Şimdi Ara

Motorola'nın Android 3.0 işletim sistemi tablet bilgisayarı kameralara yakalandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın önde gelen isimlerinden başkan yardımcısı Andy Rubin tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen D: Dive Into Mobile etkinliğinde gösterilen Motorola'nın yeni tablet bilgisayarı detaylandı. 10-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan ve Nvidia'nın çift çekirdekli Tegra 2 (T20) işlemcisinden güç alan tablet bilgisayar, Honeycomb kod adlı Android 3.0 işletim sistemini kullanıyor.

10-inç ekranında 1280 x 800 piksel çözünürlüğüne destek sunan tablet bilgisayarda, Tegra 2 işlemciye ek olarak 512MB RAM ve 32GB yerleşik depolama kapasitesine yer verildiği belirtiliyor. İnce tasarımı ve şık görüntüsüyle Android dünyasının iddialı modellerinden birisi olacak gibi görünen tablet bilgisayar, microSD kart ile daha yüksek depolama kapasitelerini de mümkün kılıyor.

Arka kısımda yer alan ana kameraya ek olarak görüntülü konuşma için ön kısımda da kamerası olan tablet bilgisayar, jireskop, microUSB portu ve miniHDMI konnektörü gibi detayları da üzerinde barındırıyor. Motorola tarafından dünya tanıtımının Ocak ayında Las Vegas'da düzenlenecek CES 2011 fuarında yapılması beklenen tabletin takip eden süreçte Android 3.0 işletim sisteminin lansmanıyla eş zamanlı olarak pazara sürülmesi bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Motorola'nın Tegra 2'li tablet bilgisayarı göründü

• ram'i de 1 gb yapsaydı da ses getiren bir çıkış yapmış olurdu. en güçlü android tablet diye.

android iyi işler çıkardı motorola'da sayesinde ayakta kaldı. yeni tabletleride hayırlı olsun. alınabilirliği var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.