Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

Dragon scale lerden armor yapabilmek için smithing i geliştirmek gerekiyormu elimdekileri eve sakladımda duruyorlar öyle 1h+büyü gidiyorum arada iki büyü felan gayet zevkli oluyor

Bu arada werewolf olmanın bir yan tesiri varmıdır şimdilik sadece gece olunca adam rahat uyuyamadığını farkettim hoş werewolf olalı çok zaman geçmedi ama neyse.

Ev nasıl alınıyor oyunda? ağırlık meselesi can sıkıcı olabiliyor

İlk büyük şehirde (whiterun) jarlın verdiği görevleri yapınca sana Thane diye bir rütbe veriyor ondan sonra onun yardımcısı olan adamla konuşup 5k golda ev alabiliyorsun ama önceden uyarmam lazım verdikleri evde ilk haliyle köpek bağlasan durmaz sadece eşya koymak için aldım ben ilerde para biriktirip geliştirmek lazım

Ayrıca başka bir şehirde de(morthral gibi birşeydi galiba adı) Thane rütbesini aldım ama orda ev almak la ilgili birşey demedi jarl olan kadın ama başka şehirlerdede aynı şekilde ev alınma açılabilir

• beyler thieves guilde nasıl katılcam ??
    birde ben yanıma kadın savaşçı almıştım artık gelmiyor peşimden kayboldu karı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 13 Kasım 2011; 17:44:18 >
  • Vampir + kurt adam birlesimi hibrit karakter yaratmak isteyenlere ,gerekenler ;

1.Ay tasi
    2. Doplganger ikizi
    3. 1 Kurt adam
    4.1 Vampir
    5.1 high level mage

Bunları ay tutulmasında olimpiyat halkaları gibi bir bir yerlerine koyup parcalıyorsunuz ve artık bir hibritsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

quote:

Orijinalden alıntı: AdrianGordon

kurtadama nasıl dönüşücem ben? kurtadam kanından içtim ilk değişimi geçirdim

Menu'ye gel

Magic'e gel

Powers'a gel

Beast Form'u tıkla

Oyun sırasında Z'ye bas

Nerden buluyoruz kurt kanını 3 gündür 20 saatin üzerinde oynadım bulamadım öyle birşey sürekli ejder peşindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trablon

Vampir + kurt adam birlesimi hibrit karakter yaratmak isteyenlere ,gerekenler ;

1.Ay tasi
    2. Doplganger ikizi
    3. 1 Kurt adam
    4.1 Vampir
    5.1 high level mage

Bunları ay tutulmasında olimpiyat halkaları gibi bir bir yerlerine koyup parcalıyorsunuz ve artık bir hibritsiniz...

Oha ciddimisin tam bunu düşünüyordum.
  • quote:

1.Ay tasi
    2. Doplganger ikizi
    3. 1 Kurt adam
    4.1 Vampir
    5.1 high level mage

Bana diziden kareler gibi geldi yemedim :)
  • quote:

1.Ay tasi
    2. Doplganger ikizi
    3. 1 Kurt adam
    4.1 Vampir
    5.1 high level mage

bu dediğin başka bir yerde oluyor
  • Oblivion envanteri sanki daha iyiydi gibi geldi bana.Companions kısmına baktığımızda içinde bulundugumuz klandaki (mesela dark brotherhood) rütbemizi görebiliyorduk bunda yok sanki yada ben göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wWenTj

quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

kurtuldum vampirlikten.

Nasıl kurtuldun kardeş.

bir önceki sayfada ben ve başkaları anlatmıştı
  • Arkadaşlar daha oyunun başındayım yanlız şurada takıldım aşağıdaki iskeletörlerden sanırım bi el tarzı bişey çıkıyomuş o elide buraya koyuyomuşuz yanlız o eli bulamadım yardımcı olun arkadaşlar nasıl geçeceğim ya? Anahtar tarzı bişey istiyor

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beeeyk -- 13 Kasım 2011; 17:44:59 >
  • Ben de bir vampirle dövüştüm ama vampir atla boğuşurken pek damage almadan indirdim. Gerçi atımı öldürdü şeref vampir ama

Vampir mi olucam şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

quote:

quote:

Menu'ye gel

Magic'e gel

Powers'a gel

Beast Form'u tıkla

Oyun sırasında Z'ye bas

Nerden buluyoruz kurt kanını 3 gündür 20 saatin üzerinde oynadım bulamadım öyle birşey sürekli ejder peşindeyim.

Whiterun'daki Companions adlı guilde katıl. Görevlerini yap. Bir görev ile olacaksın.

• Hybrid olayı tam modluk ya yapıp Nexus'ta yayınlamam lazım bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkince99

Arkadaşlar daha oyunun başındayım yanlız şurada takıldım aşağıdaki iskeletörlerden sanırım bi el tarzı bişey çıkıyomuş o elide buraya koyuyomuşuz yanlız o eli bulamadım yardımcı olun arkadaşlar nasıl geçeceğim ya? Anahtar tarzı bişey istiyor

o geride ağa takılmış olan adamdan çıkıyor o el

• The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
    arkadaşlar burada ne yapıcaz kafayı yedim yerde butonlar var cıkıyorum üstlerine ama bişe oldugu yok
  • Ben nolucam ya? Vampir olmak istemiyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhapsody99

quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

quote:

quote:

Menu'ye gel

Magic'e gel

Powers'a gel

Beast Form'u tıkla

Oyun sırasında Z'ye bas

Whiterun'daki Companions adlı guilde katıl. Görevlerini yap. Bir görev ile olacaksın.

Ben başka bir krallık ile dağıttım orayı yok mu başka yolu :( hey allahım ya

• Bir problemim var arkadaşlar sanırım bug oldu Thalmor Embassy diye bir taverna gibi yerde görev verildi bir parti var. Orada bir NPC beni içeri yasak odalara sızdırmaya çalışıyor ve "retrieve your gear" diye bir talimat veriyor bir kutu gösteriyor ve kutuda gear olduğunu söylüyor sanırım içeri sızmam için alet edevat kıyafet falan. Kutuyu açıyorum ve kutu bomboş çıkıyor. E haliyle ben içeri sızınca bütün adamlar beni öldürüyor.
    Yeni update çıkmıştı onu indirdim kurdum versiyonu yükselttim belki bir problem vardır düzelir diye fakat yine aynı problemi yaşıyorum.

http://imageshack.us/photo/my-images/256/tesv2011111317385597.png

Lütfen yardım olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canberk12 -- 13 Kasım 2011; 18:01:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

Orijinalden alıntı: berkince99

Arkadaşlar daha oyunun başındayım yanlız şurada takıldım aşağıdaki iskeletörlerden sanırım bi el tarzı bişey çıkıyomuş o elide buraya koyuyomuşuz yanlız o eli bulamadım yardımcı olun arkadaşlar nasıl geçeceğim ya? Anahtar tarzı bişey istiyor

o geride ağa takılmış olan adamdan çıkıyor o el

Hocam hani büyük örümcek vardı onu öldürüyoduk sonra kurtarıyoduk o adamdan mı bashediyosun?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

quote:

1.Ay tasi
    2. Doplganger ikizi
    3. 1 Kurt adam
    4.1 Vampir
    5.1 high level mage

bu dediğin başka bir yerde oluyor

Hehe Vampire Diares :D :D :D
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.