Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.146
Cevap
20
Favori
252.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sky: Galliani son birkaç gündür Immobile ve Giaccherini için temaslarda bulunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berlusconinin ameliyatı tamamlandı. Bir kaç gün yoğun bakımda kalacak. Bu arada Sal Galatioto dün Milanoya geldi. Bugün Fininvest ile önemli bir toplantı gerçekleştirecek. Satış için gerekli tüm belgeler hazırlanacak ve Berlusconinin onayı beklenecek artık.

Dün Galliani ile Brocchi arasında sezon planlaması ve transferler hakkında toplantı gerçekleşmiş. Giaccherini, Immobile ve Gomez isimleri geçiyor. Muhtemelen Bacca'nın satılması durumunda bu isimlerden birini getirirler. Bu iki adam takımı iyice batırmaya çalışıyor anlaşılan.

• Berlusconi Çinlilerden 3 yıl için 450 milyon yatırımın garantisini istiyor. Her iki tarafta anlaşmayı tamamlamaya çalışıyor. 3 yılda 450 milyon gayet iyi bence.

Bu güzel haberlerin yanında tabi işin kötü bir tarafı da var. Galliani bu transfer dönemini de yönetecek ve su anda adı gecen isimler Immobile, Pavoletti gibi isimler. Adı geçenler arasında en iyi isim bile Vazquez. Biz ne hayaller kuruyoruz bu adam hala kimlerin peşinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ElShaarawy92

Berlusconi Çinlilerden 3 yıl için 450 milyon yatırımın garantisini istiyor. Her iki tarafta anlaşmayı tamamlamaya çalışıyor. 3 yılda 450 milyon gayet iyi bence.

Bu güzel haberlerin yanında tabi işin kötü bir tarafı da var. Galliani bu transfer dönemini de yönetecek ve su anda adı gecen isimler Immobile, Pavoletti gibi isimler. Adı geçenler arasında en iyi isim bile Vazquez. Biz ne hayaller kuruyoruz bu adam hala kimlerin peşinde.

Gallianiye tekmeyi basip bir daha klube gelmemesini sağlamaları lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef en az 1 yıl daha kalacak. Bu transfer döneminden umudu kestim ben zaten. Bu adam olduğu sürece ne kadar para harcanırsa harcansın bir şey degismicek.

Son bir haftadır transfer için Immobile, Giaccherini, Pelle, Saponara, Vazquez, Lapadulla, Paredes isimleri geçti. Teknik direktör Brocchi veya Giampaolo olacak. Brocchi Gallianinin her dediğine razı olacak biri zaten. Giampaolo gelirse de Paredes ve Saponara gibi eski öğrencilerini getirecek. Her ihtimalde takımın gelecegi pek parlak görünmüyor.

Genç İtalyan takım diye tutturmuşlar, transferde sacmalıyacaklar yine. Diger bir sacmalıkta genç italyan takım diyorlar ama Giaccherini, Pelle gibi yaşlı oyuncuların adı geçerken Berardi gibi bir isim hiç gündemde bile olmadı.

• Donnarumma; Abate, Paletta, Romagnoli, Antonelli (De Sciglio); Montolivo, Bertolacci; Giaccherini, Vazquez, Bonaventura; Lapadula (Pavoletti). Coach: Giampaolo

Berlusconi nin seneye gormek istedigi full italyan kadroya alternatif uretmis calcio mercato

Ozellikle forvet hatti gercekten elit seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 16 Haziran 2016; 23:54:03 >
  • Italyan basınının Italyan Milan saçmalığından sonra yaptığı saçma kadrolardan biri. Gördükçe sinirim bozuluyor.Baska bir yerde de Giampaolonun gelirse 4 transfer yapacağı bunların da Mustafi, Paredes, Vazquez ve Immobile olacağı söyleniyordu. Donnarumma, Abate, De Sciglio, Mustafi, Romagnoli, Paredes, Montolivo, Kucka, Vazquez, Bacca, Immobile şeklinde olacakmış kadro. Giampaolo gerçekten bunları yapacaksa Milana gelmesin hiç. İki taraf içinde kötü olur.

• Tuttosport: Galliani'nin Giampaolo'yla görüşmesi olumlu geçti. Giampaolo artık Brocchi'nin yerine favori konuma geçti.
  • Giampaolo gelirken yanında Leandro Paredesi de getirmeyi istiyor. Geçen sezonu Empoli'de kiralık geçirdi ve bonservisi de Romada. Başka yerde kiralık oynayan bir Roma oyuncusu daha gelecek takıma. Uygun bir fiyata alınırsa güzel transfer olurdu ama Galliani denen herif gidip yine Roma'yı zengin eder muhtemelen.

Vazquez'in Milana gelmesi yakın. Çinliler ve Interin yaptığı teklifi reddetti ve Milanı bekliyor. Zamparini en son 25 milyon istiyordu. 15-18 gibi bir rakama da bitebilir. Vazquez kaliteli bir isim ancak Vazquezle 4-3-1-2 ye geçilecek. 4-3-3 veya 4-4-2 oynanıp bir sağ kanat alınması bence daha iyi olur. Ayrıca Bonaventura en verimli oldugu sol kanattan orta sahaya çekilecek bu sistemde.

• Aslında Vazquez'in gelişi ille de 4-3-1-2'ye geçiş anlamına gelmek zorunda değil, Vazquez forvet arkası kadar ikinci santrafor oynayabilen de bir oyuncu, Bacca'nın hemen arkasında ona yakın bir biçimde destek forvet görevini de üstlenebilir, en azından ben olsam elimde Bonaventura olduğu ve onun da en verimli olduğu yer sol kenar olduğu sürece sistemimi bu şekilde kurardım, çünkü Vazquez gelip de forvet arkasını alırsa Bonaventura'ya anca sol iç olmak kalıyor ki o da pek ideal bir durum değil. Ama Milan'daki 4-3-1-2 fetişi malum, Çinliler gelirse ve Berlusconi de görevde kalırsa gelecek hocaya bu sistemin kullandırtılacağı söyleniyor şimdiden zaten, hayırlı işler.

Bu konuda kaç defa yazıldı çizildi bu bilmiyorum ama nedir bu 4-3-1-2 sevdası anlamıyorum, günümüz formatında çok zor bir sistem bu, çok iyi iki beke, sağlam ve birbirinin aynısı olmayan, farklı görevleri yapabilen bir üçlü orta sahaya ve dengeli bir sağ&sol iç oyuncularına ihtiyacınız var kafadan, daha ileri uca girmiyorum bile, Milan ise şu an kadro olarak bu gereksinimlerin yanından bile geçemiyor. Sırf son birkaç senede kaç defa ısıtılıp tekrar denenmek istendi de fiyasko yarattı. Berlusconi hala kendisini on sene öncede, Seedorf-Pirlo-Gattuso orta sahasının önünde Kaka var zannediyor; ya da bu kulübün tüzüğünde sistemin ille de 4-3-1-2 olması gerektiği yazıyor da biz bilmiyoruz. Deja vu sebebi hakikaten bu Berlusconi ve Milan yönetimi, yıllardır bir 4-3-1-2 bir de İtalyan Milan geyikleri, bitmedi gitti, ısıtıp ısıtıp gündeme koyuluyor senede 2-3 defa.

Vazquez için de Milan'a gelmek istiyor deniyor ama EPL'den de teklifleri varmış, benim bildiğim biri Tottenham'dı, biri de muhakkak Chelsea ve Conte alır diyorum ama bakalım, genelde bu "Milan bastırıyor ama şurdan burdan rakipleri var bu transferde" tarzı haberler büyük ölçüde rakiplerin kazanması ve Milan'ın bu durumu seyretmesiyle sonuçlanır. Milan bir oyuncuya ilk talip olur, takip eder, izler, sonra da oyuncunun başkaları tarafından alınmasını izler.

Bu sefer aynı durum tekerrür edecek mi bakalım, etmese ve bir yerden kadro bir şeye benzemeye başlasa iyi olur, Vazquez kaçırılsın istemediğim türden bir adam açıkçası. Hazır ligi de biliyor, performansı ve kalitesi de ortada, bu Çinli belirsizliği sırasında arada kaynamasa bari ama Milan'ın Çinlilere satılabileceğine de inanmıyorum ben, en azından gerçekleştiğini görene kadar, ne zamandır görüşülüyor ve hala 30 Haziran'a kadar uzatılmış bu süre, ne zaman biter ve bitişi olumlu mu olur olumsuz mu o bile belli değil, ne görüşüldü arkadaş. Bu Çinliler Berlusconi psikopatının bir gün öyle bir gün böyle demesine daha fazla katlanamayıp bir gün basıp gidecekler gibime geliyor ama hadi bakalım hayırlısı.

• Paredes - El Sharaawy takası konuşuluyor . Ben formda bir El Sharaawy nin işimize yarayacağını düşünüyorum.

Çinliler Giampaolo nun teknik direktörlüğü için onay vermiş.

Gancikoff - Galliani - Giampaolo bir araya gelip transfer bütçesi belirleyecekmiş .

Benim gözümde şu an en önemli konu stoper gibi duruyor. Romagnoli den başka elimizde kalburüstü stoper yok .

Keşke Pellegrini olsaydı , bakalım Giampaolo ne yapacak. Umarım vizyonsuz biri çıkmaz

Bari Zielinski yi de tutup getirsin. Rotasyonda işimize yarar.

Poli vs. çöpleri satarız . Kar ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 20 Haziran 2016; 3:54:28 >
  • Giampaolo favori durumda ancak yabancı bir teknik direktörün de düşünülebileceği söyleniyor. Van Gaal, De Boer ve Villas Boas isimleri geçiyor özellikle de De Boer ismi ön planda.

• Pellegrini kesin gelmeyecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Pellegrini kesin gelmeyecek mi?

Düşük bir ihtimal ama Milan bu belli olmaz
  • Pellegrini ihtimali sıfır gibi. 6 milyonluk maaşı ciddi sıkıntı ayrıca Çinlilerin genç bir teknik direktörle çalışmak istediği söyleniyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Paredes - El Sharaawy takası konuşuluyor . Ben formda bir El Sharaawy nin işimize yarayacağını düşünüyorum.

Çinliler Giampaolo nun teknik direktörlüğü için onay vermiş.

Gancikoff - Galliani - Giampaolo bir araya gelip transfer bütçesi belirleyecekmiş .

Benim gözümde şu an en önemli konu stoper gibi duruyor. Romagnoli den başka elimizde kalburüstü stoper yok .

Keşke Pellegrini olsaydı , bakalım Giampaolo ne yapacak. Umarım vizyonsuz biri çıkmaz

Bari Zielinski yi de tutup getirsin. Rotasyonda işimize yarar.

Poli vs. çöpleri satarız . Kar ederiz

Elden çıkartırken neredeydiniz birader. El Shaarawy bizim

• Vazquez için 25 m isteniyor
  • Şaşılacak bir rakam değil. Vazquez kaliteli bir isim, böyle bir piyasada çok fazla değil bence.

• 9 gun kaldi hadi bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roma De Sciglio yu istiyor . 10 m üzeri teklif bekliyormuşuz. Paredes takası olabilirmiş.

De Sciglio niye gidiyor onu anlamadım , şu ana kadar gösteremese de patlama yapabilecek bir oyuncu . Umarım pişman olmayız

Yeni teknik direktör 30 haziran da açıklanacakmış . Brocchi yaz planını yapıyormuş , yapsın bakalım

Roma El Sharaawy in opsiyonunu ( 13 m ) kullandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 22 Haziran 2016; 0:21:05 >
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.