ELDER SCROLLS 5: SKYRIM (ANA KONU,METACRITIC ORTALAMASI= 96\100)
24368 Cevap931980 Görüntüleme111 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     74 [76] 78 79 80 81 82 83      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

174 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:03:51 

quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

quote:

Orijinalden alıntı: _dideban_

arkadaşlar high hrothgara bir türlü ulaşamadım dağım 4 tarafındaki kalelerden şehirlerden her yerden denedim gidemedim yardım edin lütfen.

Ivarstead adinda bir kasaba war dagin sag tarafinda. Dagin etrafini dolasip once oraya git ve kucuk bi kopru gecerek daga dogru bir patika cikicak takip ediceksin yolu.

eyw hocam

198 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:05:37 

Witcher 2 triss le yatmakla geçiyordu.Bunda hiç öle bi olay olmuyor.

1268 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:07:32 

@wingsaber Kurcalasan biraz yapardın. Sağdan başlayarak bas devamlı tuşa. Sonra soldaki tuşlar aktif olcak onlara bas.

@canberk12 Görev bitince başka bir sandıktan alcaksın eşyalarını.

Arkadaşım şurada takılmış, kapı açılmıyormuş. Bu sorunu çözebilen varmı ? Bir kaç kişiye daha olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhapsody99 -- 13 Kasım 2011; 19:10:36 >

Steam: Rhpsody

PSN: Cybersody

GTATurk

285 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:08:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

quote:

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???

topu yerine koy, sürekli düğmelere bas.

<% state = replace("offline","online") %>

285 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:11:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Rhapsody99

Kurcalasan biraz yapardın. Sağdan başlayarak bas devamlı tuşa. Sonra soldaki tuşlar aktif olcak onlara bas.

@canberk12 Görev bitince başka bir sandıktan alcaksın eşyalarını.

Arkadaşım şurada takılmış, kapı açılmıyormuş. Bu sorunu çözebilen varmı ? Bir kaç kişiye daha olmuştu.

http://www.kat.ph/skyri...voice-fix-t5976039.html

bunu indir gerekli yere kopyala. esbern'de ses bugu var bunla düzeltiyorsun. ilerde daha büyük soruna yol açıyor düzelt şimdiden. sonra load game yap, tekrar oraya git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coder99 -- 13 Kasım 2011; 19:13:03 >

1022 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:11:43 

Ya beyler biraz uzak sehre gitmem gerekti de at lazim artik bir tane calmak istemiyorum calarsam sonuclari ne heryerde guardlar mi saldiracak at calarsam??1000 gold da verecek halim yok olurse falan napicam bosa gitcek...peki belese at nerde var?? Su sorularimi bir cevaplarsaniz sevinirim...

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

4803 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:16:23 

quote:

Orijinalden alıntı: furkanow

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: furkanow

Bu ekranda takılı kalıyor çözüm yolu bilen yokmu ?

ses yöneticisini aç varsayılan biçimi cd kalitesi yap

Xp de nasıl olucak .. Baktım varsayılan biçim falan yok xp de ... Yapabilirsem teamviewer dan yap hocam ?

Fixing Skyrim Crashes, Freezes, Errors, Steam crash, No Sound, Lags, Choppy framerates
(UPDATE) The Elder Scrolls V: Skyrim Universal Startup crash fix (TESV.exe stopped working):

Check this out, this has been a working solution for those who have been encountering crash errors when launching the game. Before you proceed through the rest of the fixes here, try this first:

In Windows 7, go to Control Panel > Hardware and Sound > Sound
You will see your default sound device. Click it, then click properties.
Go to the Advanced Tab, make sure the default format is set to 44.1Khz 16-bit.
Hit Apply/OK, then run Skyrim.

burda böyle yazmış ama bende direk sağ altta hoparlör resmi var ordan yaptım sen xpde yap yukardakini belki aynısı xpde vardır.

denetim masası > ses ve donanım > ses > özellikler > gelişmiş ordan en düşük ayarı seçiyosun 44.1Khz 16-bit.

1400 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:16:29 

Diplomatic immunity gorevinde bir partye gidiyoruz ve bir sandik icindeki bilgileri istiyor benden. Sandiktan bilgileri aldim wizard ve guardlarida kestim ancak mutfaga girip tekrar party odasina giremiyorum kapilar kitli. Bu arada bilgileri almama ragmen hala gorev tamamlanmadi. Google baktim ama bulmadim cevabi :S

3843 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:16:54 

Ben bir tane haydut kampını bastığımda bulmuştum. Gene kırmızı steal yazıyordu da, ölü hayduttan çalmak

2000 Volkswagen Polo 1.4
2000 Volvo S40 2.0
31.01.2014 Benzinin litre fiyatı 5.07 TL Motorinin litre fiyatı 4.67 TL

620 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:18:41 

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..

707 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:23:56 

quote:

Diplomatic immunity gorevinde bir partye gidiyoruz ve bir sandik icindeki bilgileri istiyor benden. Sandiktan bilgileri aldim wizard ve guardlarida kestim ancak mutfaga girip tekrar party odasina giremiyorum kapilar kitli. Bu arada bilgileri almama ragmen hala gorev tamamlanmadi. Google baktim ama bulmadim cevabi :S

geri partiye gitmiceksin ilerle kilitli bi kapı bulursan aç orayı ordan devam et

buda vidyo

devamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayvacuk -- 13 Kasım 2011; 19:27:33 >

35 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:25:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Ya beyler biraz uzak sehre gitmem gerekti de at lazim artik bir tane calmak istemiyorum calarsam sonuclari ne heryerde guardlar mi saldiracak at calarsam??1000 gold da verecek halim yok olurse falan napicam bosa gitcek...peki belese at nerde var?? Su sorularimi bir cevaplarsaniz sevinirim...

Beyler işte böyle soru sorun.Öyle video da bile anlatılan denemeyle 2-3 dakikada yapılabilecek kapı açma soruları sormayın.

Dostum senin sorunun da en azından bir kısmına cevap veriyim:Bir yerde suç işlediğinde sadece o şehirde aranırsın.

(Not:oyunun 2-3 görevi sonunda bir şehrin soylusu oluyorsun tahminimce o şehirden at çalarsan olucak ceza az olur.)

3043 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:26:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Coder99

quote:

quote:

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???

ne topu la kare gibi birsey koyuyoruz o mu?

steam id :wingsaber3 dota 2

198 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:29:27 

Dragon scales ile dragon bone ne işe yarıyor.?Accayip ağırlık yapıyorlar ya.

3843 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:33:14 

Başlarda bir işine yaramaz. Sat gitsin. Ama ileride armor yaparken işine yarayacak.

2000 Volkswagen Polo 1.4
2000 Volvo S40 2.0

285 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:34:14 

quote:

quote:

quote:

quote:

???

eeevveett. sonra sadece düğmelere bas sen, o yeterli.

1022 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:34:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Erencan

quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Beyler işte böyle soru sorun.Öyle video da bile anlatılan denemeyle 2-3 dakikada yapılabilecek kapı açma soruları sormayın.

Dostum senin sorunun da en azından bir kısmına cevap veriyim:Bir yerde suç işlediğinde sadece o şehirde aranırsın.

(Not:oyunun 2-3 görevi sonunda bir şehrin soylusu oluyorsun tahminimce o şehirden at çalarsan olucak ceza az olur.)

Tesekkurler dostum haklisin 10 sayfa basit bir problem yuzunden daha komplike sorunlar cozulemiyor...Eger suc diger sehirleri etkilemiyorsa onu riske edebilirim...Whiterunda soyluyum suanda ama orda da at hirsizi damgasi yiyip karizmayi bozmak istemiyorum.

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

833 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:36:41 

quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..

Aklıma Dragon Age 2 geldi. Topu topu kaç tane mağara var neredeyse hepsi aynı

140 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:41:10 

KURT ADAM NASIL OLUNUR LÜTFEN YARDIM BİRDE NASIL EV SATIN ALABİLİRİZ VE NASIL EVLENİRİZ HEPSİNİ ÖĞRETİN LÜTFEN

1428 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:42:18 

http://www.bethesdaturk...um/index.php?board=10.0

Çok güzel konular var burada.

Battlefield 4 ID : Andazol

1400 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:42:24 

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

geri partiye gitmiceksin ilerle kilitli bi kapı bulursan aç orayı ordan devam et

buda vidyo

devamı

videoyu izledimde o zindana giriyor benim ustum basim kotu level 5 kesemiyorum 2-3 kisiyi dovuyorlar hemen. Ayrica kilitli kapilarida acamiyorum anahtar lazim diyor. Kaldim icerde biri gelsin kurtarsin parasi neyse veririz :D

1137 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:48:03 

Arkadaşlar Dark Brotherhood'a nasıl girebilirim?

353. Dönem Yd. Sb. Adayı
Statü Tercihi: Uzun Dönem / Komando
Sonuç: Acemi ve Usa= İl J. K. LIĞI / AYDIN - KISA DÖNEM-ER

707 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:51:13 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

buda vidyo

devamı

videoyu izledimde o zindana giriyor benim ustum basim kotu level 5 kesemiyorum 2-3 kisiyi dovuyorlar hemen. Ayrica kilitli kapilarida acamiyorum anahtar lazim diyor. Kaldim icerde biri gelsin kurtarsin parasi neyse veririz :D

zorluğu en kolaya ayarla ilk kestiğin adamın silahlarını zırhlarını kuşan sonra yükselt zorluğu gerekirse hile yap
o kilitli kapılarda bütün maymuncuklarım bitti benim geçmek içinde mecbur hile yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayvacuk -- 13 Kasım 2011; 19:53:47 >

1400 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:58:15 

2 elime fire alip daldim allah ne verdiyse kestim bizim hatunda yardima geldi saolsun :D

514 Mesaj
13 Kasım 2011; 19:58:37 

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

steam: oyunbaz48

65 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:08:36 

Lydia ile dağda geziyorduk dragon saldırdı zor olsada kestik:) Lydia Dungeon da öldü

''Assassinate''
''Last Assassin''

2733 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:09:41 

fps kamerasında acayip mouse lag ve stuttering oluyor yav mecburen tpsden oynamak zorunda kalıyorum bunun çözümünü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DevilsNeverCry_ -- 13 Kasım 2011; 20:10:26 >

Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that -George Carlin
PS3 Xbox360 PC

http://myanimelist.net/animelist/GwynBlade

3843 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:10:51 

quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

Bak Claw'ın üstüne. Gösteriyor zaten sana.

2000 Volkswagen Polo 1.4
2000 Volvo S40 2.0

3043 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:11:47 

quote:

quote:

quote:

quote:

???

hocam sende 4 tan dugmede acikmiydi yoksa 2 tane mi acikti

3043 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:15:51 

quote:

quote:

quote:

quote:

tamamdir yaptim

1137 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:20:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Mottcalem

up :)

353. Dönem Yd. Sb. Adayı
Statü Tercihi: Uzun Dönem / Komando
Sonuç: Acemi ve Usa= İl J. K. LIĞI / AYDIN - KISA DÖNEM-ER

7496 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:25:29 

quote:

ben de bethesda'dan, oyunu sizin gibilere oynatacak kadar popüler yapması yüzünden nefret ediyorum. 3 tane yahu 3 tane sembol var be. biri a diğeri b üçüncüsü c. dene 2 dakika ölür müsünüz mübarek. abc, acb veya bac, bca o da olmadı cab, cba'dır bu kadar yahu. en kötü 6 denemede yapıyorsun bitti gitti o kadar.

i bless the rains down in africa..

285 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:26:29 

quote:

quote:

quote:

quote:

yine de söyleyim belki yapamayan vardır. 2 tane düğme açık, sürekli basacaksın diğer 2si açılana kadar. diğer 2si açıldığında gidip onlara da sürekli basacaksın. ben böyle çözdüm

2297 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:29:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

Dragon scale lerden armor yapabilmek için smithing i geliştirmek gerekiyormu elimdekileri eve sakladımda duruyorlar öyle 1h+büyü gidiyorum arada iki büyü felan gayet zevkli oluyor

Bu arada werewolf olmanın bir yan tesiri varmıdır şimdilik sadece gece olunca adam rahat uyuyamadığını farkettim hoş werewolf olalı çok zaman geçmedi ama neyse.

Ev nasıl alınıyor oyunda? ağırlık meselesi can sıkıcı olabiliyor

İlk büyük şehirde (whiterun) jarlın verdiği görevleri yapınca sana Thane diye bir rütbe veriyor ondan sonra onun yardımcısı olan adamla konuşup 5k golda ev alabiliyorsun ama önceden uyarmam lazım verdikleri evde ilk haliyle köpek bağlasan durmaz sadece eşya koymak için aldım ben ilerde para biriktirip geliştirmek lazım

Ayrıca başka bir şehirde de(morthral gibi birşeydi galiba adı) Thane rütbesini aldım ama orda ev almak la ilgili birşey demedi jarl olan kadın ama başka şehirlerdede aynı şekilde ev alınma açılabilir

Eyvallah hocam sağol buldum herifi ama 5000 goldu nerden bulayım onu bilemedim. Evin fiyatını görünce ata verdiğim 1000 altın için yandım Ağırlık için bir mod çıkarsalar iyi olurdu aslında.

Lara Croft Reborn

198 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:31:32 

Bütün köylerde npc varmı ?

10 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:33:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Helious

quote:

Yav arkadaşlar bir sorum var ilk gün oyunu yüklediğimde sadece 5-10 saniyelik donmalar oluyordu sanırım çevreyi yüklüyordu ilk gün böyle geçti donmalar vs. 2.gün donmalar yerine 3-4 dakikalık kasmalar geliyordu ama öyle böyle değil oynanmıyacak kadardı sizce bu kasmanın nedeni nedir ?

Buda oyun ayarları

Cevap lütfen

Yahu arkadaşlar Allah aşkına kimsede böyle sorun yokmu sabahtan beri araştırma yapıyorum foruma saatte en az 5 kere girip çıkıyorum cevap varmı diye lütfen yav bi ilgilenseniz

320 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:35:04 

bazı silahlarda özellikler oluyo fazladan 15 yanma hasarı falan weren ama bi süre sonra wurmamaya başlıyo tekrar wurması için ne yapmak gerek?
arcane enchanter kullanmayı denedim ama tekrar aynı özelliği kazandırmak istediğim silahın ismi yazmıyo

2300 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:36:25 

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Bi' tane Giant gördüm. Geldi bir vurdu ben ejderha gibi uçtum

HAHAH oyun başı 4 kişi kapışıyordu dedim benide alın aranıza hor gördüler sonra kendim buldum onu bir saldırdım oyunun dışına çıktım resmen ama şimdi kesebiliyorum onları.Birde kurt adam(karı) oldum şansıma görevlerin birinde wampir ilede karşılaştım kaydettim kurt sarmaz ise wampir olarak devam ederim kurt olmanın bir sakıncası yok ama obliviondan biliyorum wampirliğin hiç bir yararı yoktu.Birde kaç tane özel güç var shout olarak yani bende şuan 15 tane açıldı 3 tane buz 2 tane ateş hızlı koşma zamanı yavaşlatma ejder nefesi 3 tane boyut değiştirme iyi güzelde daha kaç tane var ?

Birde naptıysam peşimden kaybolmayan sadık dostum atım ve askerim kurt olduktan sonra kayıplara karıştı

Birde

http://www.youtube.com/...feature=player_embedded

bu videodaki görevde ki kadın git guruba bilmem neyide getir diyor ilk girdiğimde kalenin içinde kafası kesilmek üzere olan adamı mı söylüyor bitti gitti o :)
Bundaki ile 1e1 yaptım ama kadın illa party al onuda diyor başka bir şey demiyor.
http://www.youtube.com/watch?v=EPbC-BU0r8E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 13 Kasım 2011; 20:52:58 >

İNTEL İ5 3570K (4.5 ghz 1.2 volt)-CORSAIR Hydro Series™ H110 /  ZOTAC GTX 780 AMP, 3GB, GDDR5 / ASUS 27" MX279H IPS MONİTOR/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80+Gold 1000w/ (16 gb) 8 gb Geil Enhance Corse 1600 mhz 8 CORSAIR VENGEANCE 2x4 GB 1866MHZ DDR3 RAM cl9/Samsung 840 pro 256 /2xWD 1TB CAVIAR BLACK/2x WD 640 CAVIAR Black/SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/ LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /CREATIVE SB XFI TITANIUM /Razer NAGA EPİC/Razer Anansi Expert MMO/Razer Goliathus Extended Speed Edition Gaming Mouse Pad/xbox360 game pad

3843 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:39:56 

Yeni bir karakterle sıfırdan başlayacağım ama Erkek savaşçı mı açsam dişi büyücü mü açsam...
Büyücü oynamayı pek bilmem. Bir de büyülerin sınırlı olması var sanırım.

2000 Volkswagen Polo 1.4
2000 Volvo S40 2.0

821 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:41:33 

Kapıyı açma bölümünü geçtim fakat şu bölümde takıldım bölüm demiyimde göreve gitmekte zorlanıyorum şimdi paylaşacağım resimlerde anlayacaksınız zaten görevi şu kapıda gösteriyo temple'da giriyorum ilerliyorum sonra direk skyrim'e çıkıyor görev yine arka tarafta gösteriyor yardımcı olun allah aşkına ya sinir küpü oldum sabahtan beri sinirden 1 paket bitiricem nerdeyse.

Yapacağına inandığında kendini avutursun aslında..

35 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:42:27 

Sen bilirsin dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

821 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:47:38 

quote:

Orijinalden alıntı: berkince99

Kapıyı açma bölümünü geçtim fakat şu bölümde takıldım bölüm demiyimde göreve gitmekte zorlanıyorum şimdi paylaşacağım resimlerde anlayacaksınız zaten görevi şu kapıda gösteriyo temple'da giriyorum ilerliyorum sonra direk skyrim'e çıkıyor görev yine arka tarafta gösteriyor yardımcı olun allah aşkına ya sinir küpü oldum sabahtan beri sinirden 1 paket bitiricem nerdeyse.

Yapacağına inandığında kendini avutursun aslında..

7496 Mesaj
13 Kasım 2011; 20:59:57 

bakın elin herifçioğlu bile o kadar dragonun arasında, nirn gezegeninde bile olsa namazını niyazını bırakmıyor

i bless the rains down in africa..

10 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:01:50 

quote:

quote:

quote:

Yav arkadaşlar bir sorum var ilk gün oyunu yüklediğimde sadece 5-10 saniyelik donmalar oluyordu sanırım çevreyi yüklüyordu ilk gün böyle geçti donmalar vs. 2.gün donmalar yerine 3-4 dakikalık kasmalar geliyordu ama öyle böyle değil oynanmıyacak kadardı sizce bu kasmanın nedeni nedir ?

Buda oyun ayarları

Cevap lütfen

Yahu arkadaşlar Allah aşkına kimsede böyle sorun yokmu sabahtan beri araştırma yapıyorum foruma saatte en az 5 kere girip çıkıyorum cevap varmı diye lütfen yav bi ilgilenseniz

1872 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:06:57 

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

ben de bethesda'dan, oyunu sizin gibilere oynatacak kadar popüler yapması yüzünden nefret ediyorum. 3 tane yahu 3 tane sembol var be. biri a diğeri b üçüncüsü c. dene 2 dakika ölür müsünüz mübarek. abc, acb veya bac, bca o da olmadı cab, cba'dır bu kadar yahu. en kötü 6 denemede yapıyorsun bitti gitti o kadar.

Bunlar yeni nesil oyuncu hocam armut pis agzima dus. Resident Evil 1-2-3 veya Silent Hill 1 deki bulmacalar olsa oyunu kirar atarlar Saatler harcardik bulmaca cozmek icin iki uc kisi, oyle zordu bulmacalar. Vay be Playstation 1 gunleri geldi aklima

285 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:08:22 

şu lanet olası resimleri simage kodları arasına alır mısın canım arkadaşım benim ???!!!!

115 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:09:23 

bu tarz oyunlardan hep uzak durdum, fallout yüzünden ama bu oyun bambaşka olmuş, 3 gündür aralıksın oynuyorum ama bu türe yabancı olduğum için sanırım basit şeyleri bulamıyorum, uzman arkadaşlara bir kaç sorum var,

1- karakterin yatıp uyuması gerekiyormu gerekiyorsa bir evi yokmu? ve fazla eşyaları bırakmak için bir sandık
2- at satın alamıyormuyum
3- Asıl görevi yapmak için bir süre yok sanırım arada istediğim kadar yan görev yapabiliyorum doğrumu ?

şimdiden teşekkürler

SİZE İMZAMI BEĞENDİRİCEM

1027 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:10:01 

quote:

bakın elin herifçioğlu bile o kadar dragonun arasında, nirn gezegeninde bile olsa namazını niyazını bırakmıyor

[Önünden geçtim deme 8D]

4803 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:14:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

quote:

Bunlar yeni nesil oyuncu hocam armut pis agzima dus. Resident Evil 1-2-3 veya Silent Hill 1 deki bulmacalar olsa oyunu kirar atarlar Saatler harcardik bulmaca cozmek icin iki uc kisi, oyle zordu bulmacalar. Vay be Playstation 1 gunleri geldi aklima

ben 3. denememde açtım. 27 farklı kombinasyon var ama hepsi farklı olur illaki oyüzden 3!=6 farklı kombinasyon var bide genelde 6. değil daha önce bulursunuz. ben ondan önceki bulmacayıda deneyerek yaptım oysa yukarda sırası görünüyomuş. onuda 4. 5. denememde yapmıştım.

4803 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:16:01 

quote:

quote:

quote:

quote:

Buda oyun ayarları

Cevap lütfen

sistemini yazarmısın?

edit: bu ayarlarda hesap makinesiyle bile 60fps alırsın. heralde abaküsle falan oynamaya çalışıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 13 Kasım 2011; 21:17:38 >

296 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:19:37 

quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

[Önünden geçtim deme 8D]

inançlı bireyler olmak zorunda değilsiniz ama en azından inanların bazı değerleriyle dalga geçmemeniz ilerde sizin de yararınıza olur diye düşünüyorum.

12864 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:19:44 

ulan vuruş hissi nerdeyse sıfır ha , sırf dünyayı biraz çözeyim diye oynuyorum şuan

Rock Müziğin Ruhu Okşayan Coşkusu, Yolların Hakimi AOR*Melodic Hard Rock

10 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:22:13 

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

quote:

quote:

Cevap lütfen

sistemini yazarmısın?

edit: bu ayarlarda hesap makinesiyle bile 60fps alırsın. heralde abaküsle falan oynamaya çalışıyosun.

Tam olarak sistemime nerden bakıldığını bilmiyorum bilgisayarım özellikler geneldekileri yazıyorum

windows xp sp3 pentium(R) dual core cpu E6300 2.80ghz 2,00 gb ram, ekran kartıda 1 gb 128 bit marka resimde yazıyor

1027 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:22:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sadıkakyol

quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

[Önünden geçtim deme 8D]

inançlı bireyler olmak zorunda değilsiniz ama en azından inanların bazı değerleriyle dalga geçmemeniz ilerde sizin de yararınıza olur diye düşünüyorum.

Ya kardeşim helal olsun, nereye çektin var ya

156 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:24:40 

quote:

quote:

up :)

Enson dedikodular diye sorduğunuzda sizi adını hatırlayamadığım bir şehirdeki aventus adlı br çocuğa töneltecek onun verdiği görevi yapın bir kaç gün sonra sizi darkbrotherhood öpmesi için bir assasin gönderecek ondan çıkan notu alın ve bir yatakta uyuyun

6312 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:24:51 

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar high hrothgara bir türlü ulaşamadım dağım 4 tarafındaki kalelerden şehirlerden her yerden denedim gidemedim yardım edin lütfen.

Ivarstead adinda bir kasaba war dagin sag tarafinda. Dagin etrafini dolasip once oraya git ve kucuk bi kopru gecerek daga dogru bir patika cikicak takip ediceksin yolu.

eyw hocam

Buraya gitmek kolayda dikkat edin kar trollerimi ne var valla 2 vuruşta indiriyor yanınızda bok bol ok alıp tepelerden kafasına atın yoksa indiriyorlar.bende içeri girdim içerdeki rahip ne görev veriyor çözemedim bir türlü yanına gidiyorum görev felan vermiyor bir türlü.

PS4
PSN: bluefox557
Fast Tortuga'nın Oyun Günlüğü İçin Tıklayın

7 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:25:34 

aynen ya oyunun herşeyını begendımde tek menu,buglar,ve vuruş hıssı :S adama vuruyorum kılıcla hıcbırsey olmamıs gıbı karsımda duruyor,dusmana kılıtlenme sıstemı gıbı bırsey olsa ıyı olucaktı 3. sahıs kamerasından hıc oynanmıyor combatlarda

140 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:26:32