Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: doctorfizik
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tavsiyem injFX_Settings.h teki ,#define USE_VIGNETTE 1 kullanın, göz yorulmasına birebir ve sinematic vignette yaratıyor. #define TechniAmount 0.28 yada daha yukarısı 0.48 vs yapabilirsiniz biraz daha renkleri azaltarak eski film havası vermek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glόin

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

oha beyler şöyle bir şey varmış skyrimnexus'ta. ben ulaşamıyorum o siteye, ulaşan bir baksın nedir ne değildir söylesin zalım görünüyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Benim daha önceden kullandığım yöntem, renk tonelarından tutunda , vignette, fxaa , sharpen herşey var içinde.

ana yeri burasıhttps://www.assembla.com/spaces/fxaa-pp-inject/documents

skyrimnexus a baktım oraya da koymuşlar. Diğer fxaa/sharpen dll den daha fonksiyonel ve içeriği fazla.

performans etkisi nasıl. diğer sharpen fps düşüşü yaşatmıyor bana bu yaşatır mı peki ona göre doğrudan kuracağım çünkü kontrast leziz görünüyor bunda.

Obliviondaki harita bayağı büyüktü, 200 saatten fazla oynamış olmama rağmen haritanın bir ucundan diğerine yayan gitmeye cesaret edemedim hiç.

İmkanı yok. Ben Kvatch'tan Anvil'e gitmeye üşenen adamım
    Ayriyetten aklıma geldi. Bruma Nordların şehri yani Skyrim'e çoook yakın. Şuan elimin altında Oblivion olsa açıp bakacağım ama yok sanki High Hrothgar Oblivion'da da vardı.
    Öyle bir dağın tepesine çıktım diye hatırlıyorum Bruma'nın orada. Şövalyelerin olduğu yer değil tabiki.

Yanlış mesaja alıntı yapmışım kusura bakmayın, şimdi farkettim .Neyse başka alıntı yapmayacam.

• su gorevi bitirebilen war mi? ` find the source of power in Shriekwind Bastion ` zindaninin sonunda master vampire diye bir amca war onuda kestim her yeri gezdim ama gorev bitmedi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk12

quote:

Orijinalden alıntı: berkince99

Arkadaşlar daha oyunun başındayım yanlız şurada takıldım aşağıdaki iskeletörlerden sanırım bi el tarzı bişey çıkıyomuş o elide buraya koyuyomuşuz yanlız o eli bulamadım yardımcı olun arkadaşlar nasıl geçeceğim ya? Anahtar tarzı bişey istiyor

O kapının çözümünü soruyorsan en alt halka baykuş orta halka sinek gibi olan şey en üst halka da ayı olucak ve o kolu ortaya takıp çevireceksin.

Valla dostum bende bu kapı ile cebelleşiyordum bir türlü acamamıstım saolasın

• Beyler daha Creation Kit cikmadan, oyun cikali da 1 gun olmus, hq texture pack lerin yapimina baslanmis, skyrimnexus ta var yukleyip deneyebilirsiniz ama bugun site ziyaretci rekoru kirdigindan ulasmakta zorluk yasayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 13 Kasım 2011; 23:24:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

quote:

Orijinalden alıntı: _dideban_

quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

quote:

Orijinalden alıntı: _dideban_

arkadaşlar high hrothgara bir türlü ulaşamadım dağım 4 tarafındaki kalelerden şehirlerden her yerden denedim gidemedim yardım edin lütfen.

Ivarstead adinda bir kasaba war dagin sag tarafinda. Dagin etrafini dolasip once oraya git ve kucuk bi kopru gecerek daga dogru bir patika cikicak takip ediceksin yolu.

eyw hocam

Buraya gitmek kolayda dikkat edin kar trollerimi ne var valla 2 vuruşta indiriyor yanınızda bok bol ok alıp tepelerden kafasına atın yoksa indiriyorlar.bende içeri girdim içerdeki rahip ne görev veriyor çözemedim bir türlü yanına gidiyorum görev felan vermiyor bir türlü.

ok çok uğraştırır ya flame ile 5 snde indirmiştim.

• Şu oyun vize haftasına bir hafta kala çıkartılır mı ya içim içimi yiyo valla başlamamak için kendimi zor tutuyorum
  • witcher 2 deki gibi bir berber shop şart oyuna.arada sırada saçı başı düzeltirdik.
  • ben savaşcı severim fakat ****r hep uçuyor daha ilk kez karşılaştım kesemedm illa ranger yada mage kasmamızı istiyor herhalde oyun oblivion kadar ısınamadm
  • O bende de sıkıntı oldu. Napalım artık Savaşçıdan başka oynayamadığıma göre... O yönü saçma geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

oha beyler şöyle bir şey varmış skyrimnexus'ta. ben ulaşamıyorum o siteye, ulaşan bir baksın nedir ne değildir söylesin zalım görünüyor.

Benim daha önceden kullandığım yöntem, renk tonelarından tutunda , vignette, fxaa , sharpen herşey var içinde.

ana yeri burasıhttps://www.assembla.com/spaces/fxaa-pp-inject/documents

skyrimnexus a baktım oraya da koymuşlar. Diğer fxaa/sharpen dll den daha fonksiyonel ve içeriği fazla.

performans etkisi nasıl. diğer sharpen fps düşüşü yaşatmıyor bana bu yaşatır mı peki ona göre doğrudan kuracağım çünkü kontrast leziz görünüyor bunda.

Obliviondaki harita bayağı büyüktü, 200 saatten fazla oynamış olmama rağmen haritanın bir ucundan diğerine yayan gitmeye cesaret edemedim hiç.

Bu resimdeki hangi ton ?
    Birde kontrastı böyle yapamadım

• Her şey iyi güzelde konuşma sesleri hiç duyulmuyor oyunda yahu. Biriyle konuşurken yüzyüze bakıyorsanız sesi hiç duyulmuyor ama karakterin yönünü değiştirince konuşma sesi normale dönüyor.
  • ya beyler oyunu almama daha var. Hic olmazsa siz bir simulasyon falan yapsaniz. Oyunu oynamak icin öluyorum. 2 kilic kullaniyorum arazide yuruyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

The Elder Scrolls 5 : Skyrim Performasn Testlerini yapmışlar, 12 adet AMD ve Nvidia kart teste sokulmuş.. İşte sonuçlar :

grafiksel anlamda aşırı bi gelişim olmamışken
    bu değerler şaka gibi geliyor hala bana
    ilerde üst düzey mod yapmaya gelmez o zaman
    bizim kart 30 u zor aşmış aman diyim
  • BEYLER GÖZLERİM YAŞARDI

oblivionda bi görev vardı sinderion diye bi adama nirnroot topluyup veriyorduk..skyrimde yıllar sonrasında sinderionun kemiklerini buldum..blackreach da bitane kırmızı nirnroot bulun görev başlıyor sonra sizi sinderionun kemiklerine götürüyor günlüğü alıyorsunuz :( :( yeşil nirnroot değilde kırmızıları toplamanızı istiyor 30 tane ben 22 tane topladım hepsi bitince ne olcak bilmiyom

adam oblivion buydu The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

skyrimde iskeleti çıkmış kurumuş gitmiş :D The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

Arkadaşlar Dark Brotherhood görevleri Oblivion daki gibi eğlenceli mi :D Zira oblivion da sadece o görevleri oynayarak vakit geçirdiğim oluyordu

Eğlenceli buldum ben. Ama Dark Brotherhood hakkında eski halinin bir gölgesi diyorlar. Yani eskisi gibi gelişmiş değil. Ama sağlam görevler var sonlara doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

Orijinalden alıntı: _@kin_

Ya bi mağaraya girdim içindekiler vampirmiş sanırım bana da bulaştırdı lanet yaratıklar. napıcam nası geçicek bu sabah olunca gücüm zayıflıyo tarzında bi yazı çıkıyo bi sıkıntı var napmak lazım?

cure of disaise diye iksir var onu ic

nerede bulabılırım onu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Beyler daha Creation Kit cikmadan, oyun cikali da 1 gun olmus, hq texture pack lerin yapimina baslanmis, skyrimnexus ta var yukleyip deneyebilirsiniz ama bugun site ziyaretci rekoru kirdigindan ulasmakta zorluk yasayabilirsiniz

Elemanın teki cuma ya kadar bitireceğini söylemiş high res texture packini. Şimdilik 12 tane elden geçirmiş genelde en çok kullanılanları ypamış öyle diyor neyse yarım yamalak olmasın bekelyelim bakalım 1 hafta.
    Zaten oyun yeni başlıyor oyunun potansiyeli acayip fazla gewlecek modlarla hem oyun süresi artacak hemde içerik zenginleşecektir.Çok daha iyi skyrim deneyimleri bizi bekliyor:)))

Sanırım şuan fallout mode creator kullanıyorlar oblivion için 2-3 tane lotr shield helmet filan yapmıştım ama skyrim için uğraşamayacağım oynamak daha zevkli:)

• KVENEL THE TONGUE adlı elemanı geçen arkadaş varmı acaba?
  • Ben 6 lv civarıyım.Malborn a eşya vermem gerekti bende 4-5 tane verdim en düşüklerden sonra bir yerde at felan satın aldım ama diplomatic immunity görevini bi türlü yapamıyorum partydeyim kapıyı açmam gerekiyor ama o kapıyı açamıyorum.Bilen biri varsa anlatabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.