Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.145
Cevap
20
Favori
252.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar büyük bir takımın bu duruma düşmesi çok üzücü

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Unforgiven -- 20 Ocak 2015; 13:43:15 >

• A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 20 Ocak 2015; 16:29:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petr Cech

Yazık cidden yazık. 7 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bulunan takım nasıl bu hallere düştü.

2.N.Forest vakası gelir mi?

• Kepazelik ne diyelim, babasının çiftliği gibi adam kulüp yönetiyor
  • Koskoca milanin geldigi hale bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan

Alın bi tane Deutz.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Bonera gibi bir futbolcu takım otobüsünden daha değerli olabiliyor

• quote:

I agree AC Milan should be in better shape.But without spending and that coupled with horrendous outdated business practice (which Milan have) disgusting management of finances a refusal to adapt and change , even Real Barca Bayern Man Utd would be in our position.Milan is not a sleeping Giant its a horribly run club that will get a lot worse in the next 1/2 years ...a hell of a lot worse.

I do honestly agree with you , I wa more hinting at Milan and they dont deserve to fighting for anything now.They club is bad top to bottom Owner CEO coach Players ( most of) are of a poor level and nothing looks like it will change.

@Sell T.Silva Ibra.
    Lose 90% of high earners that same summer..wage bill almost halved.
    Reduce all players wage by 20% for failing to get to UCL.
    Rookie cheap coach.
    No even reasonable investment.
    Lots of new sponsors from Asia especially Japan.
    New shirt sponsorship with a considerable amount extra per year.
    Sell Balotelli €20m cut Kaka Robihos big wage.YET STILL LOSE €70M IN A YEAR...HOW

Well the Galliani syndrome.
    Essien Muntari Matri Torres Mexes Agazzi Zaccardo Albertazzi Noce Matri costing over €40m in wages.No UCL so no Euro money no UCL sponsors.Continuing to sign old past it players on massive wages.

Paying Seedorf €5m a year (tax included) this club is horribly run.It will not change as long as Berlusconi owns this sinking former giant.

Bir taraftar forumundan Milanli bir üyeninin görüsleri. Tamamen ayni fikirdeydim. Milan çok ama çok kötü yönetiliyor. Deloitte para ligi aciklandi. Milan ve Juve arasinda cok az fark var. Milan Clde yok, 70 milyon eurodan fazla bir rakam yok. Buna ragmen bile fark cok az.

Milani severim. Almanyada cocukken en yakin arkadaslarimdan 2si italyandi ve Milanlilardi. Onlardan birisi, 10 yil önce Milanin gelecekte cok kötü durumlara düseceğini söylüyordu. Kadroyu yavas yavas Milanin yenilemesi gerekiyordu. Milan bunu yapmadi. Yapmadi yapmadi, sonra Milani tasiyan oyuncular yaslandi, 2 sene İbrahimovicle durumu kurtardilar.

Milan transfere parada harcamiyor. Milan en son en zaman bir defans yada ortasahaya cift haneli rakam harcadi? Bosman ve kiralik oyuncu politikasi yillarca devam ediyor. Bu politika iflas etmesine ragmen, Galliani Milani çok ama çok kötü yönetimesine ragmen nicin hala bu israr? Bizde olsa Gallianiyi 100 kez kovmuslardi.

Takim otobüsü olayi abarti.Milanin cok fazla otobüsü vardir, Fazladir, 1ini satmistir.

• AC Milan have tables an offer worth €8 million for Cruzeiro midfielder Everton Ribeiro, but face competition from clubs in the UAE, China and Ukraine.

Source: Lance!
  • Son cümlede 5 otobüsü olsa birini satsa geyiği yapılmaz.Adamlar basbaya takım otobüsünü satıp rent a car ile anlaşıyorlar.Geçen spor programında da anlatıldı.
  • lazio'nun %100 penaltısını yedi hakem.
  • Mexes her maç aynı

• Ulan yeter be arkadaş,satın şu kulübü, çekilin artık kenara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torresi forvet kısmından kaldırmalısin hocam

• Otobüs satma olayi bana pek inandirici gelmedi. Bilmiyorum. Milan son senelerde ligin en büyük bütcesine sahip takimi. Milan Clde yok, Juventus Milani bu sene zar zor gecti. Milanin sorunu, bütceyi inanilmaz kötü kullanmak. Milan 1 milyon euro bile almayacak adamlara, 3-4 milyon euro veriyor. İtalyada yüzde 43-45 arasida vergi var diye biliyorum. Vergide eklenince Torresin bile Milana maaliyeti 14 milyon euroyu buluyor. Yani parayi bu kadar carcur eden bir takimin 150 bin euro icin otobüsü satmasi bana inandirici gelmiyor.

Milani bu sene 4 kez izledim. Bu sene ilk kez izlediğimde su tespiti yapmistim. ''Milan skor üretme sorunu ceker. Rakipler Hondaya özel anlamaya basladilar'' 2 hafta önce Milani izledim. Dakika 50. Muntari ayakta duramiyordu. Dün Lazio macini izledim. Milan rakipten top kazanmakta cok zorlandi. Montolivo disinda 12 oyuncu Milanda toplam 7 top kazanmis. Milan fizik olarakta cok kötü. Milanda tüm oyuncular 0 gol pozisyonu üretmeyle oynamislar. Milanin 2 sutu vardi. Lazio, biraz sansli olsa, bu mac farka giderdi. İnzaghinin aciklamalarina ara sira rast geliyorum. Dün mactan sonra oyuncularim herseylerini verdi aciklamasi yapmis. Haftalar önce bir mactan sonra Bonera müthis oynadi demisti. Maci izlemistim. Rakip takim Boneranin bölgesini otoban gibi kullandi. Sonra bende mi bir hata var diye ayrintili istatistiklere baktim, Rakip takim ataklarinin yüzde 70ini Boneranin bölgesinden yapmis. Forma adaleti de yok. Niang iyi oynamasina ragmen sans vermedi. Böyle olunca takimda disiplinde olmaz.

Takimda sirti dönük oynama özelligine sahip tek forvet Niang. Niangi oynatmiyor. Takimda forvet sorunu var. Yaratici CM sorunu var. Bek sorunu var. Denge stoperi sorunu var. Milanda denge stoperi oynayabilecek tek stoper Mexes. Milan saglam yatirim yapmazsa, bir daha Cl'de zor oynar. Menez yalanci 9'da herzaman olmaz. Milanin ortasahasi skorer oyunculardan olusmuyor. Böyle oluncada Milan Meneze cok bagimli bir takim oldu. Zaten hareketi hep ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: PierreHöjbjerg34

Otobüs satma olayi bana pek inandirici gelmedi. Bilmiyorum. Milan son senelerde ligin en büyük bütcesine sahip takimi. Milan Clde yok, Juventus Milani bu sene zar zor gecti. Milanin sorunu, bütceyi inanilmaz kötü kullanmak. Milan 1 milyon euro bile almayacak adamlara, 3-4 milyon euro veriyor. İtalyada yüzde 43-45 arasida vergi var diye biliyorum. Vergide eklenince Torresin bile Milana maaliyeti 14 milyon euroyu buluyor. Yani parayi bu kadar carcur eden bir takimin 150 bin euro icin otobüsü satmasi bana inandirici gelmiyor.

Milani bu sene 4 kez izledim. Bu sene ilk kez izlediğimde su tespiti yapmistim. ''Milan skor üretme sorunu ceker. Rakipler Hondaya özel anlamaya basladilar'' 2 hafta önce Milani izledim. Dakika 50. Muntari ayakta duramiyordu. Dün Lazio macini izledim. Milan rakipten top kazanmakta cok zorlandi. Montolivo disinda 12 oyuncu Milanda toplam 7 top kazanmis. Milan fizik olarakta cok kötü. Milanda tüm oyuncular 0 gol pozisyonu üretmeyle oynamislar. Milanin 2 sutu vardi. Lazio, biraz sansli olsa, bu mac farka giderdi. İnzaghinin aciklamalarina ara sira rast geliyorum. Dün mactan sonra oyuncularim herseylerini verdi aciklamasi yapmis. Haftalar önce bir mactan sonra Bonera müthis oynadi demisti. Maci izlemistim. Rakip takim Boneranin bölgesini otoban gibi kullandi. Sonra bende mi bir hata var diye ayrintili istatistiklere baktim, Rakip takim ataklarinin yüzde 70ini Boneranin bölgesinden yapmis. Forma adaleti de yok. Niang iyi oynamasina ragmen sans vermedi. Böyle olunca takimda disiplinde olmaz.

Takimda sirti dönük oynama özelligine sahip tek forvet Niang. Niangi oynatmiyor. Takimda forvet sorunu var. Yaratici CM sorunu var. Bek sorunu var. Denge stoperi sorunu var. Milanda denge stoperi oynayabilecek tek stoper Mexes. Milan saglam yatirim yapmazsa, bir daha Cl'de zor oynar. Menez yalanci 9'da herzaman olmaz. Milanin ortasahasi skorer oyunculardan olusmuyor. Böyle oluncada Milan Meneze cok bagimli bir takim oldu. Zaten hareketi hep ayni.

Bütün söylediklerine katılıyorum+1 ve milanın 14 farklı takım otobüsü var. Ki bunların çoğu sponsorlar tarafından sağlanıyor. Yani abartı bi İşgüzarın saçmalığı. Ve para liginde milan hala ilk 10'da. Juveden çok az geride...

• Yine erkenden win or go home maclari basladi.. Lazio'ya elenirsek Inzaghi gider.. Bunu bilerek oynayacak mi bakip gorecegiz! Aslinda olan oldu; bu saatten sonra bu takimin uzun bir seri yakalamasi gerek ki gorunen bunun imkansiz oldugu.. Artik Inzaghi icin her mac final ve umarim takimi duzluge cikartir..

• İtalya Serie A takımlarından Milan'ın yıldız futbolcusu Stephan El Shaarawy'den kötü haber geldi.

Geçtiğimiz akşam Lazio ile oynadıkları ve 3-1 kaybettikleri maçta sakatlanan İtalyan futbolcunun yaklaşık 2 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Ligde kötü günler geçiren Milan, genç futbolcunun ayak tarak kemiğindeki kırık nedeniyle uzun bir süre takımdan ayrı olarak tedavi edileceğini açıkladı.

Milan'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "El Shaarawy, uzman doktor Niek van Dijk tarafından kontrol edildi. Lazio maçında sağ ayak beşinci tarak kemiğinde kırık tespit edildi" ifadelerine yer verildi.

Yapılan açıklamada başarılı futbolcunun en az 6 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi. Shaarawy son olarak 18 ay süren bir sakatlık geçirmişti.
  • 10 kisi kalmis Lazio ya yenildiler
  • İnzaghi kalıyor
    Milan channel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.