Şimdi Ara

Android Market uygulaması makyajlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın mobil işletim sistemi Android'in uygulamalarının kullanıcılara sunulduğu Android Market makyajlanıyor. Yeni bir arayüzle kullanıcıları karşılayacak olan Android Market, uygulamanın üst kısmında kaydırılarak gezilebilen menüsü ve daha isabetli arama filtresiyle dikkat çekiyor. Şu anda kullanımda olan sürüme göre çok daha modern bir görünüme sahip olan yeni arayüzde, Live Wallpaper(hareketli arkaplan) ve widget (araç) gibi uygulamalar için kategoriler hazırlanacak. Kullanıcılar uygulama indirmek için çeşitli sekmeler arasında gezinmeden tek sekme üzerinden istedikleri uygulamayı indirebilecek. Yeni arayüzle birlikte gelen yeniliklerden biri de ücretli uygulamların iadesi konusunda gerçekleşecek. Kullanıcıların satın aldıkları uygulamaları iade edip paralarını geri almaları için 15 dakika içinde geri dönüş yapmaları gerekecek.

Kısa bir süre içinde Android 1.6 ve üzeri versiyonlar için yayınlacak güncelleme ile Android Market yeni arayüzünü kullanacılara sunacak.

• Çok gerekli bir değişiklik değil ama güzel olmuş
  • şu android kendini aşsın artık ya. birde çinliler bol bol android tel yapsın. çift çekirdekli, 1 gb ram, 1 gb rom, 800*480 felan felan, çok mu şey istiyorum çinliler. siz çıkartında bizde alalım. marka parası vermekten gına geldi. biraz da kalite ekleyin. zor ama olsun. :))
  • Merhaba arkadaşlar,
    bende htc desire var ve bu android markete giremiyorum, ,konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • ben xperia x10 kullanıyorum ama benim telefonumda android market yok nasıl olucak işletim sistemi andorid 2.1 lütfen yardım edersenız sevinirim
  • Bence güzel olmuş kullandım denedim bence eskisi çok sadeydi bu daha bi janjanlı artık gösterip bizimki janjanlı diyebilicez
  • arkdaşlar çok güzel veya degil sonuçta türkiyede android markete erişim yok güzel olsa ne olmasa ne saonu.ta kullanamıyoruz... samsung galaxy tab alıcam ama android market yüzünden karasızım gerçekten
  • Ben kullaniyorum kendi adina konus:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiin

arkdaşlar çok güzel veya degil sonuçta türkiyede android markete erişim yok güzel olsa ne olmasa ne saonu.ta kullanamıyoruz... samsung galaxy tab alıcam ama android market yüzünden karasızım gerçekten

Root yaparsanız erişirsiniz. Hatta bu yeni güncellemeden sonra Market Enabler yapmama gerek kalmadan paralı uygulamalar da görülmeye başladı ilginç
  • search iyileştirilmiş ancak advanced search hala yok!..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.