IDM yarım kalan indirmeyi nasıl devam ettirebilirim?
9 Cevap8721 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

99 Mesaj
13 Aralık 2010; 18:15:11 

merhaba.

idm ile 6.31 gb büyüklüğünde dead rising 2 oyununu indirmek için bilgisayarı sabahtan açık bırakıp öyle dışarı çıkmıştım. akşam geldiğimde bilgisayar kitlenmiş haldeydikapatıp açtım idm listesi boş ama indirme tamamlanmamış. idm nin temp klasörüne baktım aşağıdaki resimde görünen dosyalar var toplam boyutu 5.42 gb.
şimdi oyunu komple baştan mı indirmem gerekir yoksa yapılabilecek birşey varmıdır?

yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhizarcioglu -- 13 Aralık 2010; 18:27:40 >

alış referanslarım:
-kardanadams isimli üyeden "assasins creed 4 ikinci hak"
-kartal1903_55 isimli üyeden "battlefield 4 ikinci hak"
-Erciyex isimli üyeden "Killzone3 Sharp Shooter Paketi"

33 Mesaj
13 Aralık 2010; 19:09:40 

"C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\IDM\DwnlData\kullanıcı adı" klasörün içindekileri başka bir yere kopyala; oyunu tekrar indirmeye (sıfırdan) başla ve durdur; biraz önce kopyaladığın yerdekilerin hepsini tekrar geri kopyala. Durdurduğun downloadı tekrar devam ettir

99 Mesaj
13 Aralık 2010; 21:20:06 

quote:

Orijinalden alıntı: 2krones

"C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\IDM\DwnlData\kullanıcı adı" klasörün içindekileri başka bir yere kopyala; oyunu tekrar indirmeye (sıfırdan) başla ve durdur; biraz önce kopyaladığın yerdekilerin hepsini tekrar geri kopyala. Durdurduğun downloadı tekrar devam ettir

hocam çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım %86dan devam ediyor indirmeye:D
tekrar çok teşekkür ederim.

alış referanslarım:
-kardanadams isimli üyeden "assasins creed 4 ikinci hak"
-kartal1903_55 isimli üyeden "battlefield 4 ikinci hak"
-Erciyex isimli üyeden "Killzone3 Sharp Shooter Paketi"

1 Mesaj
21 Ekim 2011; 2:15:49 

başka bir yöntem kendi icadım olduğunu sanıyodum ama deilmiş...idm den yüklediğiniz bir dosya yarıda kaldı yada tam yarıda deilde %99 da (elektrik kesintisi veya bazı sitelerin dinamik url aktivasyonu) hemen indirmek istediğiniz dosyayı içeren sitenin adresini tekrar giriyoruz (hatırlamıyorsanız ctrl h ile geçmişten bakarak) sonra video açıldıktan sonra gelen idm tuşlarından daha sonra indire tıklıyoruz, sonra idmde yarıda kalmış olan dosyanın ilerlemesine dur dedikten sonra az evvel daha sonra yükle dediğiz idm yüklemesine çift tıklayıp adres yazan yeri kopyalıyoruz. son olarakta yarıda kalan indirmemizin adres satırına bunu yapıştırıyoruz ve devam ete tıklıyoruz.

13 Mesaj
15 Kasım 2012; 12:27:10 

quote:

Kardeş senin bokunu yiyim ben lan oldu uçuyorum havalarda... hea :D

186 Mesaj
15 Kasım 2012; 15:12:43 

ha ha ha :D

Satılık Steam Hesabı ( L4D, The Orange Box, CS:Source , HL2:Deathmatch, HL:Source ) - Nakit 50 TL
http://forum.donanimhaber.com/m_47262005/tm.htm

26 Mesaj
20 Aralık 2012; 0:01:22 

quote:

Orijinalden alıntı: furkan03

başka bir yöntem kendi icadım olduğunu sanıyodum ama deilmiş...idm den yüklediğiniz bir dosya yarıda kaldı yada tam yarıda deilde %99 da (elektrik kesintisi veya bazı sitelerin dinamik url aktivasyonu) hemen indirmek istediğiniz dosyayı içeren sitenin adresini tekrar giriyoruz (hatırlamıyorsanız ctrl h ile geçmişten bakarak) sonra video açıldıktan sonra gelen idm tuşlarından daha sonra indire tıklıyoruz, sonra idmde yarıda kalmış olan dosyanın ilerlemesine dur dedikten sonra az evvel daha sonra yükle dediğiz idm yüklemesine çift tıklayıp adres yazan yeri kopyalıyoruz. son olarakta yarıda kalan indirmemizin adres satırına bunu yapıştırıyoruz ve devam ete tıklıyoruz.

valla ne diyeyim.tek kelime ile süpperr.%89 de kalan 8 gb lik 3d film heba olmuştu.sayenizde kurtardım gitmekten.teşekkürler furkan

150 Mesaj
24 Aralık 2013; 13:12:32 

ya konuyu tekrar hort etmek gibi olmasın ama ben bir 250 mb lık dosya indiriyordum 200 mb pc kendi kendine restart attı. sonra ben chrome indirme geçmişinden yarıda kesilen dosyayı kaldır dedim sildi. tekrar nasıl getirtçem şimdi o dosyayı tek dosya halinde iniyordu of kotalıyım bir de enayi gibi hissediyorum kendimi :(a

Bu mesajda bahsedilenler: safran_d

280 Mesaj
24 Aralık 2013; 17:55:57 

quote:

Orijinalden alıntı: hhizarcioglu

quote:

hocam çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım %86dan devam ediyor indirmeye:D
tekrar çok teşekkür ederim.

Mokunu yiyem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

262 Mesaj
24 Aralık 2013; 18:07:19 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » IDM yarım kalan indirmeyi nasıl devam ettirebilirim?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.125