Şimdi Ara

Crytek'in Yeni Oyunu Warface'in İlk Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
        Bugünlerde herkesin gözü Crysis'te ama bu oyun Crytek'in hazırladığı tek FPS değil. Crytek'in Kore ofisi de bir yandan Warface'i hazırlıyor. Online oyun pazarı düşünülerek geliştirilen oyunumuzun ilk videosu ortaya çıktı.

Online olarak ücretsiz oynanabilecek olan Warface, stüdyo için büyük bir adım olarak nitelendiriliyor. Crytek ve Tencent'in geliştirme aşamasında ortaklık kurduğu oyunun özellikle Asya pazarında büyük ilgi görmesi için çalışmalar yapılıyor. Tencent'in Çin'in en büyük online oyun operatörü olduğunu göz önüne alırsak Crytek'in amacının büyüklüğünü de anlamış oluyoruz. 

Cryengine 3'ü kullanan Warface'in ilk videosuna baktığımızda bir ücretsiz online (free-to-play) oyun için oldukça kaliteli grafiklere sahip olduğunu görüyoruz. Üstelik çatışma sahneleri de çok sıkı görünüyor.

Warface'in pre-alpha aşamasından görüntülerin bulunduğu ilk videosunu http://buradan izleyebilirsiniz.

• Sanırım hâlâ geliştirilme aşamasında grafikler şuan ki Crysis 2 görüntülerinin yanından geçemez. Ama bekleyip göreceğiz.
  • bedavaya göre iyidir.
  • videoda tencent games yazıyor,burda tescent diye yazılmış.

video ve oyun oldukça güzel eğlenceli olacaktır oynanış zevkli
  • ubuntu kullanıyorum ve bolumsonucanavari.com'a girince mobile.bolumsonucanavari.com'a yönlendiriyor. ve mobile.bolumsonucanavari.com'da da videoları izleyemiyorum. acil bir şey yapın kaç aydır böyle bu.
  • Ubuntu'da böyle hatalar oluyor. En yakın zamanda Subuntu'ya geçiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.