- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Çin Üretimi minibüs fırsatı 23990 TL
95 Cevap22937 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

76 Mesaj
13 Aralık 2010; 10:56:48 

483 Mesaj
13 Aralık 2010; 10:59:17 

Bazı parçalarını KANUNİ üretiyor.
Zamanla hepsini üretme gibi projeleri var zaten

Gözlük İçin Ayrıntılı Bilgi ve Yardım İstiyorsan www.optisyen.com

12611 Mesaj
13 Aralık 2010; 11:06:16 

Nissan ile ortak bir proje bu. Minibüs değil, CDV (car derived van / otomobilden türetilmiş van).

Forumda konusu var, dileyen ulaşabilir.

Yalnız bagaj hamci kötü durmuş tanıtımda

Sıcak fırsatla ne alakası var ayrıca?

445 Mesaj
13 Aralık 2010; 11:09:16 

çin motosikletleri gibiyse çöpe giden paradan başka birşey değil

50 Mesaj
13 Aralık 2010; 11:12:19 

Biz geely aldık şirkete, hangi duvarda parçalasak diye düşünüyoruz. Hurda...

Bir deli kuyuya taş atar, bin akıllı çıkaramaz

76 Mesaj
13 Aralık 2010; 11:12:35 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Nissan ile ortak bir proje bu. Minibüs değil, CDV (car derived van / otomobilden türetilmiş van).

Forumda konusu var, dileyen ulaşabilir.

Yalnız bagaj hamci kötü durmuş tanıtımda

Sıcak fırsatla ne alakası var ayrıca?

fiyatı standart donanımındaki zenginliğe göre çok uygun olduğundan sıcak fırsat olduğu kanısındayım.
ama ben minibüs sandım ve sitede incelemeye başladım.
bu sitedeki fotoğraflardan sonra boyutlarını farkettim ve aracı potansiyel alım listemden çıkardım...
http://www.arabalar.gen.tr/resim-35150.html
sıcak fırsat olup olmadığına siz ve diğer üyelerin fikri ve basacağınız şikayet butonu ile site yönetimi karar verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 13 Aralık 2010; 11:13:55 >

591 Mesaj
13 Aralık 2010; 11:37:51 

bunların abs si bile çakmadır kesin...
hava yastıklarının da standartlardan kötü olduklarını okumuştum bir yerde...
euro ncap de teste girebilen doğru düzgün bir çinli yok. girene de verecek yıldız bulamıyorlar malesef...

nasıl da utanmadan satabiliyorlar bu arabaları?
gerçi bu ülkede yıllarca şahin satıldı... o bile bunlardan iyidir ya... neyse... çok konuşmayayım..

2270 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:11:58 

çok sağlam araba millete bakmayın boş konuşuyo bizzat test ettim iyi araba o paraya çok iyi

364 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:16:18 

Şahinin kalıplarını Afrikaya yollamışlar, yazık yahu biz çektik onlar çekmeseydi bari

1698 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:18:06 

fiyatı yüzünden yaygınlaşablir.çocuğunu servise verenlerin dikkat etmesi lazım.

1295 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:32:40 

Günümüz standartlarına göre düşük kalite olabilir ama
şahinlerin doğanların Reno9 ların çok tutulduğu bir memleketin standartlarının üzerinde olduğu kesin.
Altından bir kedinin koşarak geçebildiği arabalara biniyoruz hala unutmayalım
Parası yeten Alman yada japon araba alsın o ayrı konu.

Hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan önce uyanmalısın.

47 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:39:59 

para kolay kazanılmıyor. zor zahmet kazanılan paranızı boşa heba etmeyin. araba dış görünüşten ibaret bir şey değildir. iç donanım,mekanik çok önemlidir. bir ara tata taksi çok sattı ama alan kişiler sinir sahibi oldu ve paralarından oldu.
japon ve almandan şaşma. sonra şaşkın şaşkın gezme......

[image]https://imageshack.com/i/n64dlg[/image]

2270 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:42:06 

japona ve almana 3 katı para verecenize gidin ucuza bunalrdan alın bişi olmuyo sağlam araba

427 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:47:52 

japon arabaları verilen paraya değiyor..

1133 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:51:33 

quote:

Orijinalden alıntı: thunderace

Hocam son zamanlarda duyduğum en iyi tasvirlerden vallahi helal olsun.

Bir imzam diğer imzamı tutmuyor!

46 Mesaj
13 Aralık 2010; 12:59:01 

quote:

Günümüz standartlarına göre düşük kalite olabilir ama
şahinlerin doğanların Reno9 ların çok tutulduğu bir memleketin standartlarının üzerinde olduğu kesin.
Parası yeten Alman yada japon araba alsın o ayrı konu.

3 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:08:27 

İkinci el Çin üretimi olmayan bi marka almak daha mantıklı geliyor açıkcası bana..

4331 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:11:14 

quote:

Orijinalden alıntı: A380

çok sağlam araba millete bakmayın boş konuşuyo bizzat test ettim iyi araba o paraya çok iyi

zaten sen test etmesen şaşardı bu forum,nerde gördünde test ettin acaba?

yırtıcı leon panter gibimi diyon yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 13 Aralık 2010; 13:13:05 >

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

325 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:13:17 

İthalatçıyeşil sermaye filan herhalde bu kadar gazladığına göre

637 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:18:30 

Aslında alınmayacak araba gibi durmuyor.Gidip 40-50 bin vereceğimize 24 bin uygun bence...Sonuçta kendisi gitmeyecek bir süreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desing -- 13 Aralık 2010; 13:29:24 >

3176 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:23:02 

Arkadaşlar 2.el bir Citroen, Peugeot, Volkswagen, Toyota falan alın ama bunu almayın. Görünüşte araba gibi ama çarpışma testinde, güvenlik testinde kaç puan almış acaba? Bu testlere girdiğini bile sanmıyorum. Bir Volkswagen ile yara bile almayacağınız bir kazada bununla ölebilirsiniz. Hayatınızla kumar oynamayın.

Dali Kubik Free and Xtra / Philips Fidelio L2 Headphones / Playstation 4 / Sony Xperia Z1 Compact/ PS Vita and many other tech items.

764 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:30:48 

alman, japon diye diye zengin ettiniz adamları...

Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmektir

132 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:33:41 

Bence alıp kullananların yorumlarını okumak lazım, bir de bandrolu ne kadar acaba?

Aslında giden değil kalandır terkeden, giden de bu yüzden gitmiştir zaten.

76 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:41:08 

quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

Bence alıp kullananların yorumlarını okumak lazım, bir de bandrolu ne kadar acaba?

bandrolu sanırım yıllık 648 tl.
araç sandığımdan küçük olmasa en yakın satıcıda inceleyecektim...

3176 Mesaj
13 Aralık 2010; 13:57:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

alman, japon diye diye zengin ettiniz adamları...

Kusura bakma ama bunlar hep deneyim ürünü. Adamlar son teknolojiyle yapıyorlar. Mesela Ford Focus vardı (Çin malı araba zaten almam), aldıktan 2 yıl sonra bazı yerlerinde gıcırdamalar gelmeye başladı. Motor sesi içeri çok fazla geliyordu. Yani kötü araba değil tabii Ford ama çok da kaliteli diyemem. Şimdi kullandığım Honda Civic 2.5 yıldır canavar gibi, arabayı sürmüyorken çalışır durumda motor kapalı zannedebilirsiniz, o kadar sessiz ve aracın hiçbir yerinde en ufak bir gıcırdama gibi bir ses yok. Çinliler şu an kötü taklitlerden başka birşey yapmıyorlar, bu bir gerçek.

Dali Kubik Free and Xtra / Philips Fidelio L2 Headphones / Playstation 4 / Sony Xperia Z1 Compact/ PS Vita and many other tech items.

12611 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:00:25 

quote:

Vay arkadaş, bunu da mı sıradan geçirdin?

hurshit gör bunları gör

445 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:02:00 

Yukarda arkadaşlar yazmışlar bilmem kaçbin vereceğinize bunu alın !

4yıl önce başlangıç motosikleti olarak 10binlira seviyelerinde motosiklet alacaktım o zamanlar çin motosiklet furyası başlamıştı dediler ne gerek var cc aynı 4 bin liraya aynı cc çinli al iyi dedim nasılsa cc aynı gittim aldım ilk yılda sakin kullanmama rağmen dağılmayan yeri kalmadı sinir hastası yaptı 2 yıl kahrını çektim 400o 'e aldıysam bi 4000'de motosiklete masraf etmişimdir ha diyecekler çıkabilir kardeşim o motosiklet bu araba diye ama sonuçta çinlilerin ürettikleri mal ortada (fabrikasını orada kuran dünya markaları hariç ) türk malı sandığınız motosikletler sadece türkiyede montaj fabrikası kurdu tüm parçalar demonte biçimde çinden geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 13 Aralık 2010; 14:03:56 >

3100 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:08:29 

Yok abi bunu alacağınıza VW Caravelle alın arada fiyat farkıda yok zaten.

Cahil ile etme sohbet, her sözü bir baş incitir.
Sarraf olmayan ne bilsin, zanneder her taş incidir. Aşık Düçari

2270 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:55:09 

alman capon hayranları hemen türemiş çinliler bu arabaları telefonları çıkarmasaydı siz daha o alaman capon arabalarını rüyanızda görürdünüz gerçi şimdi bile melmeketmizde alman vosvosları içi boş pololar kadiler tutturabildikleri fiyata iteliyolar ama adamların suçu yokki halk alıyosa adam iteler
yatın kalkın çinlilere dua edin onlar olmasa bu piayasa çok yüksek fiyattan giderdi onlar sayesinde arabaya biniyoz yoksa daha altından kedi köpek geçen arabalara talim ederdiniz

12611 Mesaj
13 Aralık 2010; 15:02:45 

quote:

alman capon hayranları hemen türemiş çinliler bu arabaları telefonları çıkarmasaydı siz daha o alaman capon arabalarını rüyanızda görürdünüz gerçi şimdi bile melmeketmizde alman vosvosları içi boş pololar kadiler tutturabildikleri fiyata iteliyolar ama adamların suçu yokki halk alıyosa adam iteler
yatın kalkın çinlilere dua edin onlar olmasa bu piayasa çok yüksek fiyattan giderdi onlar sayesinde arabaya biniyoz yoksa daha altından kedi köpek geçen arabalara talim ederdiniz

Yorumu okuyup bitirene kadar gözümden yaş geldi

642 Mesaj
13 Aralık 2010; 15:24:11 

Arabanın özelliklerini inceledim neredeyse ful . Navigasyon, yol bilgisayarı, hava yastığı, klima , ABS EBD ne ararsan var. Firmanın honda nissan citroen kia ve pegeout nun resmi üreticisi olduğu yazıyor. Belki ağır iş için değil ama aile için alanlar memnun kalabilir ve şayet distrübütör firma işi sağlam tutarsa iyi bir piyasa ortağı olabilir.

Önce güven gelir...

117 Mesaj
13 Aralık 2010; 16:00:45 

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Yok abi bunu alacağınıza VW Caravelle alın arada fiyat farkıda yok zaten.

hatta bunun parasına 3 tane caravelle alınabilir ...

3012 Mesaj
13 Aralık 2010; 16:58:19 

geçen sene çinli üreticilerin araçları yarım puan ve bir puan almıştı euro ncap den.

Taseronlar işi büyütüyor yakında bursada 3 yedek parça üretici çıkıp 1bizde yıllardır renoya parça veriyoruz bizde yaptık bakın vurdun mu ölüm ve sakat kalma garantili diyecekler"

2260 Mesaj
13 Aralık 2010; 20:33:08 

quote:

yazık abileri ses etmeyin, o ne diyorsa doğrudur, çin malı arabalar en iyisidir..

476 Mesaj
13 Aralık 2010; 21:02:45 

Kanuni ilk önce doğru düzgün bir motosiklet üretsin de daha sonra minibüse geçsin

883 Mesaj
13 Aralık 2010; 21:10:29 

quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Kanuni ilk önce doğru düzgün bir motosiklet üretsin de daha sonra minibüse geçsin

Sana kim dedi bunu Kanuni üretiyor diye?
Ayrıca kendin Mercedes'in kurucusum musun ki Kanuni'yi küçümsüyorsun. Sen yapaydın daha iyisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trike -- 13 Aralık 2010; 21:11:59 >

1492 Mesaj
13 Aralık 2010; 21:20:13 

quote:

Orijinalden alıntı: CANOZ

geçen sene çinli üreticilerin araçları yarım puan ve bir puan almıştı euro ncap den.

Taseronlar işi büyütüyor yakında bursada 3 yedek parça üretici çıkıp 1bizde yıllardır renoya parça veriyoruz bizde yaptık bakın vurdun mu ölüm ve sakat kalma garantili diyecekler"

Geçen sene yarım bir puan, seneye 2 , sonraki sene 3 4 derken kaliteli ürün üreteceklerdir kesinlikle.
Adamlar kopyalaya kopyalaya her şeyi üretmeyi öğrendiler.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

476 Mesaj
13 Aralık 2010; 21:22:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Trike

Sana kim dedi bunu Kanuni üretiyor diye?
Ayrıca kendin Mercedes'in kurucusum musun ki Kanuni'yi küçümsüyorsun. Sen yapaydın daha iyisini.

Yukarıdaki bir arkadaş demişte: "Bazı parçalarını KANUNİ üretiyor.
Zamanla hepsini üretme gibi projeleri var zaten " ona cevaben yazmıştım.

Bu arada tanımadığınız bir kişiye "sana" diye hitap etme hakkını size kim veriyor???
İkincisi bir ürünün kalitesi hakkında konuşmak için Mercedes'in kurucusu olmaya gerek yok; iyi bir tüketici ve işin içerisindeysen ürünlerin kalitesi hakkında yorum yapabilirsin...Doğru düzgün bir motosiklet üretemeyen bir şirket olduğunu bilmek için de motosiklet üreticisi olmaya gerek yok yani. Bin, kullan, servislerine bir kaç gir çık, anlarsın neyin ne olduğunu...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Aralık 2010; 22:07:51 

quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

bunların abs si bile çakmadır kesin...
hava yastıklarının da standartlardan kötü olduklarını okumuştum bir yerde...
euro ncap de teste girebilen doğru düzgün bir çinli yok. girene de verecek yıldız bulamıyorlar malesef...

nasıl da utanmadan satabiliyorlar bu arabaları?
gerçi bu ülkede yıllarca şahin satıldı... o bile bunlardan iyidir ya... neyse... çok konuşmayayım..

gecen landwind mi ne ole bi cinli testlere girdi.5 üzerinden 2 almış..

68 Mesaj
13 Aralık 2010; 23:09:55 

bunların ötv oranı ne o öyle , darısı diğer ithallerin başına :)

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

1295 Mesaj
13 Aralık 2010; 23:44:31 

euro ncap in arkasında kimler var bi düşünün? Adı üstünde yüro :) çinliler bol yıldız haketseler dahi verme ihtimalleri yok çünkü bindikleri dalı kesmek olur. Ayrıca çin in maksadı yıldız almak olsa 6 yıldız alacak araba üretirler bugünü yarını yok adamlar hertürlü teknolojiye sahipler, sahip olmadıkları şey marka ve imaj sadece.

801 Mesaj
14 Aralık 2010; 0:02:13 

gecen gun bir arkadas, yetkili honda servisi cin mali balata kullandi diye ortaligi ayaga kaldirmisti.... dusunuyorum da, bu aletin kendisi cin mali....cin mali yedek parca kullandin derdi yok, cakma malzeme, sanayiden cikma malzeme kullandin derdi yok. contalari ve vidalari udugu surece yerine oturtabildigin parca tamamdir...
:)
evet cinliler ileride ogrenecek
http://www.dailymotion....inakracher-jiangli_auto
bu 2005de sifir aldiklari testin goruntuleri....

buyrun bu da cinli bir arabanin 2010 test sonuclari
http://www.euroncap.com...-4254-b1b6-3eab14d16614
2 yildiz almis bu defa
evet gelisme var. ama bu gelismenin icinde mi yer almak istersiniz ....orasi biraz dusunulmesi gereken bir konu.

bu forumda genelde elektronik urunler konusuluyor ve hepimizin yavas yavas geldigi nokta, bir urunun ar-ge giderini artik karsilamayayim, bekleyeyim, otursun teknolojisi fiyati makul seviyeye dussun ondan sonra alayim noktasi degil mi? bu bahsi gecen 4 tekerli alette ise sadece zaman ve butcesel etki degil ayni zamanda insan hayati da soz konusu

daha cok konusulur bu konuda...

LG 65LA965 || Samsung Ativ NP900X3G || IdeaCentre Q180 || Vu Duo || Samsung NX300

801 Mesaj
14 Aralık 2010; 0:07:20 

quote:

euro ncap in arkasında kimler var bi düşünün? Adı üstünde yüro :) çinliler bol yıldız haketseler dahi verme ihtimalleri yok çünkü bindikleri dalı kesmek olur. Ayrıca çin in maksadı yıldız almak olsa 6 yıldız alacak araba üretirler bugünü yarını yok adamlar hertürlü teknolojiye sahipler, sahip olmadıkları şey marka ve imaj sadece.

:) bence videolara bir bakin sonra tekrar konusalim.
evet marka eksik, imaj eksik... ama cok az biraz da ..... malzemeden calmislar gibi geldi bana...ne dersiniz?

bu "yüro" cular cinlileri sevmiyor ama neden japonlara iyi davraniyor acaba, cekik ise ikisinin de gözü çekik... evet japonlar biraz daha iyi giyiniyor ama ncap'in japonlara bu kadar da taraflı (iyi) davranmalarının bir açıklaması da var mıdır sizde?
http://www.euroncap.com/results/toyota.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oasisngn -- 14 Aralık 2010; 0:19:14 >

LG 65LA965 || Samsung Ativ NP900X3G || IdeaCentre Q180 || Vu Duo || Samsung NX300

1295 Mesaj
14 Aralık 2010; 0:22:16 

Ben de biliyorum demek istediğim çinliler 5 yıldızlık araba üretme amacında değiller çünkü böyle bir talep yok. Çin malı ürünler dünyayı fethetti neden?
Çünkü ucuz, anahtar kelime bu. Çinliler ucuza üretelim madem marka avantajımız yok imajımız yok o zaman ne yapıcağız? Ucuz üretip ucuz satıcağız dediler vede yaptılar, herkeste alıyor kardeşim. Misal cep telefonu motosiklet ne alırsan 1 liralık mallar almayan varmı? herkes ucuz diye alıyor. Bu arabalarda aynı, fiyat avantajıyla piyasaya giriyor yıldız avantajıyla değil olay bu.

1295 Mesaj
14 Aralık 2010; 0:26:40 

quote:

bu "yüro" cular cinlileri sevmiyor ama neden japonlara iyi davraniyor acaba

Çünkü onların iyi davranılmaya ihtiyacı yok neden? Marka ve imaj japonlarda mevcut, ayrıca japonlar 3 kuruş 5 paraya satmıyorlar

342 Mesaj
14 Aralık 2010; 0:37:02 

canlı cenaze oluruz bu çinlilerin arabalarında :)

My World...

278 Mesaj
14 Aralık 2010; 1:17:06 

arkadaşlar faydası olurmu bilmem ama yaklaşık 2 ay 99 gelly echo 1.3 kullandım.
şöyle izah etmeye çalışayım bir adet doğan-şahin'e (doğan-şahinin gözünü seveyim) abs hidrolik klima cart curt eklenmiş gibi bir araba düşünün. bu cart curtları test ettim harbi harbi çalışıyor velevki; abs kuru yolda işe yarar ıslak yolda tam verim alamazsınız, klima çalışır sıcak-soğuk hava üfler ama camdaki buğulanmayı gideremez, şanzıman deseniz bazen vites geçişlerinde (özellikle 1.) çift debriyaj yada sağlam kas gücü gerektirir hatta arada bir arabanın ciğerinin söküldüğü anlamına gelen cazzzzzıııırrrrt sesini duyar ve parmaklarnızda hissedersiniz, yolda kesinlikle güven vermez bindik alamete gidiyoz kıyamete dersiniz vs vs... bütün bunlara rağmen alınırmı bana sorarsanız hayır ama 'kardeşim f/p mükemmel ben buna binerim' diyende olursa Allah yardımcısı olsun....
bu arada gelly için 'kaporta dışında bütün şase motor vs toyota 1.3 ile birebir aynı sadece görüntü farklı hem parçasıda çok ucuz' demişlerdi alakası yok. 1 yaşına gelmemiş araba şanzıman pert, sağdan soldan rüzgar sesleri, içerde nasıl olduğunu anlayamadığınız bi hava akımı, kendi kendine buğulanan camlar, parça ucuz evet ama başka arabalarla yılda bir defa verdiğiniz parayı bu araçta yılda üç defa verirsiniz... kısaca dertliyim arkadaşlar ben çektim siz çekmeyin, yazık etmeyin paranıza......

Yatırım Tavsiyesi Değildir!!!

C_C

278 Mesaj
14 Aralık 2010; 1:31:54 

ayrıca gelly ile 60-70km hızla 3. viteste mecburen en sağ şeritte zor çıktığım rampaları en yakın örneği gellyden bi sonraki kullandığım 2006 skoda fabia 1.5 tdi ile sol şeriti kimselere vermedim viteste kafama göre 4-5. fabiadan sonra şu an kullandığım 2006 hyundai accent era vgt diezel ile tabiri caizse aynı rampada yardırıyorum kafama göre makasımıda giriyorum arkadaşlar...

Yatırım Tavsiyesi Değildir!!!

C_C

6 Mesaj
14 Aralık 2010; 1:49:05 

şu an türkiyede kullanılan çoğu arabalar 2 yıldız alır anca. bence incelemeden çok fazla kötülememek gerek. donanımsal olarak ıyı sayılır ama güvenliği nedir onu dokunmadan anlamayız. satıcıya gidip bakmakta fayda var bence. çin malı diye ketirip atmayın şu an belki evde kullandığınız çok sayıda çin malı ürün var.

testlerde 0 yıldız alan arabayı alacak adam onun ne mal olduğunu anlar anlayacak olan biri ise kesinlikle çin malına yönelmiyeceği için almaz. yani parası olan riskli bir işe girer.testte zaten hava yastığı yerine direksiyon görev yapmış :) :) 2 yıldız alan araba bence o kadar kötü durumda kalmamıs sadece soldan aldığı darbe ölümcül olur. ya zaten o hızlarda kaza yapan kaç kişi kurtuluyor ki ? yaşamak yine bizim elimizde...

ürün fırsat ürünü sayılabilir çünkü en kötü araçlar bile bu kadar ucuz değil...

210 Mesaj
14 Aralık 2010; 2:07:14 

yaa Allah aşkına iyiki bir euroncap var. oda olmasa araçlara kıstas getiremeyeceksiniz.

şuraya getin ferrariyi, diabloyu veya zırhlı arabayı 100-120 ile duvara geçirin bakalım içindeki sağ çıkan olacakmı. sanki bütün dünya 60 ile kaza yapıyorda, varsa yoksa euroncap

67 Mesaj
14 Aralık 2010; 2:39:17 

Ben aracı gördüm. Şasesi, kaportası güzel. Çift tarftan açılan sürgülü kapılar zayıf durmuyor. Karosere gelince, döşeme çok zayıf. Koltuklar bir felaket. Gösterge paneli, düğmeler zamanla dökülecek gibi. Zaten incelediğim aracın bir düşmesi düşmüştü bile :)

Ama ben bir tane sipariş verdim. Bu hafta içinde teslim ederler.

Bu aracı neden aldım? Türkiye'ye gelen yabancıların çalışma izinleri ve ikamet izinleri konusunda danışmanlık hizmeti veren bir şirketim var. Yabancıları adresinden alarak, emiyete ve diğer resmi dairelere götürmek için eli yüzü düzgün bir araca ihtiyacımız vardı. 2004 vs mercedes vito almayı düşünüyordum. içini söktürüp vip yapacaktım. Bu aracı alınca da koltukları söküp kendime göre yapacağım. Şimdi herkes 2004 vito al diyecekler. Onda haklısınız, ama bu araba sıfır. Diğeri ikinci el. İkinci el, dizel araç almam. Bunu dökülene kadar kullanırım. Kullan at misali. Yurtdışında araçların ortalama kullanım sürelerine baktığınızda, burdaki gibi 10lu 20li yaşlar göremezsiniz. Hızlı tüketim çağındayız. Mantık kullan at. Bende kullanıp atacağım. Şekli şemali hoşuma gitti.
Ayrıca haftasonları pikniğe, balığa giderken işe yarar.

Bir aile aracı olarak almak isteyenler veya titiz forum kullanıcılarını tatmin etmeyebilir. Zira bende şahsım için alacak olsam, bu aracı tercih etmezdim.
Dikkatli kullanmak lazım.

Crysler Sebring 2.7LX Cabrio - Palm Treo 680 - Yaylı/Mızraplı Tambur

2111 Mesaj
14 Aralık 2010; 4:30:29 

quote:

çinliler çıktıktan sonra, japon araçlarının alman araçlarının değer kaybettiği kanısına nereden vardınız? boş yorumlarınıza bir yenisini daha eklediğiniz için sizi tebrik ediyorum

'05 Honda Civic VTEC 1.6 LS Manuel White 110hp

1474 Mesaj
14 Aralık 2010; 5:54:32 

Otomobil o kadarda kötü değildir abartmayalım. Çin arabalarından sonra piyasa kırıldı diyen arkadaş sana katılmıyorum fiyatlar gene yüksek bunlarla değilde kore arabalarının etkisi var desen belki diyeceğim ama çin arabalarının alman vs arabalarına etkisi sıfır

İntel İ7 4790 Asus DCU İİ GTX 780 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Steelseries GCK+...

801 Mesaj
14 Aralık 2010; 9:40:20 

quote:

Orijinalden alıntı: QNURi
...
Ama ben bir tane sipariş verdim. Bu hafta içinde teslim ederler.
...

Evet olan olmus, heyecanla alet geldikten sonraki yorumlarinizi bekliyoruz... adet yerine gelsin.... keske ikinci el vito alsaydiniz...
hayirli olsun simdiden.

828 Mesaj
14 Aralık 2010; 11:50:54 

ne kalıtelının 2. elını
ne bunun sıfırını

ben bunun ikinci elini arıyorum
gercek fırsat lazım

1418 Mesaj
14 Aralık 2010; 11:52:20