Şimdi Ara

Çin Üretimi minibüs fırsatı 23990 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
26.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bazı parçalarını KANUNİ üretiyor.
    Zamanla hepsini üretme gibi projeleri var zaten
  • Nissan ile ortak bir proje bu. Minibüs değil, CDV (car derived van / otomobilden türetilmiş van).

Forumda konusu var, dileyen ulaşabilir.

Yalnız bagaj hamci kötü durmuş tanıtımda

Sıcak fırsatla ne alakası var ayrıca?
  • çin motosikletleri gibiyse çöpe giden paradan başka birşey değil
  • Biz geely aldık şirkete, hangi duvarda parçalasak diye düşünüyoruz. Hurda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Nissan ile ortak bir proje bu. Minibüs değil, CDV (car derived van / otomobilden türetilmiş van).

Forumda konusu var, dileyen ulaşabilir.

Yalnız bagaj hamci kötü durmuş tanıtımda

Sıcak fırsatla ne alakası var ayrıca?

fiyatı standart donanımındaki zenginliğe göre çok uygun olduğundan sıcak fırsat olduğu kanısındayım.
    ama ben minibüs sandım ve sitede incelemeye başladım.
    bu sitedeki fotoğraflardan sonra boyutlarını farkettim ve aracı potansiyel alım listemden çıkardım...
    http://www.arabalar.gen.tr/resim-35150.html
    sıcak fırsat olup olmadığına siz ve diğer üyelerin fikri ve basacağınız şikayet butonu ile site yönetimi karar verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 13 Aralık 2010; 11:13:55 >

• bunların abs si bile çakmadır kesin...
    hava yastıklarının da standartlardan kötü olduklarını okumuştum bir yerde...
    euro ncap de teste girebilen doğru düzgün bir çinli yok. girene de verecek yıldız bulamıyorlar malesef...

nasıl da utanmadan satabiliyorlar bu arabaları?
    gerçi bu ülkede yıllarca şahin satıldı... o bile bunlardan iyidir ya... neyse... çok konuşmayayım..
  • çok sağlam araba millete bakmayın boş konuşuyo bizzat test ettim iyi araba o paraya çok iyi
  • Şahinin kalıplarını Afrikaya yollamışlar, yazık yahu biz çektik onlar çekmeseydi bari
  • fiyatı yüzünden yaygınlaşablir.çocuğunu servise verenlerin dikkat etmesi lazım.
  • Günümüz standartlarına göre düşük kalite olabilir ama
    şahinlerin doğanların Reno9 ların çok tutulduğu bir memleketin standartlarının üzerinde olduğu kesin.
    Altından bir kedinin koşarak geçebildiği arabalara biniyoruz hala unutmayalım
    Parası yeten Alman yada japon araba alsın o ayrı konu.
  • para kolay kazanılmıyor. zor zahmet kazanılan paranızı boşa heba etmeyin. araba dış görünüşten ibaret bir şey değildir. iç donanım,mekanik çok önemlidir. bir ara tata taksi çok sattı ama alan kişiler sinir sahibi oldu ve paralarından oldu.
    japon ve almandan şaşma. sonra şaşkın şaşkın gezme......
  • japona ve almana 3 katı para verecenize gidin ucuza bunalrdan alın bişi olmuyo sağlam araba
  • japon arabaları verilen paraya değiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderace

Hocam son zamanlarda duyduğum en iyi tasvirlerden vallahi helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderace

Günümüz standartlarına göre düşük kalite olabilir ama
    şahinlerin doğanların Reno9 ların çok tutulduğu bir memleketin standartlarının üzerinde olduğu kesin.
    Parası yeten Alman yada japon araba alsın o ayrı konu.

• İkinci el Çin üretimi olmayan bi marka almak daha mantıklı geliyor açıkcası bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

çok sağlam araba millete bakmayın boş konuşuyo bizzat test ettim iyi araba o paraya çok iyi

zaten sen test etmesen şaşardı bu forum,nerde gördünde test ettin acaba?

yırtıcı leon panter gibimi diyon yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 13 Aralık 2010; 13:13:05 >
  • İthalatçıyeşil sermaye filan herhalde bu kadar gazladığına göre
  • Aslında alınmayacak araba gibi durmuyor.Gidip 40-50 bin vereceğimize 24 bin uygun bence...Sonuçta kendisi gitmeyecek bir süreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desing -- 13 Aralık 2010; 13:29:24 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.