Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (244. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.320
Cevap
126
Favori
1.621.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİR GUİLD E KATILDIĞIMIZDA NASIL AYRILABİLİRİZ LÜTFEN YARDIM? THİVİES GUİLDDEN NASIL AYRILCAM MESELA
  • Oyunda şöyle bişey dikkatimi çekti gönderildiğimiz ilk şehirde dragonreach in hemen altında bi adam var bas bas bağırıyor talos, talos diye Fallout3 oynayanlar hatırlar vaultdan sonra girdiğimiz ilk şehir olan Megaton da atom bombasının önünde bi adam bağırıyodu bu iki adamın sesleri görevleri falan aynı gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricardodiaz

BİR GUİLD E KATILDIĞIMIZDA NASIL AYRILABİLİRİZ LÜTFEN YARDIM? THİVİES GUİLDDEN NASIL AYRILCAM MESELA

Guildden görev aldığın adama saldır bakalım ne oluyor :D
  • bir dragonu iki tane ayı nasıl kovabilir..... ne güzel indi ahan yedim seni dedim iki tane ayı geldi dragona saldırdı kaçtı gitti sonra bir daha da gözükmedi....o değil beni de dağın yamacına kadar kovaladılar...
  • Geçenlerde at almıştım ama artık yok öldü galiba

Bu at ne zaman combat'a girsem o da saldırıyor bunu durdurmanın bir yolu yokmudur at saldırırmı hiç yahu aksine kaçması gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

bir dragonu iki tane ayı nasıl kovabilir..... ne güzel indi ahan yedim seni dedim iki tane ayı geldi dragona saldırdı kaçtı gitti sonra bir daha da gözükmedi....o değil beni de dağın yamacına kadar kovaladılar...

Bir şey yaptılar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

Orijinalden alıntı: Miayke

Şuana kadar 4 main 5 side 4 tane de companion quest yapmışım toplam 13 quest ve 20tane de misc completed olmuş level 16 yım oyun baya bi uzun soluklu olacak sanırım:)

en sevdiğim tarafı da şu oldu, bir göreve yaldır yaldır koşarken başka yollar mağaralar görüp sapıyorsun bir bakıyorsun apayrı yerlere gitmişsin :)

az önce bir sorum olmuştu bilen var mı;
    her eşyayı her alıcı aynı fiyattan mı alıyor? normal değeri ile alış değeri çok farklı, eğer öyleyse neyleri kimlere satmak lazım?

Hep böyle oluyorum.
    The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

• Werewolf olsam mı olmasam mı siz ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

bir dragonu iki tane ayı nasıl kovabilir..... ne güzel indi ahan yedim seni dedim iki tane ayı geldi dragona saldırdı kaçtı gitti sonra bir daha da gözükmedi....o değil beni de dağın yamacına kadar kovaladılar...

Bir şey yaptılar mı

bana yapmadılar ama fire atronach summon yapmıştım onu sıkıştırmışlar
  • bu modu beğenmedim ben de. kuzeyin o puslu havasını alıyor...orj ss lerde kışı yaşıyorsun kuzeyi yaşıyorsun ama mod ile sanki bir yaz havası geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Werewolf olsam mı olmasam mı siz ne diyorsunuz?

Ol kesinlikle çok zevkli ve güçlü oluyor tek zararı normalde uyumaktan kazandığın bonuslar gidiyor ama beast form bunu fazlasıyla kapatıyor zaten beğenmezsen tedavisi var düzeltirsin
  • Uyumak ne fayda ediyor bu arada detaylı açıklayabilen varmı ben 2 günde 1 yapıyorum çünki o olayı

Düzeltme: İnternette araştırdığım uğraşlar sonucu birisinin yazısından anladım bu olayı;
    quote:

Uyumak Canınızı, Magickanızı ve Stamina'nızı tamamen doldurur. Ayrıca yeni gelen bir özellikle artık rahat yataklarda uyuduğunuz zaman artı kazanırsınız yani canınız ve Magickanız olduğundan daha fazla olur. En iyi artı kendi yatağınızda yattığınız zaman kazanılır. Eğer yatak bulamadıysanız bekleyebilirsiniz, beklemekte her şeyinizi tamamen doldurur fakat bir artısı yoktur. Ayrıca önceki oyunlarda ki gibi seviye atlamak için uyumaya gerek yok artık. Onun dışında özellikleri diğer oyunlar gibi yanı ; yakında düşman varken uyuyamazsınız ve sahibi olan bir yatakta uyuyamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeith -- 14 Kasım 2011; 19:50:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

Orijinalden alıntı: Miayke

Şuana kadar 4 main 5 side 4 tane de companion quest yapmışım toplam 13 quest ve 20tane de misc completed olmuş level 16 yım oyun baya bi uzun soluklu olacak sanırım:)

en sevdiğim tarafı da şu oldu, bir göreve yaldır yaldır koşarken başka yollar mağaralar görüp sapıyorsun bir bakıyorsun apayrı yerlere gitmişsin :)

az önce bir sorum olmuştu bilen var mı;
    her eşyayı her alıcı aynı fiyattan mı alıyor? normal değeri ile alış değeri çok farklı, eğer öyleyse neyleri kimlere satmak lazım?

Speech geliştirirsen daha yüksek fiyata satıp daha ucuza alabilirsin itemelri tabi perklere de verirsen tüccar olursun artık:)

Zindanlardan birinde güzel bir bulmacaya denk geldim birşeyler atıştırayımda bulmacayı çözeyim:) Ayrıca dediğin gibi göreve giderken girdim bir zindana.Oradan geçerken benim ata ok atıyorlar bende tabi asabi adamım kaldıramıyorum böyle artistlikleri hemen hepsini indiriyorum aşağı.
    Ama faydası var tabi hem oyun süresini uzatıyor hemde enterasan bulmacalar ve unique itemler filan mükafatı iyi oluyor:)

• uyuma olayini biri aciklasa hakketen guzel olur :) neye yariyor ki bu uyuma zimbirtisi :)
  • Beyler College of Winterhold yani mages guildi yapan bir arkadaş var mı?
    4-5 Görev yaptım direk archmage yaptılar bu kadar kısa mı?
  • arkadaslar ben bir yerde takıldım. 3 tane demir kapı var. 3 tanede taş var. Taşların önüne geçince kapılar açılıyor ama hemen kapandığı için geçemiyorum. Oranın aşağısındada duvardan yeni bir skill ögrendim ama kullanılmıyor birşey istiyor vizeler oldugu için oyuna en erken yarın girebilirim yarına kadar cevaplayan olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attackers In The Forest

Beyler College of Winterhold yani mages guildi yapan bir arkadaş var mı?
    4-5 Görev yaptım direk archmage yaptılar bu kadar kısa mı?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

arkadaslar ben bir yerde takıldım. 3 tane demir kapı var. 3 tanede taş var. Taşların önüne geçince kapılar açılıyor ama hemen kapandığı için geçemiyorum. Oranın aşağısındada duvardan yeni bir skill ögrendim ama kullanılmıyor birşey istiyor vizeler oldugu için oyuna en erken yarın girebilirim yarına kadar cevaplayan olursa sevinirim.

O skill ile geçeceksin. Dragon Soul'un varsa o skillin üstüne gelip R'ye bas. Dragon Soul yoksa ejderha öldürmelisin.
  • Smithing silah geliştirmede çok işe yarıyor arkadaşlar. Normalde 20 vuran çelik kılıcı skilsiz bilediğinizde 24 vuruyor. Smithingden çelik sikiliyle bilerseniz 30 vuruyor.exqusite oluyor silahlar. Zırhlardada aynı muhabbet var ben kasıyorum 60 oldum şimdilik smithingde ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmms -- 14 Kasım 2011; 20:12:41 >
  • Nvidia - AMD performans arttırıcı dll ler gelmiş, sanırım oblivionda kullanılanlar

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=123

Bu modla birlikte sharpen modlarını kullanamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 14 Kasım 2011; 20:14:29 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.