Şimdi Ara

Zalman Full Tower formundaki yeni kasa modeli GS1200'ü detaylandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kasa ve soğutucu çözümleriyle tanınan Zalman, önümüzdeki yıl için hazırladığı full tower formundaki yeni kasa modeli GS1200'ü detaylandırdı. Daha önce piyasaya sürülen GS1000 modelinin yerine konumlandırılan yeni model, agresif tasarım çizgileri ve tamamı Siyah olan iddialı görünümü ile dikkatleri üzerine çekmekte sıkıntı yaşamayacak gibi görünüyor.

Dört adet 5.25-inç sürücü yuvasına sahip olan kasa, geniş iç hacmi sayesinde yeni nesil anakart ve ekran kartlarıyla uyum konusunda sıkıntı yaşatmayacak gibi görünüyor. Giriş-Çıkış panelinde bir adet USB 3.0, üç adet USB 2.0, bir adet eSATA ve iki adet ses konnektörüne yer verilen kasanın bir diğer dikkat çekici özelliği ise sahip olduğu disk istasyonu.

Kasa üzerine yerleştirilen sabit disk istasyonu sayesinde, dahili sürücüleri harici depolama kaynağı olarak kullanabilmek mümkün kılınıyor. İkisi öne ve birisi yana konumlandırılan üç adet fanla gelen Zalman GS1200, aynı zamanda özel olarak tasarlanan fanlı ön paneli sayesinde sabit disklerin hızlı bir şekilde kurulup çıkarılabilmesine olanak tanıyor.

Zalman tarafından CES 2011 fuarıyla aynı günlerde lanse edilmesi beklenen GS1200 model isimli yeni kasanın nihai çıkış tarihi ve son kullanıcı satış fiyatı ise açıklanmadı.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Zalman'dan full tower formunda yeni kasa: GS1200

• içini de görseydik iyiydi...
  • Önceki modelin fiyatı çok uçuktu hatırladıgım kadarıyla , ürünün kalitesi fotoğraflardan taşıyor ama ciddi pahalı olacaktır.
  • Kasayı çok beğendim herşey yerli yerinde Zalman yapmış yapacağını çok güzel
  • Kasa harika ya...
  • Breh, breh, breh.Haf X alacaktım, şimdi bu çıktı ortaya, çıkış tarihi ve fiyatı bile belli değil henüz ama çok güzel bir kasa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Aralık 2010; 11:03:29 >
  • dizaynı iyi yapmışlar.. hoşuma gitti ama parası okadar hoşumuza gitmeye bilir.
  • Benim aklım hâlâ GS100T modelinde kaldı. Gelse de alsak...
  • Zalman imzalı hoş 1 kasa ,fiyat olarak iyi niyetli 1 tahmin 500$ yakın olar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 16 Aralık 2010; 12:42:27 >
  • gerçekten mükemmel görünüyor... özellikle disk istasyonlarını çok kullanışlı buluyorum...
  • Sanki gelcekten kopup gelmiş gibi :D
  • Kasa çok güzel görünüyor.

Disk istasyonu olması ise ayrı bir güzel detay olmuş
  • Olay budur fiyatıda iyi olursa talep bayağı bir olur gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt
    zalman caselerın fiyatları yüksek olur fakat..
    kaliteli caseler yaparlar buda onlardan biri case gerçekten çok iyi görünüyor...

"Case" nedir Allah aşkına? Nasıl bir Türkçe kullanımınız var utandım vallahi...

Kasaya gelirsek Zalman her zamanki Zalman işte; kaliteli ve kullanışlı. Biraz da pahalı :)
  • GS1000 deki kullanım kolaylığınının yanına daha efektif bir kablo gizleme yöntemi de kattılarsa iş yapabilecek bir kasa.
    En büyük eksiklik olan ön paneldeki fan sorunu da giderilmiş
  • İç yapısını, fiyat ve soğutma performansını görmek lazım, Haf X alacam sanırım, tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar...
  • maşallah kasa baya kaliteli ve ayrıca fiyatı da bir o kadar tuzlu olucak gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUZz

quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt
    zalman caselerın fiyatları yüksek olur fakat..
    kaliteli caseler yaparlar buda onlardan biri case gerçekten çok iyi görünüyor...

"Case" nedir Allah aşkına? Nasıl bir Türkçe kullanımınız var utandım vallahi...

Kasaya gelirsek Zalman her zamanki Zalman işte; kaliteli ve kullanışlı. Biraz da pahalı :)

"Case" yazısını görünce ben yazacaktım son anda bu yorumu görünce onay vermeden geçemedim.

• Gayet güzel kasa. Fiyatlandırması çok yüksek olmazsa tercih edilebilir.
  • kasa güzel fakat ön panel biraz kaba olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.