info@xxxxx.com şeklindeki adreslere nasıl mail atacağız?
4 Cevap623 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

92 Mesaj
15 Aralık 2010; 14:32:29 

evt arkadaşlar bu tür mail adresi olan kişilere nasıl mail atacaz? sürekli hata veriyor.

SEVİYORUM DİYORUM AYIRMAYA ÇALIŞIYOLAR

287 Mesaj
15 Aralık 2010; 14:34:30 

neden acaba öyle bi mail olmadığından olmasın

377 Mesaj
15 Aralık 2010; 14:36:11 

mailini acicaksin kime kismina yazıcaksın o adresi atıcaksın bunda bu kadar zor bişi yok

[Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı

92 Mesaj
15 Aralık 2010; 14:36:19 

Yok kardeş bütün info@......com uzantılı adreslere mail attım hepsinden aynı yanıt geldi failure filan diyo gitmiyor yani mail.

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

aynen bu mail geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrictionStirWelding -- 16 Aralık 2010; 14:37:39 >

SEVİYORUM DİYORUM AYIRMAYA ÇALIŞIYOLAR

377 Mesaj
15 Aralık 2010; 14:43:43 

üstüne tıkla microsoft outluk ile atmayı dene birdfe

[Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » info@xxxxx.com şeklindeki adreslere nasıl mail atacağız?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172