Şimdi Ara

Renault Kangoo 1.9 D Express Comfort NasılAraç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
17.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renault Kangoo 1.9 D Express Comfort Almayı Düşünüyorum Sizce Nasıl Araç Alınır Mı ?

2003 Model Klimalı Buldum Bitane Almayı Düşünüyorum

Araç hakkında bilgisi olanlar yada kullananlar bilgi verebilir mi ?

• 1,9 kangoo tavsiye editmem bi kangoo sahibi olarak. 1*2 lira fazla verin 2004 dCi alın daha rahat edersiniz.
  • 1.5 alırsan daha iyi edersin
  • Peki 1.9 ve 1.5 DCi Ne Farkı Var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkes -- 16 Aralık 2010; 23:17:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvolkanki

KARDEŞİM benim aracı satmamın nedeni asında arabam cok temiz AMA ben enginarcılık yaptıgım için aracımı satıp yamyonet almak.

1.9 D Express Comfort cok az yakıt yakar dizel ama 1.5 leri sorarsan mozotu cok yakar ben sana tavsiyem

1.9 D Express Comfort walla kendi aracım diye demiyorum yakıtta cok fena cimridir herkeze kısmet olmaz
    bide kamyonet degil binegk geçiyor köprülerden geçer
    sana telefonomu ve msnmi vereyim ara görüşelim
    TEL:05426673540
    MSN:b-lenkocak@hotmail.com

bu aşagıdaki lingk adresinden gir bak bu ilan benim araçtır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-renault-kangoo-sahibinden-binek-otomobil-37620346/detay?#

bak buda resmi bakmak istersen bak gör temiz bi araç

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

Arkadaşım. Dediğinin tam tersi olmasın sakın. Kangolar daha önce 1.9 idi. Fakat çok yaktığı konusunda şikayetler oldu. Hatta bir tane de benim akrabamda vardı. Adam her zaman çok yakıyor diye şikayet ederdi. Sattı, kurtuldu.

Renault daha sonra bu arabalara şikayetler sebebiyle 1.5 DCI motorlar koydu. Bugün bile hala bu motorları koymaya devam ediyor. Çünkü çok ekonomik bir motor DCI.

• 1.9 lar 80binde bitiyor gibi bir söylenti vardı..Uzak dur derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.