- x
Musluktan su çok az akıyor.nasıl çözebilirim?
14 Cevap5560 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1133 Mesaj
13 Aralık 2010; 16:08:42 

Birden musluktan çok az akmaya başladı basit ve etkili bir çözüm arıyorum.musluğu değiştirmenin dışında.bir yerde tıkanma olabilir diyedüşünüyorum ama nasıl çözebilirim bilmiyorum.suyun aktığı ağızda tıknamanın olduğunu düşünüyorum.tavsiyeleriniz?

AHMAK İNSAN,BİR ETEK DOLUSU PARA VERİP TE,ŞEYTANDAN DERT SATIN ALIR.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Aralık 2010; 16:29:19 

Musluğun ağzında olan sökülüp takılan bir kısım var oraya pislik gelmiştir
Elinlee çevirerek açmayı dene gücün yetmezse pense gibi bir şey bul
0

673 Mesaj
13 Aralık 2010; 17:15:08 

Kapı önündeki vanayı biraz daha aç yada üstteki bir arkadaşın dediği gibi muslukta kir birikmiş olabilir.Vanada arıtma varsa o da bir süre sonra suyun akışını yavaşlatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svs07 -- 13 Aralık 2010; 17:16:04 >

1700 Mesaj
13 Aralık 2010; 17:15:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ekremdumanli

Birden musluktan çok az akmaya başladı basit ve etkili bir çözüm arıyorum.musluğu değiştirmenin dışında.bir yerde tıkanma olabilir diyedüşünüyorum ama nasıl çözebilirim bilmiyorum.suyun aktığı ağızda tıknamanın olduğunu düşünüyorum.tavsiyeleriniz?

muslukçuya git derim.

New York Knicks

1516 Mesaj
13 Aralık 2010; 17:22:54 

borunun açık havayla temas eden bir yerleri varsa donmuştur ufak bir ısıtıcıyla halledebilirsin..

Herkesin bir feyki var, durur içerisinde..
99*100/8,94KB

1133 Mesaj
14 Aralık 2010; 12:19:27 

Değerli arkdaşlar,burası bilmediğimiz yada bildiklerimizi paylaştığımız birbimizi aile olarak kabul ettiğimiz bir forum,daha doğrusu ben böyle görüyorum ama bunu tam idrak edememiş arkdaşlarda var onların yeterince olgunlaşamadıklarına veriyorum.resimli olarak anlatan arkdaşa sonsuz şükranlarımı sunuyorum.elle değilde pense iel açıp halletmeye çalışıcam büyük ihtimal ağzında birikmiş olan pislikten kaynaklanıyor ama nasıl yapacağımı bilemiyordum bana çok büyük yardım ettin sağol arkdaşım.

AHMAK İNSAN,BİR ETEK DOLUSU PARA VERİP TE,ŞEYTANDAN DERT SATIN ALIR.

1874 Mesaj
14 Aralık 2010; 12:40:11 

bizim burda da musluklara su tazyikli gelmiyor, hatta bazen kesiliyor. (çatı katı) Onu nasıl çözeceğiz?

4467 Mesaj
14 Aralık 2010; 12:40:33 

Sular kesilmiş olabilir. Boruda kalan suyu kullanıyor olabilirsin. 10-15 dk tamamen açık bırak musluğu eğer hala aynı şiddette su akıyorsa sular kesilmemiştir

Başka bişey gelmedi aklıma

Edit : Nickten hatırladım Bursa-İstanbul arası gidecektin n'oldu gidebildiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xFeeL -- 14 Aralık 2010; 12:41:36 >

1463 Mesaj
14 Aralık 2010; 12:45:54 

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

bizim burda da musluklara su tazyikli gelmiyor, hatta bazen kesiliyor. (çatı katı) Onu nasıl çözeceğiz?

Kendinize su deposu alacaksınız çatıya. Depoyada su motoru ( tam adını hatırlayamadım ) takacaksınız sorun çözülecek...

1874 Mesaj
14 Aralık 2010; 12:48:29 

quote:

Orijinalden alıntı: KeepOut

Kendinize su deposu alacaksınız çatıya. Depoyada su motoru ( tam adını hatırlayamadım ) takacaksınız sorun çözülecek...

çatıda su deposu var ama kullanılmıyormuş. Su motoru var mı bilmiyorum.

827 Mesaj
14 Aralık 2010; 12:51:04 

Bu traş köpüklerindeki kapağı al asit dök ve musluğun ucuna tut, kireç yapmışsa kirecin çözülmesi gerekli

112 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:06:35 

ben tesisatçıyım. birçok neden olabilir tazikli gelmemesinin nedeni. bina kaç yıllık eger 15 yıldan eskiyse büyük ihtimal galvenez borudan yapılmıştır ve zamanla paslanarak borular içinde daralıyor buda tazigin azalmasına sebeb oluyor. yeni sistemlerde bütün borular pprc yani plastik bu borularda sorun cıkmaz bunun gibi. belediyenin ana şebekedende sebeb olabilir basınç azdır vs.

http://forum.donanimhaber.com/

2115 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:08:48 

Musluğun altına mıknatıs koyo foşur foşur akar

3449 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:14:56 

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

apartmanda hidrofor yoktur muhtemelen, hidrofor alarak çözebilirsiniz

1874 Mesaj
14 Aralık 2010; 14:19:55 

quote:

Orijinalden alıntı: müğendis

apartmanda hidrofor yoktur muhtemelen, hidrofor alarak çözebilirsiniz

mal sahibi ben değilim. Olsa alır çözerdim, neyse idare edeceğiz anlaşılan böyle.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Musluktan su çok az akıyor.nasıl çözebilirim?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313