Şimdi Ara

lg x140 kullananlar yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar yeni lg x140 aldım fakat batryanın arkasında bir yuva gördüm biraz araştırdım 3g sim kart girişi olduğunu öğrendim ama kartı takdığımda hiç birşey olmadı lütfen bilginiz varsa banayardımcı olun
    teşekkürler...

• hangi kartı taktın hacı data hattı alıp takıcan
  • normal telefon simkartını taksak çalışmaz mı? denedim ve çalışmadı zaten de ...
  • Ya konuyla alakalı değil ama bende şey soracam.
    Malum bu aletle cd vermediler.Ben şimdi farklı windows yüklesem bu lg nin ayrı bir işletim sistemi var makinede.Yani diğer işletim sistemiylede açabiliyosun.Ve f11 recovery özelliği var ayrıca.

Şimdi benim sorum şu diyelim ben usb den windows yükledim başka.Sonra bu pc yi eski haline getirme şansım varmı?
  • bence yok ama cd istesek vatan dan aldım verirlermi acaba...

data hattın taktım yine olmadı
  • sim kart yuvası var ama sadece süs olduğunu biliyorum , cihazın 3gyi desteklemesi lazım ...
  • bence de bir işe yaramıyor çünkü aygıtlarda görünmüyor süs olsun diye koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmms
    Ya konuyla alakalı değil ama bende şey soracam.
    Malum bu aletle cd vermediler.Ben şimdi farklı windows yüklesem bu lg nin ayrı bir işletim sistemi var makinede.Yani diğer işletim sistemiylede açabiliyosun.Ve f11 recovery özelliği var ayrıca.

Şimdi benim sorum şu diyelim ben usb den windows yükledim başka.Sonra bu pc yi eski haline getirme şansım varmı?

gizli partition u silmediğin sürece ne kurarsan kur recovery ile aldığın günkü hale gelir makine .
    bu arada sim kart girişi bende de çalışmıyor
  • peki nasıl geri getiriliyor anlatırmısın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yulapan
    peki nasıl geri getiriliyor anlatırmısın hocam

açılışta f11 tuşuna basın diyor . x140 da denemedim ama önceki laptopalrımda sorunsuz oluyordu
  • Arkadaşlar LG X140 ların Türkiye de satılan modellerinin hiçbirinin içinde 3g modül olmadığından sim yuvaları bir işe yaramıyor. Bu nedenle modül alıp cihazın içindeki boş pci yuvasına takmanız gerekiyor ya da wın tarzı usb modül ile idare etmeniz gerekiyor. Bu arada cihazların içinde 3g anten de yok. Bunu da ayrıca tedarik edip ekranın arkasına kasa içine monte etmeniz gerekiyor. Ya da hazır yapılmışını almak için GG deki ilanıma bakınız. 3G li LG X140 diye arayınca kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • hocam format atınca recovery programıda silindiği için bende başlangıçda f11 felan yazmıyor

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: yulapan
    peki nasıl geri getiriliyor anlatırmısın hocam

açılışta f11 tuşuna basın diyor . x140 da denemedim ama önceki laptopalrımda sorunsuz oluyordu
  • 3g çalışmıyorsa sim kartla edge hızında da bağlantı olmaz değil mi yani sim kart hicbir işe yaramiyor bu cihazda?
    saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmms

Ya konuyla alakalı değil ama bende şey soracam.

x140 açılışta f11 çalışmıyor bilgisayar ne güvenli modda ne normal açılmıyor bu bilgisayara nasıl recovery yapabilirim acaba?
  • BİOS güncellemesi ile 3g modülü aktif hale geliyordu sanırım, aramak lazım internetten.

Çalışmasa da çok önemli değil, 3g modem kaça para ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.