlanan Nexus S, sahip olduğu donanım ve yazılım özellikleriyle sınıfındaki iddialı telefonlar arasında yer alıyor. 4-inç Super AMOLED ekrana, 1GHz Hummingbird işlemcisine ve Gingerbread kod adlı Android 2.3 işletim sistemine sahip olan Nexus S, Amerika'da satışa sunulurken ilk önce İngiltere olmak üzere yakın zamanda Avrupa'da da kullanıma sunulması bekleniyor.

Patrick Boivin'in Nexus S video'sunu izlemek için adres; http://www.youtube.com/ninjaunboxing2

• Oha süper
  • Telefonun UNLOCKED versiyonlarinin bile 3G icin TMobile a LOCK li olmasi gibi bir durum olabilir. Tam cozemedim ama BestBuy da NexusS icin destek veren satis temsilcisi olan olan bir yazisma :

2:57 PM Dick:
    Thank You for contacting Best Buy Mobile, my name is Dick. I apologize, but right now we are experiencing very high chat volume. Please ask any questions that you have for me and I will be with you as soon as I can!
    2:57 PM Thomas Broendum:
    I am trying to buy the NExus S online but can not figure out how to buy it without a contract
    2:58 PM Dick:
    We will not carry an unlocked version, they are locked to T-Mobile. I know the press releases say so, but it is very locked to T-Mobile and can not be unlocked. If you want to buy without a plan, add to package, click existing customer, and then replacement phone.
    2:59 PM Thomas Broendum:
    so none of the phones will be unlocked? Even without contract?
    2:59 PM Dick:
    Correct
    3:00 PM Thomas Broendum:
    You should come forward and change all your online posts
    3:00 PM Dick:
    I am sorry about that.
    3:00 PM Dick:
    Are there anymore questions that I can help you with today?
    3:00 PM Thomas Broendum:
    everything from best buy online says no contract option
    3:01 PM Thomas Broendum:
    and unlocked
    3:01 PM Thomas Broendum:
    This id really bad info from your side

Birde AndroidAndme site yoneticilerinden Taylor Kimberly nin soyle bir yorumu var :

All Nexus phones are unlocked, but this version only works with T-Mobile 3G. You can still use it with AT&T, but you are stuck on 2G Edge data.

Arastiriyorum.

• İlk konuşmada cihazların hepsinin T-Mobile'a kitli olarak geleceği söylenmiş kontratsız olsa bile. Basında kilitsiz olduğunun yazılıdığını bildiğini söylemiş ancak herhangi bir Nexus S cihazın kilitidinin açılmasının imkansız olduğunu belirtmiş.

2. açıklamada ise tüm cihazlar kilitsizdir ancak bu versiyonda 3G yalnızca T-Mobile ile çalışır, AT&T ile kullanılabilir ancak yalnızca Edge(2G) yetinmek zorunda kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tisikkirlir Sipirmin -- 16 Aralık 2010; 21:32:24 >
  • AT&Tnin kullanıdıgı 3g bandı farklı ondan çalışmıyor olabilir. Htc Desire'larda ATT de 3g kullanamıyor
  • Gelişmeler onu gösteriyor. Sanırım tamamı simlock sız. Sorunun kaynağı AT&T ve TMobile ın HSPA frekanslarının farklı olması ve NexusS in TMobile ın frekansını destekliyor olması.

Buradan yola çıkarak NexusS AT&T de de kullanılabilir ama ancak 2G ve EDGE olarak.

Bir iki güne AT&T de kullanılabildiğinin teyidi gelir bir yerlerden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.