- x
İş Bankası İnternet Bankacılığı Hakkında
41 Cevap9562 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 19:06:50 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

iş bankası internet bankasını kullanabilmek için sanırım şubeye gidip interaktif başvuru formu doldurmamız gerekiyormuş,bu şart mı bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 19:18:16 

ben hiç şubeden bişe yapmadım.ilk girişim netten şifremi belirledim kullanıyorum hocam.fakat havale eft yapamıyorum onlar için talimat verilmesi gerekiyormuş ama üşeniyorum şubeye gitmeye

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...

529 Mesaj
16 Aralık 2010; 19:24:47 

Hesap açılırken internet şubesi üzerinden her türlü işlemi yapabilmek istiyorum seçeneğini işaretlemeniz gerekiyordu formda. Eğer yapmadıysanız, 444 02 02'den sözlü onay ile yapılabiliyor diye hatırlıyorum.

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 19:49:02 

valla kartı alırken direk verdiler hiç bişey işaretlemedim.Şubeye bi gidip sorayım telefondan yapmıyorlarmış sitelerinde yazıyor.Peki yougivemefever internet şubesinde limit arttırma talebiyle ilgili bir bölüm var mı?

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 19:52:27 

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

valla kartı alırken direk verdiler hiç bişey işaretlemedim.Şubeye bi gidip sorayım telefondan yapmıyorlarmış sitelerinde yazıyor.Peki yougivemefever internet şubesinde limit arttırma talebiyle ilgili bir bölüm var mı?

hocam şubeye gitmene gerek yok kredi kartı dönem hareketleri,kalan taksitli borçları vs görmek için hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsin fakat havale ve eft yapamazsın.iş bankası sitesine gir sağ üstten anında şifreye gir.2 şifre belirleyeceksin gerekli bilgileri doldurup bide bankaya verdiğin telefon numarasına akıllı şifre gelecek her girişinde.

diğer sorununa da gelirsek evet internet şubesi başvurular ürünler bölümünden limit arttırma talebinde bulunabiliyorsun ben yapmıştım 1 hafta sonra limitim arttırıldı.

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 20:03:06 

ben sadece müşteri nomu giriyorum giriş kısmından ilk girişte şifre istemiyormuş hep hata alıyor bi de dediğini deneyeyim teşekkürler.

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 20:06:39 

quote:

ben sadece müşteri nomu giriyorum giriş kısmından ilk girişte şifre istemiyormuş hep hata alıyor bi de dediğini deneyeyim teşekkürler.

anında şifreden dene hocam yapamazsan pm at.

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 20:06:49 

yok ya senin dediğin yerden girince lütfen bilgilerinizi kontrol ediniz diyor halbuki bütün bilgilerim doğru ama birşey sorucam benim hesap özetimde yer alan interaktif müşteri numaramı giriyorum.Bu interaktif müşteri nosuyla oradaki müşteri nosu aynı mı onu bilmiyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Aralık 2010; 20:12:02 

şubeye git açtır tüm işlere

ayrıca eger telefonunda java destegi yoksa

eft havale için talimatsız işlemede açtırman lazım

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 20:17:08 

sitelerinde müşteri değilseniz şubeye gelin int.bankacılık sözleşmesini imzalayın diyor.Ben ilk kez giriş yapmak istiyorum.Müşteri numaram belli,zaten cep numaramda belli ama hala hata diyor müşteri hizmetlerine mail attım olmazsa ararım şubeye gitmeye gerek yokmuş da ben niye hata alıyorum anlamadım:S

97 Mesaj
16 Aralık 2010; 20:18:08 

hiç tavsiye etmiyom
girişte şifre password telefon kodu gibi bir sürü cart curt istiyor
ve şifreyi her ay yenilemek zorundasın
artık hangi şifrei kullandığımı unutmaya başladım.

gözlerimden yaşlar aksa

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 20:52:27 

quote:

sitelerinde müşteri değilseniz şubeye gelin int.bankacılık sözleşmesini imzalayın diyor.Ben ilk kez giriş yapmak istiyorum.Müşteri numaram belli,zaten cep numaramda belli ama hala hata diyor müşteri hizmetlerine mail attım olmazsa ararım şubeye gitmeye gerek yokmuş da ben niye hata alıyorum anlamadım:S

bankamatik kartının üstünde yazan müşteri numarasını yazacaksın hocam.

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 22:14:50 

quote:

Orijinalden alıntı: yougivemefever

bankamatik kartının üstünde yazan müşteri numarasını yazacaksın hocam.

bende bankamatik kartı yok kredi kartı var işte üniversiteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 22:20:26 

quote:

bende bankamatik kartı yok kredi kartı var işte üniversiteli

bana bankamatik kartı da verildi de hocam neyse hesap ekstrende yazan doğrudur zaten.

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 22:55:47 

ben vadesiz hesabıma da kredi kartıyla giriyorum yani 2si 1 arada sitelerinde okuduğum kadarıyla ilk olarak interaktif bankacılık talimatı veriliyormuş şubeye yarın gideyim de garanti olsun.Senin de işte üniversiteli mi kartın peki şuan ki limitin ne hocam? bu arada pm atılmıyor sana gizli sanırım

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 23:02:29 

quote:

ben vadesiz hesabıma da kredi kartıyla giriyorum yani 2si 1 arada sitelerinde okuduğum kadarıyla ilk olarak interaktif bankacılık talimatı veriliyormuş şubeye yarın gideyim de garanti olsun.Senin de işte üniversiteli mi kartın peki şuan ki limitin ne hocam? bu arada pm atılmıyor sana gizli sanırım

Bilmiyordum hocam pm atılmadığını gizli de değil ama hayret.

bu arada evet kredi kartını atm'ye takınca bende de solda vadesiz hesap görünüyor oradan paramı çekebiliyorum ama nedense bankamatik kartı da vermişler.her neyse hocam benim de işte üniversiteli hocam limitim 300 dü internet şubesinden 500 yaptım.

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 23:12:08 

evet hocam bende de 300 şuan yarın gidipte bi halledeyim şu işi kal sağlıcakla teşekkür ederim ayrıca

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 23:15:01 

quote:

evet hocam bende de 300 şuan yarın gidipte bi halledeyim şu işi kal sağlıcakla teşekkür ederim ayrıca

rica ederim hocam benim için de havale ve eft talimatı için illa şubeye gitmem mi gerekiyor müşteri hizmetlerini arayıp halledemiyorum sorar mısın?

261 Mesaj
16 Aralık 2010; 23:31:59 

hocam sorarım tabi yarın haber veririm bu konuda sana ;) ben de gideyim tam yetkileri mi açın ulen diyeyim:D

1442 Mesaj
16 Aralık 2010; 23:33:19 

quote:

hocam sorarım tabi yarın haber veririm bu konuda sana ;) ben de gideyim tam yetkileri mi açın ulen diyeyim:D

evet hocam açtır internet şubesi candır canandır pc başında herşeyimi hallediyorum

261 Mesaj
17 Aralık 2010; 13:15:32 

quote:

evet hocam açtır internet şubesi candır canandır pc başında herşeyimi hallediyorum

bugun gittim açtırdım ama daha aktif olmadı sanırım :D bu arada tam yetki için şubeye gitmek gerekiyormuş

1442 Mesaj
17 Aralık 2010; 13:27:29 

quote:

bugun gittim açtırdım ama daha aktif olmadı sanırım :D bu arada tam yetki için şubeye gitmek gerekiyormuş

tüh yav neyse hocam senin de hayırlı olsun güle güle kullan bi problemin olursa pm at.

261 Mesaj
17 Aralık 2010; 13:46:04 

quote:

tüh yav neyse hocam senin de hayırlı olsun güle güle kullan bi problemin olursa pm at.

hocam pm attımda aklıma bir soru daha takıldı internet şubesinden maxinet(3d) başvurusu yapabiliyor muyuz?:)

1442 Mesaj
17 Aralık 2010; 13:53:21 

quote:

hocam pm attımda aklıma bir soru daha takıldı internet şubesinden maxinet(3d) başvurusu yapabiliyor muyuz?:)

bilmiyorum hocam ben maxinet'i kullanmıyorum.sanal kartı kullanıyorum ne farkı var ki?

318 Mesaj
17 Aralık 2010; 14:05:49 

Geçen sene bende epey uğraşmıştım. Şubeye gidip açtırdım. İnternet üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmek için verdiğin form işleme girince maxinet ten kullanıcı adı ve şifre oluşturman lazım. ( acil gg dan alışveriş yapmam lazımdı bende sabırsızlanıp kaç kere denemiştim. Hep maxinet engeline takılmıştım )

müşteri numaranı, parolanı, şifreni ( 3 haftada bir yenisini yapman gerekiyor ve en son 3 kullandığın parola ile aynı olmaması gerekiyo) maxinet kullanıcı adını, şifreni falan sağlam biryere yaz kaybolmasın birde internetten alışverişlerde kredi kartı kullanma konusunda tereddütlü isen kredi kartına sanal kart bağla, ona limit aktararak alışveriş yap

261 Mesaj
17 Aralık 2010; 14:43:49 

quote:

bilmiyorum hocam ben maxinet'i kullanmıyorum.sanal kartı kullanıyorum ne farkı var ki?

maxinette ayrı bir şifre giriyosun bu zamana kadar online alışverişlerde hiç maxinet kullanmadım bende şube açılsın onu da yapayım bazı siteler 3d güvenlik harici alışveriş yaptırmıyorda ondan yapacam maxineti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 17 Aralık 2010; 14:54:28 >

261 Mesaj
17 Aralık 2010; 14:45:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Bimba
Geçen sene bende epey uğraşmıştım. Şubeye gidip açtırdım. İnternet üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmek için verdiğin form işleme girince maxinet ten kullanıcı adı ve şifre oluşturman lazım. ( acil gg dan alışveriş yapmam lazımdı bende sabırsızlanıp kaç kere denemiştim. Hep maxinet engeline takılmıştım )

müşteri numaranı, parolanı, şifreni ( 3 haftada bir yenisini yapman gerekiyor ve en son 3 kullandığın parola ile aynı olmaması gerekiyo) maxinet kullanıcı adını, şifreni falan sağlam biryere yaz kaybolmasın birde internetten alışverişlerde kredi kartı kullanma konusunda tereddütlü isen kredi kartına sanal kart bağla, ona limit aktararak alışveriş yap

peki o şifreyi değiştirmessek ne oluyor? yada 3 hafta dolunca sistem bizi uyarıyor mu ben zaman tarih tutmamda :D bu arada bu sabah 9.30 gibi yaptım işlemi ama form falan yoktu kimliğimi aldı sordu tüm işlemler olsun mu diye son olarak imza attım bu kadar hala bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 17 Aralık 2010; 14:55:44 >

318 Mesaj
17 Aralık 2010; 15:37:01 

quote:

peki o şifreyi değiştirmessek ne oluyor? yada 3 hafta dolunca sistem bizi uyarıyor mu ben zaman tarih tutmamda :D bu arada bu sabah 9.30 gibi yaptım işlemi ama form falan yoktu kimliğimi aldı sordu tüm işlemler olsun mu diye son olarak imza attım bu kadar hala bekliyorum

Evet sistem uyarıyor yeni şifrenizi oluşturun diyerek. Son belirlediğin 3 şifreden birini tekrar yapayım dersen olmuyor. 4. seferde tekrar ilk belirlediğin şifreye dönebilirsin tabi. Ama insan ister istemez karıştırıyor, ondan demiştim bir yerlere not almak iyi oluyor diye

261 Mesaj
17 Aralık 2010; 15:42:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Bimba

Evet sistem uyarıyor yeni şifrenizi oluşturun diyerek. Son belirlediğin 3 şifreden birini tekrar yapayım dersen olmuyor. 4. seferde tekrar ilk belirlediğin şifreye dönebilirsin tabi. Ama insan ister istemez karıştırıyor, ondan demiştim bir yerlere not almak iyi oluyor diye

o kadar güvenlikli bir banka ki kullanıcısı bile giremiyor :D:D

8326 Mesaj
17 Aralık 2010; 15:50:57 

2 aydır düzenli olarak ipod touch tan da bilgisayarımdan da giriş yapıyorum iş bankasına gerçekten çok güzel..
cep telefonuma mesaj falan gelmiyor.daha doğrusu cep telefonuna gerek kalmıyor.tek kullanımlık şifreyi ipod dan hemen alıyorum.iş bankası apps si ile..
bu yüzden oldukça kolay.

36 Mesaj
17 Aralık 2010; 16:17:03 

Hocam bu işlemi gişeden mi açtırdın yoksa bireysel müşteri temsilcisinden mi ona göre arkadaşı arayacağım.
Benim de kapalıymış işbankası internet şubesi parasal işlemlere açtıralım bakalım.

261 Mesaj
17 Aralık 2010; 16:57:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan10
Hocam bu işlemi gişeden mi açtırdın yoksa bireysel müşteri temsilcisinden mi ona göre arkadaşı arayacağım.
Benim de kapalıymış işbankası internet şubesi parasal işlemlere açtıralım bakalım.

müşteri temsilcisinden açılıyor kimliğini istiyor belge olarakta karta gerek olmuyor hocam

1400 Mesaj
25 Aralık 2010; 21:41:57 

internet bankacılığına girerken
güvenli kipte girmek daha güvenli olmaz mı

261 Mesaj
26 Aralık 2010; 15:30:38 

aksine daha güvensiz olur hocam

1494 Mesaj
26 Aralık 2010; 15:31:44 

hayatımda gördüğüm en kötü internt bankacılıgı İş bankasınındır.

1400 Mesaj
31 Aralık 2010; 9:25:16 

cep bankacılığı nasıl internet bankacılığına göre daha mı güvenlidir bunu bütün bankalar için soruyorum

518 Mesaj
31 Aralık 2010; 9:42:32 

beyler bende giremiyorum netten şifre istediğimde tel sisteme kayıtlı değil diyor.
ayrıca müşteri numarasını yenileme olayı diye bişey yok sadece girmek istediğinde tele mobil kodu gönderiyolar güvenlik için oda.

bendemi bankaya gidip açtırcam bunu bana başvuru yaparken sormadılarda onu..

761 Mesaj
31 Aralık 2010; 9:46:57 

ben kullanıyorum memnunum sorun yok ...

261 Mesaj
31 Aralık 2010; 12:06:12 

telefonunuzu bankamatik yada şubeden yenilemeniz gerekiyor arkadaşlar

518 Mesaj
31 Aralık 2010; 12:09:09 

quote:

telefonunuzu bankamatik yada şubeden yenilemeniz gerekiyor arkadaşlar

hacı baksana bir.

ben yeni şubeden yaptırdım ama adamın verdiği geçici şifreyle yine girmiyor şifre belirleyin diyor.

cep numarasınıda yaptırdım ama sisteme adam akşama doğru geçer dedi.? ne zaman geçer akşam mı ? hemen geçiyor mu yoksa ?

+ bu cep kayıt etmeyi bankamatikten de yapabiliyoz mu eğer ki akşama olmazsa ve cep noyu kayıt edince anında şifreden pw gönderiyolar girebiliyoruz?

261 Mesaj
31 Aralık 2010; 12:30:01 

gladyo38 hacı valla bende şubeden açtırmıştım gidip ama internet şubesi tam 1 hafta sonra kullanıma açıldı.Senin hesabın interaktif bankacılığa açıldıysa isbank.com.tr den anında şifre kısmından alabilirsin. Müşteri no ve cep nonu girip

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Aralık 2011; 17:19:43 

java - android telefonun varsa rahatsın direk net bağlantısı gerekmeden tek kullanımlık şifre alıyon internet subeye müşteri nonla birlikte giriyon çat herşey karşında
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İş Bankası İnternet Bankacılığı Hakkında
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516