- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
INTERNET DOWNLOAD MANAGER serial numarası arıyorum lütfen yardım edermısınız
2 Cevap3711 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

42 Mesaj
14 Aralık 2010; 19:33:45 

Arkadaslar cıldırmak uzereyım. Idm 6.03 sürüm kullanıyorum ama programı acarken seri numara ıstıyor... Crack yapmaya yetkim olmadıgı ıcın yapamıyorum admınstrator sıfresını bıulmıyorum cunku.. Allah rızası ıcın dıyorum bana serı numara verırmısınız arkadaslar lutfen gunlerdır ugrasıyorum delırcem :(

8362 Mesaj
14 Aralık 2010; 19:54:12 

http://forum.donanimhaber.com/m_4473837/tm.htm

2- Donanım Haber ailesi, yasalara saygılı yapısıyla kendi alanında Türkiye'deki nadir ve en saygın sitelerden biridir. Yasal olmayan; konu başlıkları ve içeriğe sahip mesajlar, serial, crack, ya da full program şeklinde istekler, ilaç, aspirin vb. şekilde olan üstü kapalı imalar, her türlü şifreli yayının çözümünde kullanılan programlar trojan,, keylooger vb. programlar, crack kullanımları ile ilgili sorular, çözüm yolları, lisans gerektiren işletim istemi link talepleri, paylaşım programları link talep, paylaşım ve sorunları (emule, limewire, bearshare vs.), ücretli indirme sitelerindeki sınırları kaldırmaya yönelik program paylaşım, tanıtım ve yardımları kesinlikle; link verme ya da özel mesaj şekliyle yapılmış olsa dahi yasaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 14 Aralık 2010; 19:56:14 >

584 Mesaj
14 Aralık 2010; 20:07:57 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » INTERNET DOWNLOAD MANAGER serial numarası arıyorum lütfen yardım edermısınız
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.277