Şimdi Ara

Philips'den 23-inç boyutunda Full HD LED monitör: Brilliance 234CL2SB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Philips bugün yaptığı bir açıklamayla Brilliance markalı yeni 23-inç monitörünü duyurdu. 234CL2SB kod adını taşıyan W-LED backlit tabanlı monitör, Full HD formunda olup 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünü destekliyor. Açıklanan teknik özellik bilgilerine göre 2ms tepki süresine, 250 cd/m2 parlaklık seviyesinde ve 20,000,000:1 dinamik karşıtlık oranına sahip olan monitör, SmartImage görüntü iyileştirme teknolojisini de destekliyor.

İnce ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekecek gibi görünen Brilliance 234CL2SB, görüntü aktarımı için D-Sub ve HDMI konnektörlerini kullanıyor. Güç tüketim değeri 24 Watt olan Philips Brilliance 234CL2SB, yurt dışında 225 Avro seviyesinden kullanıma sunuyor.

• 23.6 ise alinir..
  • 20,000,000:1 dinamik oranıyla ortalıgı dagıtmış ama yurt dışında 225 Avro ise TR kim bilir kaça gelir.
  • biz nedense bu fiyatları hiç göremiyoruz. kafamıza yurt dışından alın bilgisi resmen empoze edliyor. bu defada garanti sıkıntısı çıkıyor. sahip olalım derken her defasında helak oluyoruz.
  • Birde 16:10 formatınday güzel olur ben 220cw kullanıyorum vede çok memnunum.
  • Tr'de 700-800tl arası fiyata alabiliriz. Backlit yeni bir tekn. sonuçta fiyatlar yüksek olacaktır.%120 daha falza renk sunuyormuş.
    lcd ile led arasındaki renk farklığı çok dikkatli bakınca farkediliyor.Backlit nasıl olacak acaba?
  • bu haberi 23 inc led monitorden okuyorum full hd 16:9 gayet güzel film olsun oyun olsun makine sağlamsa sorun yok
  • philips ekran olayında aştı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.