Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.146
Cevap
20
Favori
252.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: LsR
    Capello sürekli gündemde kesin gelecek demiyorum adaylar arasında fakat ne olursa olsun Leonardo Inter'e gelmiyecek diyorum..

Moratti böyle bişey yapmaz.. Bekle gör sadece

Leonardo Inter'de.

İnşallah

Resmen açıklandı.

Komediyi izleyin 2. dönem

• Inter'in bu sene bizi zorlayacağını zannetmiyorum.2. yarıda Lazio,Napoli bize gelecek biz Roma,Torino,Palermo ve Floransaya gideceğiz.Inter maçıda dahil olmak üzere bu 7 maçtan en az 14-15 puan alırsak şampiyon olacağımıza inanıyorum.Tabi saçma puan kayıpları yaşamazsak
  • Hocam bek'e ihtiyacımız var. O zaman şampiyon oluruz işte. Bu gelirse iyi olur.

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan
  • Fooorza Milan !!
    Milan Campione !

Bu sene Şampiyonuz kolay kolay bırakmıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Fooorza Milan !!
    Milan Campione !

Bu sene Şampiyonuz kolay kolay bırakmıcaz

İnandık
  • Leonardo geçmiş interin başına
  • Zlatan'a karşılık Leonardo'yu getirdiler.
  • eski milan lı leonardo değil mi ?
  • Ta kendisi

Yaptığı saçma taktiklerle insanı katil edebilecek bi hoca kendileri
  • aha milanlılar al beni al beni al al al!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Ta kendisi

Yaptığı saçma taktiklerle insanı katil edebilecek bi hoca kendileri

sıra inter i batırmaya geldi.
    bu adamı oyuncuykende sevmezdim.
  • İtalyan devi AC Milan'ın aykırı forveti Zlatan Ibrahimovic futbol kariyerineki rotayı açıkladı. İsveçli forvet Hollanda dergisi Voetbal International'a yaptığı açıklamada Milan'ın Avrupa'da oynayacağı son kulüp olduğunu söylerken ABD'ye gideceğini duyurdu.

29 yaşındaki yetenekli golcü "Gördüklerimden anladığım kadarıyla Milan Avrupa'daki son durağım. Kontratımın sonunda ABD'ye gideceğim. Orada güzel bir şehirde 1-2 yıl futbol oynamak istiyorum." ifadelerini kullandı.

ABD MLS (Major League Soccer)'da oynayan ilk büyük yıldız David Beckham olurken, geçtiğimiz yaz Thierry Henry ve Rafa Marquez'de büyük kıtaya transfer olan oyuncular olmuştu. Malmo'da futbola başlayan Ibrahimovich ise 4 yıl içinde ABD'de futbol yaşantısına başlamış olacak.

Bu arada Milan Serie A'da 6 Ocak'ta Cagliari ile karşılaşacak, Ibrahimovic ise bu maçta kart cezalısı olduğu için forma giyemeyecek. 2009 yazında Barcelona'ya transfer olan Ibrahimovic Katalan deviyle 5 yıllık sözleşme imzalarken, geçtiğimiz yaz Milan'a kiralanmıştı...

Kaynak: Tıkla

• Tottenham eşleşmesinde Milan 1 adım önde gibi duruyor. Ama Bale'ın karşsına çıkacak adama yazık olacak.
  • Zlatan'a karşılık Kaka'yı alırlarsa o zaman bomba olur işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

Zlatan'a karşılık Kaka'yı alırlarsa o zaman bomba olur işte.

Bu nerden çıktı ya ? Böyle bi söylenti var mı ? Yoksa sadece aklından geçeni mi yazdın ?

Duyması bile şahane benim için Zlatan'ı çok severim ama KAKA manyaklığımı bilenler bilir. Eskisi gibi Milan formasında görmeyi çok isterim

Zlatan'ı vermeden alma yolu yok mu ya KAKAyı

• quote:

quote:

Bu nerden çıktı ya ? Böyle bi söylenti var mı ? Yoksa sadece aklından geçeni mi yazdın ?

Duyması bile şahane benim için Zlatan'ı çok severim ama KAKA manyaklığımı bilenler bilir. Eskisi gibi Milan formasında görmeyi çok isterim

Şöyle diyeyim;Milan Zlatanı aldıysa Interde Kakayı alsın

• quote:

quote:

quote:

Şöyle diyeyim;Milan Zlatanı aldıysa Interde Kakayı alsın

Oldu canım , başka ?

Olmaz öyle şey

• Kaka hakkında uzun süredir düşüncelerim var ama belirtmedim.Kaka'ya karşılık Zlatan'ı bence başta RM kabul etmez.Çünkü alırlarsa ben bunun sırf Barça'ya karşı yapılmış bir hamle olduğunu düşünürüm(Böyle diyorum çünkü Zlatan La Ligada kendini gösterebilseydi Milan'a gelemezdi.Ayrıca Benzema,Higuain ve Ronaldo forvet hattında gayet iyiler)Milan Kaka'yı alsa alsa Zlatan'ı aldığı gibi alır.Kaka RM'de şu ana kadar sakatlıktan dolayı büyük işler yapamadı.Kaka'nın pozisyonunda oynayan Mesut,Canales ve Pedro Leon gibi kaliteli isimler var yani RM muhtaç değil Kaka'ya.Ne olur;Kaka bu sezonda kendini gösteremez ve saydığım adamların yeterli olduğu düşünülürse Milan Zlatan'ı aldığı şekilde Kaka'yı alır.Ama tabi Zlatan'dan çok daha pahalıya mal olur bonservis konusunda.Bence bu transferde eğer gerçekleşirse 2011-12 devre arasından önce gerçekleşmez(Yukarıdaki öngörüler gerçekleşip Milan sezon sonunda RM'yi tatmin edecek bir teklif yapması veya Kaka'nın başka bir takıma transfer olmasıda söz konusu olabilir tabi)

• Hoop noluyo Kaka bizim gidin başkasını alın

Şaka bir yana Madrid'in Kaka'ya çok ihtiyacı var.Başta taraftarlar istemez zaten Kaka'nın gitmesini.
  • Kaka olmadan da oynayabiliyor RMA ve oynadı da.Şu anda pek bir değeri yok Kaka'nın, bu yüzden ciddi teklif gelirse satılır fakat Kaka gitmek ister mi bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.